Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne výstav.
Odoslať odpoveď

Miesta na poriadanie klubových výstav

Pon 14.09.2009 15:42

Poradite, kde vas klub usporiaduva klubove vystavy ((sustredenia, vycvikove stretnutia, ...) ? Najlepsie nieco pri hlavnych tahoch.
Kamenny mlyn je asi najcastejsie miesto, ale rada by som si rozsirila obzory, kde inde sa da taka vystava usporiadat. Najlepsie v blizkosti hlavnych tahov. Ale nemusi byt, ak to stoji za to, ist aj trochu pomimo :smile:

Re: Miesta na poriadanie klubovych vystav

Pon 14.09.2009 15:55

Viničné, Remata, Ružindol :ahoj:

Re: Miesta na poriadanie klubovych vystav

Pon 14.09.2009 17:17

Ruzindol - tam nemam pocit, zeby sa dalo byvat na hoteli bo v chatkach, ci sa mylim? A vo Vinicnom tiez netusim kolko ludi sa pomesti a kam. A tych remat som nasla viac :hi: Ktore presne? Jedna sa o klubovku, kde by prislo cca 100 psov :ach:

Re: Miesta na poriadanie klubovych vystav

Pon 14.09.2009 17:47

Osobne som tam nebola, skus si pozriet www.kchmpp.sk a www.cavalier.sk ... hadam nieco najdes

Re: Miesta na poriadanie klubovych vystav

Pon 14.09.2009 18:08

My sme mali v Lomnistej. Je to medzi BB a Breznom. Mne sa celkom páčilo aj vo Varíne a v kempe v Bojniciach :jop:

Re: Miesta na poriadanie klubovych vystav

Pon 14.09.2009 18:08

Remata asi ta pri Prievidzi (lyziarske stredisko)
my sme mali dovolenku retrieversku v Trusalovej - Turany pri Martine, na luke by sa asi dala urobit vonkajsia vystava..

Re: Miesta na poriadanie klubovych vystav

Pon 14.09.2009 18:45

Ta Trusalova a Lomnista vypada super! Dakujem! A ak mate niekto dalsie tipy budem velmi rada :jop:

Re: Miesta na poriadanie klubovych vystav

Pon 14.09.2009 19:39

Neviem, ci by som chcela mat vystavu v Trusalovej...Je tam sice pekne, ale luky tam nie su rovne, cize to potom kazi psa pri postoji :ua: ....A neviem este na akej luke tam, ked vsade je vysoka trava, nie je tam rovny povrch a ta luka, co bola pred chatou bola dost mala...

Re: Miesta na poriadanie klubovych vystav

Pon 14.09.2009 23:57

Super téma! Ak by mal niekto aj na tip na hotel (veľkú chatu), kde by sa dala vnútri usporiadať výstava s cca 80 psami, tiež prezraďte :)

Re: Miesta na poriadanie klubovych vystav

Štv 17.09.2009 14:28

Khyi-Mi píše:Super téma! Ak by mal niekto aj na tip na hotel (veľkú chatu), kde by sa dala vnútri usporiadať výstava s cca 80 psami, tiež prezraďte :)


Veru, veru Khyi-Mi - táto téma je pre nás aktuálna. Hľadáme pre klub vhodné miesta na klubovky a špeciálky, ktoré chceme robiť aj dvojdňové. Len na to treba vhodné priestory :ua:

Re: Miesta na poriadanie klubovych vystav

Štv 17.09.2009 15:28

Khyi-Mi píše:
Super téma! Ak by mal niekto aj na tip na hotel (veľkú chatu), kde by sa dala vnútri usporiadať výstava s cca 80 psami, tiež prezraďte :)


Veeeľmi aktuálna téma, môžete rozšíriť aj o nápady na stredné a východné slovensko. :jop:

Re: Miesta na poriadanie klubovych vystav

Štv 17.09.2009 20:52

Pre mňa je naj Z Polytanu SK ( Veľký Lapáš/Nitra) alebo Trusalová .... nooo a myslím že aj závodisko v BA

Re: Miesta na poriadanie klubovych vystav

Uto 27.10.2009 19:30

ahojte my mavame specialky v Mošovciach. Je tam dost velky areal na vystavu. Ubytovanie sa da.

Re: Miesta na poriadanie klubovych vystav

Str 28.10.2009 0:11

My sme roky mávali klubovky v Piatrovej pri Martine, bola snaha o zmenu, tak sa skúšalo nie veľmi úspešne na Remate,
potom mala byť klubovka v Tatrách, veľmi som sa tešila, že sa u nás Ridgebackovia trocha zviditeľnia a budem to mať doma, ale nejaký kretén sa sťažoval, že nechce psov v hoteli, takže sa to zrušilo.
V máji sme mali klubovku v tu spomínanej Lomnistej, bolo tam super - hotel, chatky, úžasný personál v reštaurácii, krásna príroda na prechádzky a Coursing, dúfam, že bude budúca zasa tam..

Re: Miesta na poriadanie klubovych vystav

Pia 30.10.2009 8:31

My mávame klubové výstavy v Modre na chate Fúgelka anglický bulldog a nemecké dogy v Topoľčiankách
Odoslať odpoveď