Poprad

Konkrétne agility cvičáky a kluby

Re: Poprad

Poslaťod Natalia a Biff » Pon 19.04.2010 21:10

Bee house : trénerkou je Janka Kolarovová, ktorá sa agility venuje od roku 2002 a kynológii ako takej omnoho dlhšie. Je to skvelá trénerka, ktorá vie správne poradiť. Mne osobne veľmi pomohla, keďže ja som bola taký samouk a narobila kopec chýb, ale vďaka nej a jej skvelým radám a postrehom som sa postupne zlepšovala. Jej dcéra Katka so šeltiou Amálkou sú veľmi úspešnými pretekárkami a reprezentantkami na majstrovstvách sveta, takže o to či ti tam má kto poradiť sa vôbec nemusíš báť. Už teraz pokojne môžeš so svojim psíkom trénovať jednoduché prekážky ako tunel, kladina, zoznámiť psíka s prostredím, precvičiť poslušnosť. Príď sa pozrieť a posúdiš sama :smile:
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Poprad

Poslaťod Bee House » Uto 20.04.2010 15:45

no tak ja teda urcite pridem, vyzera to byt velmi zaujimava aktivita :no:
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: Poprad

Poslaťod Natalia a Biff » Uto 20.04.2010 16:40

tak sa teda v sobotu stretneme a uvidíš či vás to bude baviť :smile:
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Poprad

Poslaťod MisheliQ » Uto 20.04.2010 19:19

Bee House, určite príď :)) Je to zábava. Síce zo začiatku to pôjde ťažko nielen Sunny ale aj tebe, pretože bežať popri prekážkach tak, aby reč tvojho tela bola pre psa správna a zrozumiteľná, nie je vôbec ľahké :ha: Ja s tým mám ešte problém (nakoľko mám aj malého psa, ktorému sa momentálne znova nechce prekonávať prekážky :pac: ), ale minulý rok po tábore som sa v tom cítila ako ryba vo vode. No holt, keď niekto nechodí pravidelne, tak sa to postupom času akosi stráca :angel:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Poprad

Poslaťod janajka » Uto 20.04.2010 19:31

Misi, co so pises, ze nechce. Sak som tvojich westikov v sobotu videla, a vobec nevyzerali, ze sa im nechce.

A bee kludne ked prides mozes len pozerat, ked budes chciet, nikto ta nebude nutit cvicit. Aj ked uvidis, ze pokusenie budes mat. Do jedneho roka by psik akurat nemal prekonavat skokove prekazky ale s tunelmi, zonovkami, slalomom sa kludne zoznamuju uz aj stenata.

A poradit ti tam ma naozaj kto. Janka Kolar. je perfektny, trpezlivy tolerentny clovek a vynikajuca trenerka. A okrem nej su tam ludia, co uz zazili nejeden pretek a v agi sa pohybuju nejeden rok.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Poprad

Poslaťod Bee House » Uto 20.04.2010 20:53

Natalia a Biff: tuto sobotu nemozem prist pozriet, pretoze budem v bystrici, ale prisla by som potom na buducu..ale ani to nie je iste, lebo neviem, ci ma nasi teraz pred maturami pustia. Cize ak nie nabuducu sobotu, tak potom po maturach urcite :no:

janajka: ja mam skor strach, ci to s mojim nespratnym stenatom a kondickou zvladnem. Zatial sa nevidim ani v buducnosti na nejakych pretekoch, som skor taky kludny typ,radsej by som to robila iba pre radost :yes:
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: Poprad

Poslaťod MisheliQ » Uto 20.04.2010 22:19

Janajka, no Caesar bol ako duracelka, to je pravda. Za tým som ani nestíhala. A to má problém s nožkami. Ale Fergie, tá je iná potvora lenivá. Dlhší čas sme necvičili, aj keď sme chodili občas behať, a ona sa rozhodla takto trucovať, joj držka jedna to je. Ale aspoň som si mohla prejsť tie prekážky aj ja :lol: bola to sranda
Bee House Janka K. je ozaj výborná trénerka. Čo sa mi páči je, že učí každého, aby psíka veľa veľa chválil a aby bol trpezlivý a na psíka netlačil!!
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Poprad

Poslaťod Natalia a Biff » Str 21.04.2010 10:27

Bee House : pokojne môžeš agility robiť len pre radosť, my nikoho v klube nenútime pretekať, máme členov, ktorí sa tomuto športu venujú len pre radosť svoju i psíka, takže nemusíš sa báť, že ak nebudeš pretekať nebudeme sa s tebou baviť :lol: aj vďaka našej trénerke sme tam všetci v pohode, je tam super atmosféra, proste miesto, kde stráviš príjemný deň so svojím psíkom :smile:
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Poprad

Poslaťod Bee House » Str 21.04.2010 15:48

no tak potom sa tam uz velmi tesim...a len taka otazka na okraj: je to daleko od autobusovej stanice? Pretoze v poprade sa viem dostat len k maxu, do mesta, k nemocnici a ku kauflandu :hi: ktorym smerom to priblizne je?
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: Poprad

Poslaťod Natalia a Biff » Str 21.04.2010 19:50

Bee house : keď budeš vedieť, že pôjdeš, tak sa môžme dohodnúť a zo stanice môžme ísť spolu, lebo ja dochádzam do PP, takže cesta stanica - baumax je u mňa bežná záležitosť :smile: pre mňa a Biffa je to 20min, ale my chodíme dosť rýchlo
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Poprad

Poslaťod janajka » Str 21.04.2010 22:23

Bud ta navedie Natalka, alebo sleduj rieku Poprad proti prudu.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Poprad

Poslaťod Bee House » Štv 22.04.2010 18:49

Natalia a Biff: ok tak ja by som sa radsej dohodla niekedy s tebou, aj ja by som totiz musela prist autobusom do pp. Ale musime si na to asi vyclenit viac ako 20 minut, pretoze ja az tak rychlo nechodim :no:
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: Poprad

Poslaťod Natalia a Biff » Sob 24.04.2010 12:22

v pohode, ja sa prispôsobím. dnes neprídem ani ja na cvičák, ideme s mamkou čosi povybavovať. joj a ako je krásne vonku, opäť nejdem keď je pekne. ale ja chodím len keď prší :lol: treba byť verný tradícii :lol:
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Poprad

Poslaťod janajka » Sob 24.04.2010 16:43

ci, Natalia ja som tiez nebola, dufam ze tam nebola Janka sama.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Poprad

Poslaťod Natalia a Biff » Sob 24.04.2010 17:46

ja som jej písala sms, že neprídem, ale bolo pekne tak myslím, že Laky, Riky aj Beka prišli :smile:
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

PredchádzajúciĎalší

Späť na Cvičáky agility