Online prihlasovanie a platby za výstavy

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod Dream » Pon 08.08.2011 19:53

Vystavovanie sponzorov ktory vystavuju svojich psov mozno nie je zakazane ale slusne povedane ak taky pes vyhra vacsina ludi si pomysli ze to bolo zmanipulovane, ci uz bolo alebo nebolo je to jedno ale minimalne je to o ludoch ak som sponzor tak sponzorujem ak som vystavovatel a tak vystavujem ale neda sa sediet sucasne na dvoch stolickach - je to konflikt zaujmov.cize kazdy kto nieco sponzoruje by tieto veci mal zvazit.

zaujimave je zo toto Novikovicovi nevadi ale vadi mu ze ludia idu so psami co dostali VD na vystavy a to tu pisal ze kynologia ho naucila pokory za tie roky neviem co si o tom mam mysliet.
Dream
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 538
Bydlisko: Drnava

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod meggie26 » Pon 08.08.2011 20:13

inak to vám nevadilo, že som predvádzala psa aj v chovateľskej skupine, ktorá vyhrala v nedeľu? Alebo ste si to nevšimli :pac:

edit:
Obrázok

tu je dôkaz, aby ste mali čo rozoberať :no:
Naposledy upravil meggie26 dňa Pon 08.08.2011 20:20, celkovo upravené 1
Každý úspech, ktorý dosiahneme, nám vytvorí nepriateľov.
Ak chceme byť obľúbení, musíme byť priemerní. (Eddie Murphy)
meggie26
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2362
Bydlisko: Nitra

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod Dream » Pon 08.08.2011 20:18

Offtopic: tu ide o princip
Dream
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 538
Bydlisko: Drnava

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod meggie26 » Pon 08.08.2011 20:20

Offtopic: ako povieš ide o princíp :no:
Každý úspech, ktorý dosiahneme, nám vytvorí nepriateľov.
Ak chceme byť obľúbení, musíme byť priemerní. (Eddie Murphy)
meggie26
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2362
Bydlisko: Nitra

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod Dream » Pon 08.08.2011 20:28

Offtopic: Meggie zial nechapes prajem v buducnosti este vela takych umiestneni na bedni :winner: :ahoj:
Dream
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 538
Bydlisko: Drnava

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod meggie26 » Pon 08.08.2011 20:31

Offtopic: Ďakujem :no:
Každý úspech, ktorý dosiahneme, nám vytvorí nepriateľov.
Ak chceme byť obľúbení, musíme byť priemerní. (Eddie Murphy)
meggie26
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2362
Bydlisko: Nitra

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod novikovic » Uto 09.08.2011 6:30

Dream píše:Vystavovanie sponzorov ktory vystavuju svojich psov mozno nie je zakazane ale slusne povedane ak taky pes vyhra vacsina ludi si pomysli ze to bolo zmanipulovane, ci uz bolo alebo nebolo je to jedno ale minimalne je to o ludoch ak som sponzor tak sponzorujem ak som vystavovatel a tak vystavujem ale neda sa sediet sucasne na dvoch stolickach - je to konflikt zaujmov.cize kazdy kto nieco sponzoruje by tieto veci mal zvazit.

zaujimave je zo toto Novikovicovi nevadi ale vadi mu ze ludia idu so psami co dostali VD na vystavy a to tu pisal ze kynologia ho naucila pokory za tie roky neviem co si o tom mam mysliet.


Vieš po tom ako som si prečítal Tvoje príspevky k iným témam, mi na Tvojom názore vôbec nezáleží. Nemá zmysel komunikovať s niekým kto na verejnom fóre, kam chodia aj deti, používa vulgarizmy v téme, ktorá začína slovom etika...

Dream píše:Etika a princípy chovu s PP - rady, skúsenosti
tak ten vycvikar je dobry CENSORED ...
novikovic
Šteniatko
 
Príspevky: 50

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod Dream » Uto 09.08.2011 7:22

Offtopic: Novikovic si zabudol dodat ze moja reakcia v teme bola na vycvikara ktory sa rozhodol dat utratit mladeho psa NO len koli tomu ze nesplnal jeho predstavy o poslusnosti vsa. je lahke vytrhavat veci z kontextu vsak?
Dream
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 538
Bydlisko: Drnava

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod novikovic » Uto 09.08.2011 8:34

Offtopic: Jestvuje azda oprávnený dôvod používať vulgarizmy? Ten kto ich používa nedehonestuje len sám seba, ale celé diskusné fórum. Ak dovolíte jeden citát: Vtáka poznáš po perí a človeka po reči. Reč prezrádza o človeku všetko: jeho charakter, hĺbku, duchovnú vyspelosť, myslenie, a tým aj jeho hodnotu ako človeka. Ľudská reč by mala byť ušľachtilá, vznešená, čistá, povznášajúca, vzbudzujúca úctu, šíriaca dobro a pozitívne myšlienky. Lenže na to aby tomu tak bolo musí byť človek vyspelý. Paradoxom je skutočnosť, že vulgarizmy používajú ľudia, ktorí v určitej oblasti dosiahli úspech a uznanie a i keď si to často neuvedomujú, používaním vulgarizmov nastavujú zrkadlo svojej osobnosti.
Naposledy upravil novikovic dňa Uto 09.08.2011 13:51, celkovo upravené 1
novikovic
Šteniatko
 
Príspevky: 50

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod Mackie » Uto 09.08.2011 9:24

druhe varovanie za spamovanie OT, len tak dalej a bude klud
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod Nyssa » Uto 09.08.2011 9:42

Offtopic: a to tu takto funguje? niekto má každý druhý príspevok OT a niekto s názorom sa len upozorňuje a čím skôr zruší? :ach:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod Mackie » Uto 09.08.2011 9:57

upresnujem, novikovic ma druhe varovanie za OT
prve bolo za to, ze napriek presunutiu prispevkov z presovskej vystavy pokracoval v diskusii tam, druhe je za predosly prispevok, kedy vytiahol citat z inej temy, aby ho tu komentoval, namiesto toho, aby komentoval prispevok k teme (hoci tu uz nic nie je k teme, ako pozeram)
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod Nyssa » Uto 09.08.2011 9:59

aj po upresnení si myslím, že sa tu nejako zvláštne selektuje v poslednej dobe :ua:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod Mackie » Uto 09.08.2011 10:06

kazdemu nevyhoviem
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod novikovic » Uto 09.08.2011 13:48

Nyssa píše:aj po upresnení si myslím, že sa tu nejako zvláštne selektuje v poslednej dobe :ua:

Offtopic: Život nie je spravodlivý ani na diskusných fórach... :smile:
novikovic
Šteniatko
 
Príspevky: 50

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy