Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod wewerica » Sob 26.03.2011 18:22

Ponúkam
Ponúkam vystavenie Vášho psíka na skoro všetkých slovenských (či už národné, medzinárodné, oblastné, klubové..) výstavách. skúsenosti mám s viacerými plemenami od šteniat a problémových psov až po dospelých.
Skúsenosti mám s malými aj velkými plemenami, nerobí mi problém vystaviť akékoľvek plemeno.
Môžme sa aj osobne stretnúť pred výstavou, prípadne Vás naučím ako na to.

Bližšie informácie na mojej webovej stránke http://www.doghandling.weebly.com
Ak máte záujem môžte mi napísať na e-mail veronika.olesovska@gmail.com :ahoj:
Naposledy upravil wewerica dňa Ned 18.03.2012 12:30, celkovo upravené 2
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod midicomp » Pia 08.04.2011 11:19

Ahoj "Kača", kukám že si zo Žiliny, vedeli by sme sa stretnúť a prehodiť zopár slov, chystáme sa 13.5. do BA na klubovku, zopár rád by nám bodlo. Dík
midicomp
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13
Bydlisko: Žilina

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod Kača » Pia 08.04.2011 11:54

:yes: Samozrejme. Píšem SS
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod Faya » Štv 14.04.2011 20:49

midicomp ak nebude vadiť, ja prídem len kuk...na klubovku sa nechystám, teda ni evystavovať, ale prídem sa pozrieť... :lol: ako by som ťa/ vás našla ????
Či bol jeho pes vycvičený, alebo nie, vždy bol na úrovni. Carol Lea Benjamin
Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme. Cesar Millan

Obrázok

Obrázok

vlcica → Faya 14.6.2013
Faya
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Bratislava

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod mirka.77 » Uto 03.05.2011 19:35

Je tu niekto aj z Martina kto by mi vzal psíka na výstavu? 13.5 , 3.6 senec alebo august BA? ešte neviem presne....
mirka.77
Okoloidúci
 
Príspevky: 23

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod janolino » Štv 19.05.2011 7:42

hladam handlera pre moju rocnu vlkodavku
ba
janolino99@yahoo.co.uk
janolino
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod amelie » Str 25.05.2011 14:37

Dodikee píše:Vystavovaniu sa venujem od mojich 7 rokov, súťaži junior handling od roku 2006, zatiaľ som získala 3x titul TOP JUNIOR HANDLER SR a 3x Titul INTERNATIONAL JUNIOR HANDLER.
Vystavujem psov všetkých skupín FCI, špecializujem sa na 2, 9 a 10 FCI Skupinu, nakoľko predstaviteľov máme doma :)
Doposiaľ získaných titulov mám dosť, najvýznamnejšie opakovane : Interšampión, Šampión SR, Grand Šampión SR, Junior Šampión SR, Res. BIS, Res. BOG, BOG...a veľa ďalších!
Teším sa na Vás!
Viac informácii môžete nájsť na mojej stránke http://www.juniorhandling.eu... papa
Dominika



// Príspevky o cene presunuté do témy Handleri - vystavovatelia
/ B.



Ahoj, můžeš mi napsat více info? :)))) mám fenku vlkodava?
amelie
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 24

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod Dastuch » Ned 12.06.2011 17:19

ahoj..potrebujem niekoho,kto by mi vystavoval fenku shih-tzu na vystave vo velkej ide?
Dastuch
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 733
Bydlisko: Košice/Tornaľa

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod Miška a Foxľe » Str 07.12.2011 18:43

Ponúkam vystavovanie psíka v JH v Trencine neviem este ktori den pojdem ale asi skor v sobotu popripade ak ste niekto s TT psíka môžem na výstavu aj zobraať a postrážiť som v tom nowáčik a zaťial tituli len VN a N a to s mojou foxou ale chcela by som vystaviť aj iních psíkov takže ak by niekto potrteboval popripade aj na buduci rok SS
..Pes je to čo potrebujem :)
http://polovnikovsen.wix.com/foxs
Miška a Foxľe
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 410
Bydlisko: Trnava

