Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne výstav.
Odoslať odpoveď

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Pia 06.06.2014 15:05

Ponukam handling na vystavu CAC & CACIB Veľká Ida - Dogfestival 5.-6.7.2014 , budem tam od rána takze bude dost casu ;) napiste ss, budem velmi rada :no: :lol:

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Pia 20.06.2014 20:36

Dobrý deň chystám sa na výstavu do Velkej Idy

Ponúkam predvedenie vášho psíka na výstave psov ako aj dopoľudňajšom posudzovaní, ako aj v záverečných súťžiach ako je: Najkrajší Pár Psov, Najkrajšia Chovateľská Skupina,...

Niečo o mne: volám sa Nikol Pisoňová a mám 13 rokov. Od troch rokov chodím na výstavy a na ďieťa a pes a od šiestich vystavujem v kruhu. Keď som mala 10 rokov začala som chodiť na junior handling so svojím psom Guliverom Jessyline.
NA CRUFTS V ANGLICKU SOM SA DOSTALA AKO REPREZENTANTKA SLOVENSKA A AKO NAJLEPŠIA JUNIOR HANDLERKA ZA ROK 2013 NA SLOVENSKU. Na Crufte v junior handlingu som vystavovala dve plemená psov welsh corgy a whhipeta.

Handling ma strašne baví a chcem sa mu venovať ako sa len dá a chcela by som vystavovať nie len mojich psov ale aj cudzích ak by ste mali záujem o vystavení váš ho psíka na výstave tak ma môžete kontaktovať na mojom Facebooku: Nikol Pisonova, e-mailom- nikol.handling@gmail.com alebo na telefónnom čísle 0915 752 511 alebo SS. Budem veľmi rada. Viac fotiek a informácii nájde na: www.jessyline.webnode.sk

Mám už pomerne veľa úspechov. Pár psov 1., 2. a 3. miesto. Chovateľská skupina 3. miesto. BIS veterán. Najkrajšia mladá suka 3. miesto. BOB 6x , CACIB 7x , R-CACIB 6x, CAC 14 x , R-CAC 3 x, CAJC 5x, Victory Winner ,2. miesto na vźstave Ivánska packa naj oneskorenec, 1x. Junior handling 1. miesto 13x , 2. miesto 12x , 3. miesto 4x, Najlepši junior handler dňa 4x a Najlepší junior handler výstavy 1x. TOP JUNIOR HANDLERKA ZA ROK 2013 NA SLOVENSKU A REPREZENTÁCIA NA VÝSTAVE CRUFTS. 3. miesto ako najlepšia junior handlerka z mladšej kategórie za rok 2012.

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Uto 29.07.2014 11:33

Ponúkam vystavenie psíkov v dopoľudňajšom posudzovaní aj v záverečnom kruhu :jop: Ak máte záujem, neváhajte a kontaktujte ma cez SS :no: viac info na www.karinjuniorhandling.webnode.sk :no: :lol:

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Štv 31.07.2014 11:03

kto idete do Krajného?

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Str 13.08.2014 11:23

Kto z vás Junior Handlerov (bývalých aj súčasných) by mal záujem robiť rozhodcu pre Junior Handling na stretnutí westíkov v sobotu 30.08.2014 o 10:00 na Lunterovom ranči v Kráľovej pri Zvolene, bez honorára?

Rozhodcu na výstavu máme, ale rozmýšľala som, žeby som dala priestor niekomu z handlerov, aby posudzoval decká na JH (a bol tak na opačnej strane, nie v pozícii handlera ale v pozícii rozhodcu) a inšpiroval decká ku výstavám (lebo aj to je forma určitej osvety) :)) :)

Kontaktujte ma buď tu cez SS alebo na mmartinekova@gmail.com, FB Mišelka Miraile

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Ned 21.12.2014 15:50

Ahojte. Mám 9 týždňovú fenku Pomeraniana. Chcem ju začať cvičiť na výstavy, ale nemám s tým žiadne skúsenosti. Hľadám niekoho, kto mi ju párkrát vystaví a dá mi zopár lekcií, ako nato :-) Chcela by som s ňou ísť na výstavu 28.2-1.3. do Nitry do triedy mladší dorast do 6 mesiacov. Ak má niekto záujem mi s ňou pomôcť napíšte mail- jaselskamilka@gmail.com ďakujem :-)

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Pia 02.01.2015 9:31

je tu niekto, kto ponúka aj odvoz psa na výstavu, predvedenie a dovoz naspäť? ide mi o zahraničie ako Poľsko, ČR, Rakúsko, Maďarsko,...
buď do SS prosím alebo priamo sem.

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Pia 02.01.2015 13:16

wewerica (Silwuskina sestra) také ponúka, len na DF je už nejak poriedko.. check http://doghandling.weebly.com/

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Pia 02.01.2015 13:42

áno o nej viem ale je dosť vyťažená a mám veľkého psa na handling, takže aj plac v aute...

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Sob 03.01.2015 18:43

Dobrý deň.
Web: http://junior-dog-handling3.webnode.sk/
Prílohy
pizap.com14201449166431.jpg

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Uto 03.02.2015 9:44

Leila Tobrok píše:je tu niekto, kto ponúka aj odvoz psa na výstavu, predvedenie a dovoz naspäť? ide mi o zahraničie ako Poľsko, ČR, Rakúsko, Maďarsko,...
buď do SS prosím alebo priamo sem.

Ahoj, na ČR sa vieme dohodnúť, napr. tento víkend čo bude výstava v Brne tak tam idem sama na aute (beriem ešte jednu kamarátku z BA) takže pes do auta by sa určite vošiel, tak isto aj na iných výstavách sa vieme dohodnúť, keď už som aj ja mobilná tak dá sa dohodnúť čokolvek :no:

Re: DUODANUBE Bratislava, 2x CACIB, 22. a 23. 8. 2015

Pon 06.07.2015 20:54

Dobrý deň ak by mal niekto záujem môžem vám vystavovať psíka. Mám 12 rokov a som z východného Slovenska.Na výstave sa zúčastním s mojim psíkom Maltézsky psik. Vystavovať som začala ešte len tento rok a tak chcem zozbierať skúsenosti aj s inými plemenami. V Junior handlingu som sa zatiaľ umiestnila najlepšie na 3. Mieste vo finále. V JH pri výmene som predvádzala westika a Čivavu krátkosrstú. Ak by mal niekto záujem prosím ozvite sa na e-mail : renee.valentova@gmail.com

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Str 09.09.2015 20:39

Zdravím Vás,
hľadám handlerku/handlera na výstavu Danube Duo CACIB 24-25.10.2015 v Bratislave pre plemeno Zlatý Retriever. S veľkou pravdepodobnosťou sa nevieme dostaviť na miesto výstavy, preto by som mal záujem aj o odvoz psíka v obidvoch dňoch z Komárna.
Ďakujem :)

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Sob 30.07.2016 13:25

V dňoch 20.-21.82016 sa zúčastním výstavy v Bratislave. Ak by ste potrebovali pomôcť s vystavením v predkolách alebo záverečných súťažiach neváhajte ma kontaktovať v správe alebo na e-maili renee.valentova@gmail.com. Na prípadnu spoluprácu sa teším :no: :no: :hi: :hi: :yes: :yes: :jop: :jop: :lol:
________________________________________
In 20th to 21th of August I will go to dogshow in Bratislava. If you will need help with show of your dog in the ring or final ring please contact me in message or on e-mail renee.valentova@gmail.com. For eventually team up I will enjoy :no: :no: :no: :hi: :hi: :yes: :ahoj: :ahoj: :jop: :jop:

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Pia 17.02.2017 12:09

Hello everyone!

My name is Tamila and we've recently moved to Bratislava with our two years old labrador retriever Leonard. He has a UCI registered pedigree from Kazakhstan and won a number of titles back home.

We would like to continue with the dog shows here in Slovakia, however, since we do not really speak the language everything becomes very confusing.

Would be very happy if anyone can recommend a good (and reasonably priced) English speaking handler.

Thank you guys and have a great day!

Tamila
Odoslať odpoveď