Záverečné súťaže

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Záverečné súťaže

Poslaťod AlicaGGG » Ned 18.10.2009 19:28

ako to chodi na zavereckach?
postupuje tam naj. pes z triedy alebo VSETCI co dostali napr. v doraste VN a je jedno ci VN1, VN2 alebo VN neviem kolko?
a ako zisitm kde sa kona prave ta zaverecka, na ktoru som postupila? :ha:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: zaverecne sutaze

Poslaťod meggie26 » Ned 18.10.2009 19:38

ta si vzdy kona v zaverecnom kruhu len treba davat pozor na postupnost kedy co ide do ked hovris i VN. Pokial niesu VN ocislovane nastupuju vsetky teda ti co chcu. ak su ocislovany tj. VN1,2,3... tak nastupuje len VN1
Každý úspech, ktorý dosiahneme, nám vytvorí nepriateľov.
Ak chceme byť obľúbení, musíme byť priemerní. (Eddie Murphy)
meggie26
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2362
Bydlisko: Nitra

Re: zaverecne sutaze

Poslaťod Catqa » Pon 19.10.2009 13:09

ja len dodam, ze postupnost kedy ide ktora skupina do zavereciek je napisana na prednych stranach katalogu :no:
Catqa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1272
Bydlisko: Trenčín, Bratislava

MVP Trenčín 23.- 24.1.2010

Poslaťod AlicaGGG » Uto 17.11.2009 12:44

ked dostaneme napr. v doraste VN1 tak automaticky postupujeme do sutaze o naj. sucku v doraste, nie? alebo na to, aby som tam mohla postupit si musim pri prihlasovani psa na vystavu zaplatit sutaz - co je 10eur? :oo: neviem ci to ktosi pochopil :hi: :ha:
lebo v propozkach su vypisane sutaze - naj. stena, naj. dorast...JH, chovatelska skupina atd. atd. a v prihlaske je ze sutaze stoja 10eur...ale ved ked dostaneme VN1 tak postupujem do sutaze priamo aj ked sme si to nezaplatili, ci nie? :nwm: :oo:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: MVP Trenčín 23.- 24.1.2010

Poslaťod Nisus » Uto 17.11.2009 12:51

Ked dostanes VN, tak ides o naj. dorast...Vsetky VN steniatka by mali ist..Lebo v triede steniatok a v doraste sa poradie nezadava, ale niektori rozhodcovia to stale nevedia este :hi: Ten poplatok za sutaze je pre Junior handling, pre naj. chovatelsku stanicu, pre naj. par...takze nie, nemusis platit ziadnych 10€, ked dostanes VN, chod k zaverecnemu kruhu a priprav sa na sutaz o najkrajsi dorast :smile: Na niektorych vystavach to byva tak, ze je najkrajsi dorast-pes, najkrajsi dorast-sucka a niekde to byva spolu...Tusim v Kosiciach to dali vsetko dokopy, aj ked v katalogu to bolo napisane zvlast :ach:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: MVP Trenčín 23.- 24.1.2010

Poslaťod AlicaGGG » Uto 17.11.2009 13:09

sa mi aj zdalo :lol: lenze je to tam blbo napisane :au:
my sme napr. na klubovke dostali VN2 a orianina sestra VN3 a ked sme sa boli pytat ci mozme ist o naj. stena tak zapisovatelka povedala ze nie :ach:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: MVP Trenčín 23.- 24.1.2010

Poslaťod LiENKA » Uto 17.11.2009 15:13

ja som isla aj s VN2 o najkrajsie stena a v pohode.. oni to ani nekontroluju :)
ale mozu ist vsetky stence, teda aj dorast s VN.. :smile:

ja som sa kedysi na to aj tu pytala, tusim mi to Nisus vysvetlila :)
LiENKA
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2771
Bydlisko: Trondheim

Re: MVP Trenčín 23.- 24.1.2010

Poslaťod Emily » Uto 17.11.2009 15:51

AlicaGGG píše:sa mi aj zdalo :lol: lenze je to tam blbo napisane :au:
my sme napr. na klubovke dostali VN2 a orianina sestra VN3 a ked sme sa boli pytat ci mozme ist o naj. stena tak zapisovatelka povedala ze nie :ach:


Na medzinarodnych vystavach sa v triede steniat a dorastu nema zadavat poradie. Niektori rozhodcovia ho aj napriek tomu zadaju. Ak by si aj dostala na medzinarodke v kruhu VN4 mozes ist do "zavereciek".
Na klubovych vystavach sa zadava poradie. A do zavereciek by mali ist tiez vsetci. Toto by malo byt uvedene v katalogu. Ci vsetci VN postupuju do zaverecnych sutazi. Ja som raz dostala na specialke so steniatkom VN2 a nakoniec bola BIS BABY.
drzim palce!
Naposledy upravil Emily dňa Uto 17.11.2009 15:52, celkovo upravené 1
Obrázok
Emily
Junior
 
Príspevky: 452
Bydlisko: Hlohovec

Re: MVP Trenčín 23.- 24.1.2010

Poslaťod Fraga » Uto 17.11.2009 15:52

Offtopic:
AlicaGGG píše:na klubovke dostali VN2 a orianina sestra VN3 a ked sme sa boli pytat ci mozme ist o naj. stena tak zapisovatelka povedala ze nie :ach:

Prečo :ach: Nebolo by potom smiešne aby Naj štena vyhralo štena s VN3? hoci by sa ho zúčastnili všetky? aj VN1 VN2 a VN3? teraz :ach:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: MVP Trenčín 23.- 24.1.2010

Poslaťod LiENKA » Uto 17.11.2009 16:04

na klubovke praveze nezadavali poradie, ale rozhodkyna povedala, ze keby sa zadavalo, tak mne da VN2 a v zavereckach sme vyhrali BIS PUPPY a posudzovala nas ta ista rozhodkyna :)

a na medzinarodke sme mali VN2 a druhy den VN (same sme boli) :) a isli sme vyskusat o najkrajsie stena :)


ale v katalogoch pisu, ze do zavereciek ides, ked mas VN a je jedno s akym cislom alebo bez cisla..
mala si ist :)
LiENKA
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2771
Bydlisko: Trondheim

Re: MVP Trenčín 23.- 24.1.2010

Poslaťod Emily » Uto 17.11.2009 17:38

Fraga píše:Offtopic:
AlicaGGG píše:na klubovke dostali VN2 a orianina sestra VN3 a ked sme sa boli pytat ci mozme ist o naj. stena tak zapisovatelka povedala ze nie :ach:

Prečo :ach: Nebolo by potom smiešne aby Naj štena vyhralo štena s VN3? hoci by sa ho zúčastnili všetky? aj VN1 VN2 a VN3? teraz :ach:

Offtopic: Fraga VN2 preco by nemohlo dostat BIS baby??? Napriklad ja som so steniatkom VN2 dostala, lebo predvedenie druheho steniatka bolo lepsie. Ale nakoniec bola najkrajsie steniatko specialnej vystavy.
Obrázok
Emily
Junior
 
Príspevky: 452
Bydlisko: Hlohovec

Re: MVP Trenčín 23.- 24.1.2010

Poslaťod Fraga » Uto 17.11.2009 17:52

Emily pretože mi to príde akoby rozhodca zadal CAC a RES.CAC a CACIBA dal nakoniec R.CACovi. proste postúpiť može len 1 a prvý je vzdy len jeden. Príde mi divne ak sa rozhodca rozhodne, ze nejaký pes je druhý a potom s ním nastupia a predbehne toho, ktorý bol vlastne prvý. Ak bol tak dobrý, tak prečo nedostal hned VN1. Viem, že v doraste ide o fazulky, ale aj o princíp...
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: MVP Trenčín 23.- 24.1.2010

Poslaťod LiENKA » Uto 17.11.2009 18:05

Offtopic: o fazulky to je take pekne :heh:
nemaju davat k VN cisla a tym padom nie je nikto prvy :) a vsetci mozu ist do zavereciek..
LiENKA
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2771
Bydlisko: Trondheim

Re: MVP Trenčín 23.- 24.1.2010

Poslaťod Fraga » Uto 17.11.2009 18:07

LiENKA píše:Offtopic: nemaju davat k VN cisla a tym padom nie je nikto prvy :) a vsetci mozu ist do zavereciek..
:jop: :lol:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: MVP Trenčín 23.- 24.1.2010

Poslaťod Emily » Uto 17.11.2009 18:42

Offtopic: Fraga no ale mylis sa. A vies dobre, na medzinarodnych vystavach posudzuje skoro vzdy niekto iny. A kazdy rozhodca posudi inak, pokial nevykazuje steniatko velke vady voci standardu. Takze aj VN4 moze stat nakoniec na medzinarodke na "bedni". A ked je to ten isty rozhodca napriklad na klubovej vystave, v danom momente ako napriklad v mojom pripade steniatko som na svojej prvej vystave predviedla horsie ako druha vystavovateľka. Tak mi to bolo aj odovodnene od rozhodkyne. V zavereckach nam to uz slo o dost lepsie, alebo skor trema opadla z mojej strany, takze dostala to BIS BABY.
Obrázok
Emily
Junior
 
Príspevky: 452
Bydlisko: Hlohovec

Ďalší

Späť na Výstavy