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod kikaku » Str 14.12.2011 17:27

Ahojte...chystam sa s mojim stenatom BOC na vystavu do Trencina v januari...a kedze som nikdy na takej vystave nebola, nieto este vystavovala, hladam niekoho, kto by mi s tym helpol :smile:
...je tu niekto z okolia ZA, co sa tomu venuje, pripadne by ma vedel aj co-to zaucit aby som sa tam so psom zbytocne netraposila? Dakujem :no:
"Není dobré stádo bez dobrého ovčáka – a není dobrý ovčák bez dobrého psa"
kikaku
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 238
Bydlisko: Rajecké Teplice

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod Lindchen » Štv 15.12.2011 0:28

Skús užívateľku s nickom Kača, je zo Žiliny.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod kikaku » Štv 15.12.2011 21:46

Lindchen píše:Skús užívateľku s nickom Kača, je zo Žiliny.

dakujem, uz sme v kontakte :no:
"Není dobré stádo bez dobrého ovčáka – a není dobrý ovčák bez dobrého psa"
kikaku
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 238
Bydlisko: Rajecké Teplice

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod Dodikee » Sob 24.12.2011 1:08

Ponúkam vystavovanie Vášho psa na takmer všetkých slovenských a po dohode aj zahraničných výstavách, nielen medzinárodného charakteru. Taktiež sa venujem príprave psa na výstavu - tréningu ringovej drezúry.

Pokiaľ sa z rôzneho dôvodu nemôžete zúčastniť výstavy, ponúkam full-time pre Vášho psa počas celého dňa, vrátane odvozu a dovozu späť.

Pokiaľ máte problém alebo potrebujete predviesť Vášho psa / psov v záverečnom kruhu výstavy, na ktorej sa nachádzam (tieto výstavy sú v zozname Plánované podujatia), ako napríklad súťaž o Najkrajší pár, Najkrajšiu chovateľskú stanicu, Baby, Puppy, Veterán a podobne, či dokonca o víťaza skupiny FCI, bez váhania ma môžete kontaktovať počas celej výstavy na telefónne číslo 00421 948 444 643.

Vystavovaniu sa venujem od mojich 7 rokov, súťaži junior handling od roku 2006, kde som získala 3x titul TOP JUNIOR HANDLER SR a 5x Titul INTERNATIONAL JUNIOR HANDLER.
Vystavujem psov všetkých skupín FCI, špecializujem sa na 2, 9 a 10 FCI Skupinu, nakoľko predstaviteľov máme doma :)
Doposiaľ získaných titulov mám dosť, najvýznamnejšie opakovane : Interšampión, Šampión SR, Grand Šampión SR, Junior Šampión SR, Res. BIS, Res. BOG, BOG, BIS...a veľa ďalších!
Teším sa na Vás!
Viac informácii môžete nájsť na mojej novej stránke http://www.profihandling.sk

Dominika


Obrázok
Obrázok
Dodikee
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 529
Bydlisko: Krajné

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod Momoo » Pia 22.06.2012 15:11

Ponúkam vystavenie Vášho psíka na takmer všetkých slovenských výstavách ( ak by ste ponúkli odvoz, tak aj na zahraničných :lol: ). Výstavy ma veľmi bavia, zbožňujem psy všetkých plemien, venujem sa junior handlingu (zatiaľ krátko, ale doteraz mám tieto umiestnenia : 2x 4.miesto, 2x 1.miesto, 2. miesto) :smile:
V prípade záujmu mi píšte SS alebo emaily. Tiež môžte pozrieť moju stránku :smile:
Momoo
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 284
Bydlisko: Nitra

Re: Handling psov - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod Vikiki22 » Pia 22.06.2012 16:26

Momoo, a máš skúsenosti aj s predvedením iných plemien ako cavaliera?
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy