Handleri - vystavovatelia

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Handleri - vystavovatelia

Poslaťod Lindchen » Str 29.06.2016 9:55

Videla som ho henadlovať šarpeja/ov, pracovala som v kruhu. Nehovorím, že sa k nemu vyslovene zle správal, ale proste bolo vidieť, že ako s vecou, tovarom na predaj k nemu pristupoval :ua: . Keď si všimneme, on iný kontakt so psom ani nenadväzuje, len ten povinný, ktorý treba k predvedeniu.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Handleri - vystavovatelia

Poslaťod AndreaT » Str 29.06.2016 16:14

:oo: toto sa udeje a nikto s tým nič. Ako by som mu zakázala priblížiť sa k akémukoľvek psovi. Fuj, otras, dvíha sa mi z neho žalúdok :blee: Ja som ho ešte na žiadnej výstave nevidela a dúfam teda, že ho ani nestretnem :au:
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1427
Bydlisko: Bratislava

Re: Handleri - vystavovatelia

Poslaťod janajka » Štv 30.06.2016 7:19

Robi to preto aby bol uspesny a necha udusit 13 psov? To je hrozne. Chudaci psi. Urcite to nebolo naschval ale dve hodiny zavrete auto so psami?
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Handleri - vystavovatelia

Poslaťod wer » Štv 07.07.2016 16:51

Ehm. Nalejme si cisteho vina. To JE biznis. Si myslite, ze tie psy sa maju lepsie u majitelov..? To su povacsinou len zberaci titulov, kolkokrat psy putuju na krytie do inej krajiny a tam si ich podavaju vsetci chovatelia... :ach: Neobranujem ho, ale system je prehnity cely. Cele vystavy su o prachoch.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Handleri - vystavovatelia

Poslaťod kellee » Štv 07.07.2016 18:35

wer píše:Ehm. Nalejme si cisteho vina. To JE biznis. Si myslite, ze tie psy sa maju lepsie u majitelov..? To su povacsinou len zberaci titulov, kolkokrat psy putuju na krytie do inej krajiny a tam si ich podavaju vsetci chovatelia... :ach: Neobranujem ho, ale system je prehnity cely. Cele vystavy su o prachoch.


asi tak nejak, cest vynimkam
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Handleri - vystavovatelia

Poslaťod Margita » Štv 07.07.2016 18:52

Offtopic: ja poznam jednu chovatelku,chova vacsie plemeno,ma ich tak viac kusov,na vystavach velmi uspesne psy,krmi ich dost zle,a celkovo cele dni su len zavreti,nic s nimi nerobi a ani na prechadzky nechodia...
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Handleri - vystavovatelia

Poslaťod janajka » Štv 07.07.2016 19:41

Vystavy. A to je buducnost plemena. :ach:
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Predchádzajúci

Späť na Výstavy