Handleri - vystavovatelia

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Handleri - vystavovatelia

Poslaťod Amaguk » Str 14.10.2009 21:32

rosaura, nevidela som ju
to co pises su vsetko subjektivne veci. takze sa mi nepaci, ako tu na nu nakladas Co sa tebe nepacilo sa moze niekomu inemu pacit a nema zmysel to rozpitvat, specialne takymto stylom, ako to robis ty :ach:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Handleri - vystavovatelia

Poslaťod meggie26 » Str 14.10.2009 21:32

nie a nepovedala by som ze ta nezaujala keby mna niekto nezaujme nespomeniem si na neho uz druhy den ona ta zaujala skor negativne ale zaujala
Každý úspech, ktorý dosiahneme, nám vytvorí nepriateľov.
Ak chceme byť obľúbení, musíme byť priemerní. (Eddie Murphy)
meggie26
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2362
Bydlisko: Nitra

Re: Handleri - vystavovatelia

Poslaťod meggie26 » Str 14.10.2009 21:33

Dodikee píše:ľudia na čo to tu riešite? stalo sa? stalo... pani staviarska vybrala tak, ako chcela.. asi na to mala dôvod.. ja som teda nepostúpila... vždy som mala plný počet bodov ale v trojke som sa neobjavila... hm NEDAVAJTE MI VYSTAVOVAŤ PSOV, nie som az taka dobra.. aspon rozhodcovia si to myslia....


ze sa nad tym vobec pozastavujes kolko krat mi rozhodci zhovadili psov to by som takymto pristupom uz davno nechovala
Každý úspech, ktorý dosiahneme, nám vytvorí nepriateľov.
Ak chceme byť obľúbení, musíme byť priemerní. (Eddie Murphy)
meggie26
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2362
Bydlisko: Nitra

Re: Handleri - vystavovatelia

Poslaťod Dodikee » Ned 18.10.2009 21:48

inak maggie ako si vlastne dopadla na WDS?:)
Obrázok
Dodikee
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 529
Bydlisko: Krajné

Re: Handleri - vystavovatelia

Poslaťod meggie26 » Str 21.10.2009 22:03

Tootsie Rezlark tr. stredna V5 ale kedze sa 5ka nepise tak V z 12tich
Fifti- Fifti Rezlark tr. sampionov V3 z 12tich takze obrovska spokojnost na zavereckach sme sa v paroch len prebehli ale aj to bolo super atmosfera a tak...
Každý úspech, ktorý dosiahneme, nám vytvorí nepriateľov.
Ak chceme byť obľúbení, musíme byť priemerní. (Eddie Murphy)
meggie26
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2362
Bydlisko: Nitra

Re: Handleri - vystavovatelia

Poslaťod lulu1980 » Sob 19.03.2011 1:20

Nia píše:ja sa k tomu staviam takto. Asi by som nedala predviest psa niekomu inemu, pokial ja ho viem predviest tiez. Ta radost z vitazstva je uuuplne ina ked ho vybojujes ty so svojim psikom na voditku. Dokazali ste nieco spolu a je to krasny pocit, tomu ver. Neviem ci by som sa az tak tesila, kebyze mi predvedie psika niekto iny. Su svetoznamy handleri, ktori kebyze maju aj kozu na voditku, tak vyhraju..lebo rozhodcovia ich poznaju. Ked psik na to ma tak je jedno kto je na druhej strane voditka. aj kebyze to je stara babka v teplakoch, ked sa ten pes rozhodcovi paci, tak sa mu jendoducho paci.
Ani ja som si nepredviedla psika na prvej vystave, no na druhej uz ano..bol to uuuuplne iny pocit, aj napriek tomu, ze sme boli druhy. Bola som pysna, ze sme to dokazali my dvaja.
Toto je moj postoj k profi handlingu. Mozno zastarany, no je to ovela krajsi pocit


Úplne súhlasím, najväčšia radosť je, keď si víťazstvo vybojuje majiteľ so psíkom sám :yes: A čo sa týka handlerov, nesúhlasím s tou kozou na vodítku- prikladám foto- ja majiteľka, čo si sama vystavuje svoju fenku, v obklúčení handlerov ( z jednej strany handler Radek, z druhej strany handler Juraj) a BOBa sme aj tak vyhrali my!!! :aplause: O to väčšia radosť z víťazstva!!! :aaa: :lol: :lol:
lulu1980
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4

Re: Handleri - vystavovatelia

Poslaťod lulu1980 » Ned 20.03.2011 15:01

Obrázok

som zvedavá, či mi to konečne nahrá.. :yes:
lulu1980
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4

Re: Handleri - vystavovatelia

Poslaťod Nyssa » Pia 24.06.2016 6:48

včera som sa dostala k vyhláseniu VDH, že Fabrizio Manni má zákaz v Nemecku vystavovať psov kvôli kauze úmrtia tuším 13tich psov v aute v Taliansku.
Bolo to celkom zaujímavé čítanie, aj jeho vyhlásenie k celej veci ako umreli (dočítate sa na jeho fb profile).
som zvedavá, či budú Nemecko nasledovať aj iné krajiny, napr. vo Fínsku už aj petíciu spisovali
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Handleri - vystavovatelia

Poslaťod Margita » Pia 24.06.2016 10:27

akoze nechal 13 psov v aute a sa prehriali?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Handleri - vystavovatelia

Poslaťod Nyssa » Pia 24.06.2016 10:33

neviem presné podrobnosti, ale myslím, že áno. ani ten jeho siahodlhý príspevok som nečítala nejako dopodrobna. ale on tuším tvrdí, že za to môže niekto iný.
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Handleri - vystavovatelia

Poslaťod wewerica » Pia 24.06.2016 11:19

Kedze ja do toho vidim viacej...uvediem to na spravnu mieru...
Jeden z najznamejsich profi handlerov - talian v zelenych teniskach, sa vybral na dodavke s dalsimi dvoma ludmi a 15 psami na vystavu, v piatok ako prisli do Rende kde psov vyvencili, dali im vodu do klietok a isli sa zaregistrovat do hotela, a zobral so sebou hore do izby iba francuzskeho buldocka. Isiel na nejaky meeting a tak podobne a ze nebol asi dve hodiny pri aute...ako sa vratil k autu otvoril dvere a vsetky psy uz boli mrtve, iba dvaja este zili, jeden z nich umrel u veta. Cize dokopy 13 psov mrtvych, jeden zachraneny z dodavky a jeden v pohodli na hoteli...vyjadroval sa ze mu musel niekto psa otravit, to je nemozne kedze mal auto cele zamknute, tak isto sa vyjadril ze udusene psy z horucavy nemohli byt, pretoze mal cely cas zapnutu klimu v dodavke...pitva potvrdila ze psy sa udusili toxickymi vyparmi ktore sa zacali sirit z klimy...
smutne na tom ale je, teda z mojho pohladu, ako ho vsetci obranuju a robia z neho chudaka, dokonca rozhodcovia mu pisu ako mu drzia palce a ze dufaju ze sa coskoro vrati do handlingoveho sveta... ja by som v zivote nenechala tych psov v dodavke celu dobu (co viem ze on ked chodi na vystavy tak ich ma permanentne v dodavke,akurat ich vyvenci...)

tolko z mojho pohladu, je to velka tragedia a ja byt majitelom v zivote by som mu svojho psa nedala, ale co som videla dokonca ti isty majitelia co im psy tam umreli uz mu dali na dalsie vystavy dalsich psov....
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Handleri - vystavovatelia

Poslaťod Nyssa » Pia 24.06.2016 11:34

no on aj písal, že vedľa jeho dodávky zastalo druhé auto a že to oni museli tým psom niečo urobiť :ach:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Handleri - vystavovatelia

Poslaťod wewerica » Pia 24.06.2016 11:41

to uz boli len teorie, ale teda pitva ukazala ze psy sa nadychali toxickymi vyparmi klimy...chudaci psy no :plac:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Handleri - vystavovatelia

Poslaťod Leila Tobrok » Pia 24.06.2016 13:06

ja sa cudujem len tomu, ze na svojom profile ma, ako super ma na hotely, ako si dava veceru a vsetci psy v aute v klietke!!! berie take prachy za to, ze by si kludne mohol prenajat privat so zahradou, kde zaparkuje a otvori auto a psy pusti von na zahradu...
je mi luto len to, ze si ludia mysllia - ti co ho tam potlakavaju po pleci - ze je totalne OK nechat tolko psov v dodavke - cely den a noc. klima to jednoducho nevychladi... a neide len o teplo ale pohodlie psa!!! nerozumiem ako moze povedat, ze je to v poriadku mat psy naskladane ako tetris v dodavke, v klietkach. zaraba za vikend cca 7000€ kludne moze mat dodavku na nevyhnutnu prepravu ale psov dat von!!! preto sa bojim mojho psa niekomu dat, ale takemuto velkohandlerovi v zivote...
a to ze uz ma dalsie psy - to viete - ziara reflektorov, lesk poharov a titul je pre majitelov viac ako ten pes a jeho pohodlie...
videla som ho viac krat spravat sa ku psom dost neprofesionalne a hrubo... za mna clovek, co sa otrasie a o pol roka bude mat zas plnu dodavku psov... lebo ma zelene tenisky a rozhodcovia ho poznaju a daju mu ten titul len z principu...
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Handleri - vystavovatelia

Poslaťod Nia » Uto 28.06.2016 8:24

Otrasie sa o polroka? Na nitrianskej 3dňovke v júni, myslím že cca týždeň, dva po tomto incidente stál na "bedni". Ten človek nemá akýkoľvek chochmes a chrbtovú kosť. Neraz som ho videla na výstave, neraz som videla ako sa ku psom správa. Najhoršie čo sa môže handlerovi stať je to, že svoje hobby začne brať ako neskutočný kšeft. Treba si uvedomiť, že on z toho žije, čiže robí všetko pre to aby bol úspešný, za akúkoľvek cenu.
Ano, veľa ľudí sa mu pchá do riti, drží mu palce, je mi z toho na grc.
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy