Online prihlasovanie a platby za výstavy

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod Monika & Parsonky » Uto 09.08.2011 16:12

skutočne nechápem prečo je vôbec dovolené, aby sa tu užívatelia v jednom kuse, pomaly každým druhým príspevkom napádali a my to tu máme čítať? normálne len čakám keby tu kto z tých dvoch, čo sa tu dohadujú prispeje a čo zasa budú perliť. :au:

novikovic: teda neviem, čo ste zač, ale isto tu bolo lepšie bez takého provokatéra akým ste práve vy. :hmm:
Naposledy upravil Monika & Parsonky dňa Uto 09.08.2011 19:24, celkovo upravené 1
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod pimpa » Uto 09.08.2011 17:38

Offtopic: Monatko skoda klavesnice. Zjavne na fore chyba tema Kto ma vacsie ego :prd:
Len sa cudujem vrchnym, ze napriek tomu, ze poslednych xy stranok nema nic spolocne s online prihlasovanim tieto prispevky trpia. O dalsich uzasnych temach a pripevkoch ani nehovorim :angel:
pimpa
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 942

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod Miro39 » Pia 19.08.2011 12:30

novikovic je megie
Miro39
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod meggie26 » Pia 19.08.2011 14:33

Offtopic: na rozdieľ od teba mňa tu pozná kopec ľudí aj osobne, netajím svoju chov. stanicu a nemám dva príspevky ako ty. Nie novikovic niesom ja, pokiaľ mám niečo na srdci alebo mám nejaký názor nehambím sa ho napísať verejne a pod svojím menom a nepotrebujem sa skrývať za nejaké novovytvorené účty :no:
Každý úspech, ktorý dosiahneme, nám vytvorí nepriateľov.
Ak chceme byť obľúbení, musíme byť priemerní. (Eddie Murphy)
meggie26
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2362
Bydlisko: Nitra

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod moth » Pia 19.08.2011 17:07

Offtopic: ani novikovic nebol spokojny s postom novacika... aku mas chovatelsku stanicu, pani chovatelka, praveze ta tu vela ludi pozna, to pokladaj za nevyhodu
• Akita Inu / Veľký japonský pes / Americká Akita od 1997 •
• Akita Inu / Great Japanese Dog / American Akita since 1997 •
moth
BANNED
 
Príspevky: 2059
Bydlisko: Bratislava

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod pimpa » Pia 19.08.2011 18:40

Offtopic: to vas ozaj bavia taketo detinske prispevky? ked neviem niekoho vystat tak sa mu oblukom vyhybam a nehladam kazdu zamienku do neho skocit :au:
pimpa
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 942

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod meggie26 » Ned 21.08.2011 19:56

moth píše:Offtopic: ani novikovic nebol spokojny s postom novacika... aku mas chovatelsku stanicu, pani chovatelka, praveze ta tu vela ludi pozna, to pokladaj za nevyhodu


Offtopic: chovateľská stanica je dediteľná takže pokladám za nezmysel si zakladať novú chovateľskú stanicu keďže naša už má meno a mienim pokračovať ďalej v chove, nemám to prečo pokladať za nevýhodu, to, že nie každý zdieľa rovnaké názory a smerovanie taký už je svet. Našla som si tu pár priateľov a som vďačná za nich, kto mňa považuje za nepriateľa je jeho probl=ém a nech na moje príspevky ani na moju osobu nereaguje, nekážem mu to :ahoj:
Každý úspech, ktorý dosiahneme, nám vytvorí nepriateľov.
Ak chceme byť obľúbení, musíme byť priemerní. (Eddie Murphy)
meggie26
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2362
Bydlisko: Nitra

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod Nyssa » Pon 22.08.2011 16:55

moth píše:Offtopic: ani novikovic nebol spokojny s postom novacika... aku mas chovatelsku stanicu, pani chovatelka, praveze ta tu vela ludi pozna, to pokladaj za nevyhodu

Offtopic: moth, väčšina Tvojich príspevkov mi je sympatická a zdieľam Tvoje názory. No nepáči sa mi, ako stále všade čakáš, kedy môžeš ako osa vystreliť proti Meggie26 alebo jej mamine. :ua: To, čo máte vy medzi sebou, je vaša vec. Mne osobne obe dámy vždy ochotne a rady pomohli, poradili a považujem ich za svojich priateľov a ešte stále sa mám od nich čo učiť.
A určite ani sama neveríš tomu, že by meggie si vytvorila ďalší účet :nie: tak prosím nechaj už tieto žabomyšie vojny
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod miso1926 » Sob 22.02.2014 21:08

Ahojte, mam na Vas jednu "technicku" otazku.
Ak nahlasim psa na prvu uzavierku a do konca druhej uzavierky sa rozhodnem prihlasit aj mojho druheho psa, budem za neho platit sumu ako za druheho psa alebo znovu ako za prveho? Dufak ze chapete co mam na mysli :otaznik:
Mate s tym niekto niekto skusenosti a mohli by ste mi poradit?
Obrázok
miso1926
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 92

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod Nisus » Sob 22.02.2014 21:12

Logicky z toho vychádza, že za druhého psa, ktorého budeš hlásiť v druhej uzávierke budeš platiť ako za druhého psa v druhej uzávierke :no:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod clupko » Štv 27.02.2014 14:27

co sa stane s prihlaskou, ktora bola podana vcas, ale zaplatena po termine, resp. nezaplatena vobec? vystavovatel dostane vyzvu na uhradu, alebo bude prihlaska stornovana? ak bude stornovana, pripadny neskory poplatok bude vrateny alebo prepada?
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod kasei666 » Pon 03.03.2014 18:01

Clupko- aj mna by to zaujimalo. mam podobny problem, pisala som aj na info ale este mi neodpovedali. Mate s tym nekdo skusenosti? Kedze zoznam vystavovatelou bude asi az tesne red vystavou.Dakujem
kasei666
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 188
Bydlisko: Palarikovo - Velka Mana

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod clupko » Pon 03.03.2014 19:32

mam info co sa tyka pripadu, ze bola ta prihlaska zaplatena neskoro: je to v pohode, mavaju par dni toleranciu.
ak je to meskanie s platbou dlhsie, neviem ako sa to riesi.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod kasei666 » Pon 03.03.2014 19:56

clupko :lol: tak to sm rada ja som meskala len asi den :lol:
kasei666
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 188
Bydlisko: Palarikovo - Velka Mana

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod Kamelia » Str 12.03.2014 15:26

AHOJTE, viete mi poradit na koho sa mam obratit? ked online systeme svieti, ze nemam uhradenu vystavu pritom 3.3. som ju uhradila? :lol:
Kamelia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1149

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy