Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod lenli » Pia 23.11.2012 10:30

Nájde sa tu aj niekto z Bratislavy kto ponúka prípravu na výstavu? Mám bieleho švajčiarskeho ovčiaka, takže najlepšie niekto so skúsenosťou z tejto kategórie.
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod Leila Tobrok » Pia 23.11.2012 19:15

Husky.Jess píše:samozrejme v dnešnej dobe zvyčajne vyhrá ten pes, ktorý je s nejakou junior handlerkou či s handlerom ktorého poznajú, a to nie je fér, to je asi jediná vec čo sa mi nepáči... - a saténové "svietiacie" kostýmky :ha: aj ja mám saká sukne atď, no nehrám sa na neónku :ha:


no ja jednu mladú handlerku doslova nenávidím, tú keď vidím v záverečkách a tie jej reči a spôsoby... mám chuť jej tak jednu plesknúť... stretli sme sa totiž v rovnakej súťaži a toako sa chová a ako sa s druhými rozpráva je hodne akurát tak jedného za ucho na prebratie :au:
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod Gulino » Str 02.01.2013 11:17

Potrebujem pre priatelku handlera na vystavu do Trencina, alebo pripravit- trening na vystavu. Okolie Ziliny do 50km.

Jedna sa o spolocenske plemeno- fenka.
Ponuku s info. piste na chp@centrum.sk, alebo na SS.
Gulino
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 338

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod mkosa » Pia 12.04.2013 8:55

hladám handlera - handlerku pre mojho psa - 18mesačný psik- mops, enzo mad mops, na klubovú výstavu v Povode- od Dunajskej Stredy 3km, vtedy bude aj bonitácia, v juni. ja byvam v Trsticiach. mail: mkosa@azet.sk
mkosa
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod Dodikee » Uto 30.07.2013 9:44

Vážení klienti, známi, priatelia,
v dátume 7.-8.9.2013 sa chystáme na 2xCAC Bačka Palanka (SRB) - možnosť splnenia šampionátu v priebehu víkendu!
2xCAC - Šampión Srbska, 2xPRM - Junior Šampión Srbska
1xCAC v triede šampiónov - Šampión Srbska!

Miesto v aute nie je, ideme traja - z toho dvaja handleri. Handluje úspešný junior handler Jakub Držiak a ja (www.profihandling.sk)

O psov bude postarané, každý kŕmený zvlášť, ideme stará zohratá partia.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na e-mail: dominika@profihandling.sk, alebo na FaceBooku v súkromnej správe.
Obrázok
Dodikee
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 529
Bydlisko: Krajné

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod aguska » Uto 30.07.2013 21:59

Zdravím! :) Nabízím vystavení Vašeho psa na všech českých a některých slovenských výstavách, letos se zúčastním slovenských výstav v Lučenci 15.9., v Bratislavě 26.-27.10 a v Nitře 31.11 - 1.12. Aktuální přehled výstav najdete na mých webových stránkách - http://www.petrahandling.weebly.com
Mám zkušenosti se psy všech FCI skupin a ráda si vyzkouším i plemena nová. Mám 6ti leté zkušenosti z junior handlingu a dog handlingu, vystavování cizích psů, se věnuji také dlouhou dobu. Se psy se snažím být vždy kamarád a snažím se docílit toho, aby je výstava bavila a nebyla pro ně stresová - nebrali ji jako trest, apod. :)

Takže mě v případě zájmu nebo jakýkoliv dotazů kontaktujte na emailu petra.kolegarova@seznam.cz

Přeji příjemný den. :smile:
"Není na světě lepšího psychiatra, než je štěně olizující vám obličej"

http://petrahandling.weebly.com/
aguska
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10
Bydlisko: Brno, Česká republika

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod Dodikee » Pia 09.08.2013 10:18

Obrázok

Čas kurzu vystavovania pre všetkých: 17:30 - min. 19:00, max. 19:30

Cena kurzu: 50€ bez DPH, 60 € s DPH
Obrázok
Dodikee
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 529
Bydlisko: Krajné

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod little » Štv 31.10.2013 13:00

Ahojte, chcela by som sa spýtať, že ako sa dá vlastne stať handlerom :smile: Príklad mám jednu kamarátku, ktorá má doma jedného psa, s ktorým pobehala pár výstav a zúčastnila sa aj junior handlingu, kde sa jej podarilo viackrát vyhrať. Rozhodne však nechodí po každej výstave a nemá možnosť sa ukázať v záverečkách, aby ju ľudia spoznali. Pritom som ju videla trénovať s rôznymi plemenami psov a je moc šikovná a rozhodne jej to ide :jop: Ja by som jej psa aj dala predviesť, lenže má predkus takže by sa to neoplatilo. Zaujíma ma teda či sa môže stať handlerom aj "obyčajný človek" alebo to musí byť niekto kto má CHS, prípadne blízke kontakty s nejakou CHS aby sa mohol ukázať na výstave. Ďakujeem za odpoveď :yes:
little
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod Vikiki22 » Pia 01.11.2013 16:55

little, ak ide o handling, je to len a len na tebe, aká si v tom šikovná. Ak sa ukážeš sa niekoľkých výstavách, budeš sa páčiť chovateľom/majiteľom, spravíš si "reklamu"... :smile:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod little » Ned 03.11.2013 14:16

Len to je to, že ukázať sa na výstave a potom si ťa ľudia nájdu. Ale aby sa niekto mohol ukázať, potrebuje psa na predvedenie. Mňa by zaujímalo, že ako "získať toho psa, vďaka ktorému ma ľudia môžu vidieť" - keď to mám takto povedať :heh: Lebo ja sa napríklad nemám ako ukázať, pretože môj pes má predkus. Preto som sa pýtala či môžu byť handlermi len ľudia čo majú CHS, chovných psov alebo nejaké blízke kontakty. Príklad: keby som si chcela dať predviesť psa, možno by som napísala sem na DF a našla by som viac handlerov. Keby som nepoznala tú spomínanú kamarátku a nevidela ako trénuje s mojím psom, určite by som si ju nevybrala, pretože priamo na výstave nemá žiadne úspechy so psami druhých ľudí. Vybrala by som si niekoho skúseného, kto už na výstavách veľakrát predvádzal psov. :lol:
Ale každý handler musel nejako začať, každý musel niekedy mať toho prvého psa na predvedenie. Ale veľa z handlerov je takých, že majú CHS, alebo nejakí blízki známi prípadne rodina im dovolia predviesť psov a ukázať sa tak na výstave :smile: Chcela som vedieť, že či aj ja "normálny človek" bez CHS, alebo tá moja kamarátka môžu nejako začať :yes:
little
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod Vikiki22 » Ned 03.11.2013 15:31

No, to jedine tak, že si požičiaš psa. Máš, podľa mňa, 2 možnosti: Buď skúsiš Junior handling, kam ti psa požičia temer hocikto (lebo JH si platíš ty a je jedno, aký to je pes), na JH sa môžeš ukázať, aká si šikovná. Mimochodom, na JH môžeš vystaviť psa aj s predkusom, tam nejde o krásu psa, ale o šikovnosť handlera. Alebo si nájdeš nejakú tebe známejšiu osobu (rodina, kamaráti...), ktorá by ti bola ochotná požičať psa, ktorého by si prihlásila na nejakú výstavu, zaplatila výstavný poplatok a ukázala sa s tým psom. Inak, pochybujem, že by ti niekto len tak dal psa vo výstavnom kruhu, kam ten človek zaplatil nejaké peniaze. Ja by som to riešila s týmito možnosťami.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod Lea a Stew » Ned 03.11.2013 17:15

tiez poznam ludi co to takto spravili, baba si pozicala psa, zaplatila vystavu, isla tam aj s majitelkou, vystavila. Ja by som takto svojho psa vpohode pozicala, pes vie co ma na vystave robit, buduci handler sa moze predviest. Ale tiez si nemyslim, ze by som ho dala keby som si to ja platila a mala by som ho dat zatial neskusenemu handlerovi.
Lea a Stew
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 454
Bydlisko: Nitra

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod kasei666 » Pon 04.11.2013 18:47

http://images.dogforum.sk/viewer.php?fi ... ce9bfl.jpg ponukam na JH yorku s PP. V mladosti par krat vystavovala a zaklady ma. Kdo by sa chel naucit, vyskusat, nemam problem staci kontaktovat.
Naposledy upravil kasei666 dňa Pon 04.11.2013 19:39, celkovo upravené 1
kasei666
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 188
Bydlisko: Palarikovo - Velka Mana

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod Momoo » Pon 04.11.2013 19:29

Ja som to tak raz spravila, kamarátka sa chcela naučiť vystavovať, tak sme dali pár tréningov s Momom, potom zaplatila za výstavu a tam ho odvystavovala. Momo bol s tým v pohode, kamarátka sa naučila čo chcela a ešte aj vyhrali CACIB, takže ja som bola len rada :lol:
Momoo
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 284
Bydlisko: Nitra

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod kasei666 » Str 22.01.2014 14:58

Ahoj na marcovu Nitru by som si chcela prihlasit steniatko australkeho ovciaka. Nanestastie ma ale meseiac pred vystavou caka operacia takze nebudem schopna sa dostatocne pohybovat. Kdo by si chcel skusit vystavit totalne neskusene stena? na vystavu bude mat 5 mesiacov a zaklady ako postoj ju zaucim. :lol:
Prílohy
1531929_10201720826760785_1071674262_n.jpg
kasei666
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 188
Bydlisko: Palarikovo - Velka Mana

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy