Online prihlasovanie a platby za výstavy

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod misha.421 » Str 01.04.2015 21:09

Oki nevadi dakujem,dolezite som vyriesila,dakujem :ahoj:
misha.421
Snoopy
 
Príspevky: 122

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod deny » Štv 21.05.2015 20:26

Môžem sa pre ozrejmenie opýtať?
Na výstavu si vypíšem online prihlášku, registrujem seba, psa, prihlásim sa na určitý deň/ dni, prídu mi údaje na zaplatenie, zaplatím a teraz čo? Aké ďalšie náležitosti potrebujem? Na stránke som sa dočítala, že návratku nájdem vo svojom menu od určitého dátumu vo formáte pdf. To pre mňa znamená čo? Po tomto termíne si ju vytlačím a beriem so sebou a to je všetko, či ešte niečo? Čím sa preukážem pri vstupe okrem veterinárneho preukazu? Ako to prakticky funguje?
deny
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 443
Bydlisko: KK

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod Manuska » Pia 22.05.2015 20:21

Po prihlaseni a zaplateni vystavneho poplatku si vytlacis navratku, zvycajne chodi tyzden pred vystavou. Na vystave pri vstupe sa preukazes touto navratkou. Tym mas vstup volny, potom pri vchode pozru len psika a jeho ockovaci preukaz. Dalej na vystave pojdes tam kde sa vydavaju cisla ( vystavna kancelaria) tam im das tuto vytlacenu navratku a oni ti daju vacsinou do tasky katalog a tvoje sutazne cislo. Pojdes ku kruhu a cakas kym vyhlasia tvoje cislo. Po posudeni dostanes v kruhu posudok a pripadne ak dostanes titul ( cajc,cac,cacib....) Tak aj Karticku. A potom ak budes mat nieco z tychto titulov mozes alebo nemusis si ho ist dat zapisat opat do tej vystavnej kancelarie. Tam ti to zapisu po predlozeni posudku a karticky a daju medailu...
:-)
Manuska
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 97

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod deny » Ned 24.05.2015 11:31

Ďakujem za odpoveď :no:
Čiže len vytlačím a ukážem. Jednoduché, mohli by mať presný popis niekde zverejnený, aby sa v tom nováčikovia ako ja nestrácali.
deny
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 443
Bydlisko: KK

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod Manuska » Ned 24.05.2015 21:26

Nie je za co :-)
Jj hlavne si vytlac navratku a zober si ju spolu s ockovacim a rodokmenom. To su 3 hlavne veci ktoremusis mat so sebou.
Veru mohli by to podrobne pre novacikov napisat. Ale zase staci ti raz zazit vystavu na vlastnej kozi a to je na nezaplatenie. Uz budes vediet vsetko co a ako chodi. Aj ja som prvy krat z vystavovania mala nervy ale tiez som lrisla na to ze to nic tazke nie je a teraz si to uzivam a strasne ma to bavi :-)
Tak ti prajem vela uspechov vo vystavnej kariere a co najlepsie znamky a tituly ;-) :-)
Manuska
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 97

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod Leila Tobrok » Pon 29.06.2015 19:49

ahojte, nejaky mail na admina dogshow.sk nie je? myslim, ze mi zblbli dve prihlasky, teraz nieco divne vyhadzuje system a neviem, ci to teda preslo alebo nie, bo zaplatene su

edit: na mail mi nic neprislo ani na jednu
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod adaadela » Pon 07.12.2015 15:41

adaadela
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 22

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod Lindchen » Štv 02.06.2016 12:59

Prihlásila som sa online na Nitru, ale prihlášku vyradili, lebo som nezaplatila (nemám záujem už ísť), prišla mi upomienka a teraz vstupný list v katalógovým číslom. Lenže ja ísť nechcem, brala som to tak, že som nezaplatila, tak proste nejdem. Teraz čo, keď mám vstupák? Nieže mi to dajú k úhrade na ďalšej výstave. Máte niekto skúsenosť?
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov


Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod martin_s » Pon 27.06.2016 9:07

Kolko trva kym platbu zaeviduju do systemu pri prihlasovani cez onlinedogshows.sk ?
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 594
Bydlisko: Bratislava

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod Leila Tobrok » Štv 18.08.2016 9:47

malo by to byt ihned
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod Vikiki22 » Štv 18.08.2016 9:48

Alebo kým platba nepríde na ich účet.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod deny » Ned 21.08.2016 19:03

Otázka. Kam prihlásiť 20 mesačného psa? Do triedy otvorenej (od 15 mesiacov) alebo ešte do triedy strednej(15-24 mesiacov)? :nwm: :angel:
deny
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 443
Bydlisko: KK

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod Lindchen » Ned 21.08.2016 19:06

Hlásila by som strednú. Zvykla som pozerať posledné výstavy a ich obsadenosť, kde bude koľko prihlásených. Ale to keď riešiš konkurenciu, inak je to jedno.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Online prihlasovanie a platby za výstavy

Poslaťod deny » Ned 21.08.2016 19:26

Ďakujem za rýchlu odpoveď. Čítam, že sa tieto triedy už hodnotia rovnako, tak je to fakt jedno.
Tak v našom prípade je konkurencia v podstate nepodstatná, ale toto ma vždy zaujímalo. Čakala som, že to isto prespíme, a kým ho prihlásim na ďalšiu výstavu tak nebude mať ešte 15 mesiacov (to som nestihla) alebo už bude mať nad 24 :angel:
deny
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 443
Bydlisko: KK

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy