Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Handleri - vystavovatelia

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Handleri - vystavovatelia

Poslaťod wewerica » Pia 24.06.2016 11:19

Kedze ja do toho vidim viacej...uvediem to na spravnu mieru...
Jeden z najznamejsich profi handlerov - talian v zelenych teniskach, sa vybral na dodavke s dalsimi dvoma ludmi a 15 psami na vystavu, v piatok ako prisli do Rende kde psov vyvencili, dali im vodu do klietok a isli sa zaregistrovat do hotela, a zobral so sebou hore do izby iba francuzskeho buldocka. Isiel na nejaky meeting a tak podobne a ze nebol asi dve hodiny pri aute...ako sa vratil k autu otvoril dvere a vsetky psy uz boli mrtve, iba dvaja este zili, jeden z nich umrel u veta. Cize dokopy 13 psov mrtvych, jeden zachraneny z dodavky a jeden v pohodli na hoteli...vyjadroval sa ze mu musel niekto psa otravit, to je nemozne kedze mal auto cele zamknute, tak isto sa vyjadril ze udusene psy z horucavy nemohli byt, pretoze mal cely cas zapnutu klimu v dodavke...pitva potvrdila ze psy sa udusili toxickymi vyparmi ktore sa zacali sirit z klimy...
smutne na tom ale je, teda z mojho pohladu, ako ho vsetci obranuju a robia z neho chudaka, dokonca rozhodcovia mu pisu ako mu drzia palce a ze dufaju ze sa coskoro vrati do handlingoveho sveta... ja by som v zivote nenechala tych psov v dodavke celu dobu (co viem ze on ked chodi na vystavy tak ich ma permanentne v dodavke,akurat ich vyvenci...)

tolko z mojho pohladu, je to velka tragedia a ja byt majitelom v zivote by som mu svojho psa nedala, ale co som videla dokonca ti isty majitelia co im psy tam umreli uz mu dali na dalsie vystavy dalsich psov....
wewerica
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Nyssa » Pia 24.06.2016 11:34

no on aj písal, že vedľa jeho dodávky zastalo druhé auto a že to oni museli tým psom niečo urobiť :ach:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wewerica » Pia 24.06.2016 11:41

to uz boli len teorie, ale teda pitva ukazala ze psy sa nadychali toxickymi vyparmi klimy...chudaci psy no :plac:
wewerica
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Leila Tobrok » Pia 24.06.2016 13:06

ja sa cudujem len tomu, ze na svojom profile ma, ako super ma na hotely, ako si dava veceru a vsetci psy v aute v klietke!!! berie take prachy za to, ze by si kludne mohol prenajat privat so zahradou, kde zaparkuje a otvori auto a psy pusti von na zahradu...
je mi luto len to, ze si ludia mysllia - ti co ho tam potlakavaju po pleci - ze je totalne OK nechat tolko psov v dodavke - cely den a noc. klima to jednoducho nevychladi... a neide len o teplo ale pohodlie psa!!! nerozumiem ako moze povedat, ze je to v poriadku mat psy naskladane ako tetris v dodavke, v klietkach. zaraba za vikend cca 7000€ kludne moze mat dodavku na nevyhnutnu prepravu ale psov dat von!!! preto sa bojim mojho psa niekomu dat, ale takemuto velkohandlerovi v zivote...
a to ze uz ma dalsie psy - to viete - ziara reflektorov, lesk poharov a titul je pre majitelov viac ako ten pes a jeho pohodlie...
videla som ho viac krat spravat sa ku psom dost neprofesionalne a hrubo... za mna clovek, co sa otrasie a o pol roka bude mat zas plnu dodavku psov... lebo ma zelene tenisky a rozhodcovia ho poznaju a daju mu ten titul len z principu...
http://www.tobrok.sk
Home of breeds - Czechoslovakian wolfdog and Hovawart
Plánujeme vrh F (CsW) - 2018
Plánujeme vrh G (CsW) - 2018
Plánujeme vrh H (CsW) - 2018
Plánujeme vrh CH (CsW) - 2018
Plánujeme vrh I (CsW) - 2018
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod Nia » Uto 28.06.2016 8:24

Otrasie sa o polroka? Na nitrianskej 3dňovke v júni, myslím že cca týždeň, dva po tomto incidente stál na "bedni". Ten človek nemá akýkoľvek chochmes a chrbtovú kosť. Neraz som ho videla na výstave, neraz som videla ako sa ku psom správa. Najhoršie čo sa môže handlerovi stať je to, že svoje hobby začne brať ako neskutočný kšeft. Treba si uvedomiť, že on z toho žije, čiže robí všetko pre to aby bol úspešný, za akúkoľvek cenu.
Ano, veľa ľudí sa mu pchá do riti, drží mu palce, je mi z toho na grc.
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Str 29.06.2016 9:55

Videla som ho henadlovať šarpeja/ov, pracovala som v kruhu. Nehovorím, že sa k nemu vyslovene zle správal, ale proste bolo vidieť, že ako s vecou, tovarom na predaj k nemu pristupoval :ua: . Keď si všimneme, on iný kontakt so psom ani nenadväzuje, len ten povinný, ktorý treba k predvedeniu.
klik -->> OBEDIENCE BA - semináre, intenzívky a tréningy
you're not allowed to access this file
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod AndreaT » Str 29.06.2016 16:14

:oo: toto sa udeje a nikto s tým nič. Ako by som mu zakázala priblížiť sa k akémukoľvek psovi. Fuj, otras, dvíha sa mi z neho žalúdok :blee: Ja som ho ešte na žiadnej výstave nevidela a dúfam teda, že ho ani nestretnem :au:
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod janajka » Štv 30.06.2016 7:19

Robi to preto aby bol uspesny a necha udusit 13 psov? To je hrozne. Chudaci psi. Urcite to nebolo naschval ale dve hodiny zavrete auto so psami?
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Štv 07.07.2016 16:51

Ehm. Nalejme si cisteho vina. To JE biznis. Si myslite, ze tie psy sa maju lepsie u majitelov..? To su povacsinou len zberaci titulov, kolkokrat psy putuju na krytie do inej krajiny a tam si ich podavaju vsetci chovatelia... :ach: Neobranujem ho, ale system je prehnity cely. Cele vystavy su o prachoch.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Štv 07.07.2016 18:35

wer píše:Ehm. Nalejme si cisteho vina. To JE biznis. Si myslite, ze tie psy sa maju lepsie u majitelov..? To su povacsinou len zberaci titulov, kolkokrat psy putuju na krytie do inej krajiny a tam si ich podavaju vsetci chovatelia... :ach: Neobranujem ho, ale system je prehnity cely. Cele vystavy su o prachoch.

asi tak nejak, cest vynimkam
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Štv 07.07.2016 18:52

Offtopic: ja poznam jednu chovatelku,chova vacsie plemeno,ma ich tak viac kusov,na vystavach velmi uspesne psy,krmi ich dost zle,a celkovo cele dni su len zavreti,nic s nimi nerobi a ani na prechadzky nechodia...
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod janajka » Štv 07.07.2016 19:41

Vystavy. A to je buducnost plemena. :ach:
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci