Kruhový personál (zapisovateľ, vedúci kruhu, tlmočník)

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Kruhový personál (zapisovateľ, vedúci kruhu, tlmočník)

Poslaťod Lindchen » Ned 19.08.2018 12:27

Good size, typical head, typical topline, correct front & angulations, baby coat, puppy movement.
Dobrá veľkosť, typická hlava a horná línia, správny front a uhlenia, šteňacia srsť, šteňací pohyb.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Kruhový personál (zapisovateľ, vedúci kruhu, tlmočník)

Poslaťod Slausa » Ned 19.08.2018 12:30

To bude asi cor, ako correct
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Kruhový personál (zapisovateľ, vedúci kruhu, tlmočník)

Poslaťod jakut » Ned 19.08.2018 12:42

Ďakujem baby. Hm ja som mu rozumela stale len typical, na mňa bol rýchly. A ma tesi ta dobra velkost. Bo to ma máta, stale.
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 907
Bydlisko: košice-okolie

Re: Kruhový personál (zapisovateľ, vedúci kruhu, tlmočník)

Poslaťod straka17 » Str 22.08.2018 10:36

Slausa píše:Necháš všetky cac a rcac. I cacib idú všetky cac. Po udelení cacib sa zavolá pes, ktorý mal v tej istej triede, ako cacibový pes, rescac. Môže teda dostať rescacib.
O Bob, bos a jbob idú CAJC pes aj suka (môžu naraz vyhrať aj Bob/bos aj jbob), cacib pes aj suka, a V1 veteráni.

Oneskorene ďakujem, moc mi to pomohlo :) Hlavne keď na náš kruh už nevyšli zakladače :ach:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Kruhový personál (zapisovateľ, vedúci kruhu, tlmočník)

Poslaťod Shel-chan » Str 22.08.2018 12:50

to je radostné :joint: :pac: :pac:
hlavne že do každého kruhu sa ich zvykne dávať viac...
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Kruhový personál (zapisovateľ, vedúci kruhu, tlmočník)

Poslaťod straka17 » Str 22.08.2018 14:14

Ani mi nehovor, dobre mi lepilo :lol:
Neviem či iba u nás, ale v sobotu sme volali do kanclu, že nám desať kusov chýba a ako vravím, v nedeľu nám nedali nič. Toľko k počtom :joint:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Kruhový personál (zapisovateľ, vedúci kruhu, tlmočník)

Poslaťod Vikiki22 » Str 22.08.2018 19:43

Mne tie zakladače vždy vadili a zbytočne zdržiavali. A bolo už aj na jednej klubovke, že sme ich zabudli rozdať. :lol:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Kruhový personál (zapisovateľ, vedúci kruhu, tlmočník)

Poslaťod straka17 » Str 22.08.2018 20:21

Mne sa s nimi dobre robilo, mala som prehľad. Na zakladač som napísala číslo + hodnotenie, ak som ho potrebovala ešte nechať na stole. S papierikmi a diplomami mi to šlo horšie, to som mala neskutočný bordel na tom stole :heh:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Kruhový personál (zapisovateľ, vedúci kruhu, tlmočník)

Poslaťod Slausa » Str 22.08.2018 22:27

V nr ich už ani nedávajú. Pre mna je to napr zbytočné mrhanie papierom. Rovnako aj tie diplomy. Naco je papier, na ktorom je napísaná len známka, titul a meno???
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Kruhový personál (zapisovateľ, vedúci kruhu, tlmočník)

Poslaťod Margita » Štv 23.08.2018 7:57

A načo je pohar ná ktorom nie je ani meno,osobne som viac za diplomy a kokardy Ako poháre,tie nech nechaju ná JH
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Kruhový personál (zapisovateľ, vedúci kruhu, tlmočník)

Poslaťod jakut » Štv 23.08.2018 10:19

Slausa píše:V nr ich už ani nedávajú. Pre mna je to napr zbytočné mrhanie papierom. Rovnako aj tie diplomy. Naco je papier, na ktorom je napísaná len známka, titul a meno???


Oba dni sme dostali, plastovú tašku po zápise výsledkov s darčekom, aké dokonalé. No načo ? Za tie peniaze za výstavu je to až smiešne, lepšie by urobili, keby to bolo ozaj organizovane! Hlavne to "zloženie" sa. Auta nepúšťali, len VIP - wtf ? Ja by som to fakt chápala, keby nepúšťali nikoho, ale neskôr už tam boli autá všade. K tým stanom, po tom víkende sa ani nebudem čudovať, ak sa raz niekto rozloží priamo do kruhu.
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 907
Bydlisko: košice-okolie

Re: Kruhový personál (zapisovateľ, vedúci kruhu, tlmočník)

Poslaťod straka17 » Štv 23.08.2018 13:39

Lepší boli ešte tí so stanmi. Boli tam aj experti, čo psa nechali skoro hodinu na poludnie na pravom slnku pretože chcú vidieť konkurenciu... :au: Prípadne papillony v klietke na priamom slnku, hlavne, že mali ventilátor :pac:
Jakut ani nevieš ako si blízko, jeden pán si chcel postaviť stan priamo pred vchodom do kruhu

Inak mňa práve spomaľovali tie diplomy, to mi príde úplne zbytočné. Hlavne keď napr. štence tam majú VN1 a nič viac :ach: Ale buďme pozitívni, aspoň kartičky boli len na BOBa a BOJa :smile:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Kruhový personál (zapisovateľ, vedúci kruhu, tlmočník)

Poslaťod clupko » Štv 23.08.2018 13:54

inak ja som nikdy nechapala, naco je dobre vybehavat vystavy so steniatkom.... pojdem na jednu-dve, nech sa na nu rozhodca kukne, a nech si steniatko zvyka na atmosferu, ale inak...
akoze je to pekne, ze vyhra nejake Baby tituly, ale pes moze uplne inak vyzerat v dospelosti, nema to ziadnu vypovednu hodnotu (iba ak ze majitelia maju vela penazi a casu a bavia ich vystavy).
konkretne ma to zaujima, lebo Averyho pribuzna (jeho "sestry" vnucka) ma asi 5 mesiacov a uz ma za sebou asi 10 vystav, z toho na osmich ziskala Puppy BOB alebo Puppy BIS (nejakeho stupna).

teda - nic proti, nech chodia, ked na to maju a chce sa im, sucka je fakt krasne steniatko.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Kruhový personál (zapisovateľ, vedúci kruhu, tlmočník)

Poslaťod Shel-chan » Štv 23.08.2018 14:33

ja by som tiež chodila. ale... toľko toho mi príde zbytočného... napríklad puppy šampión a veterán šampión :joint: tašky s "darčekmi" , ktoré nie sú darčekmi, ale len reklamnými papiermi... diplomy, na ktorých je škaredým rukopisom dopísaná známka... poháre za fakt čokoľvek... medaily bez popisky alebo len "za účasť"...

dosky sú fajn, keď sú diplomy a kartičky. ale kiež by boli len posudky bez zbytočných papierov a plastov.
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Kruhový personál (zapisovateľ, vedúci kruhu, tlmočník)

Poslaťod Leila Tobrok » Štv 23.08.2018 14:55

vyjadrim sa ako clovek, co chodi na vystavy rad...
za tie prachy, co to stoji, si cenim, ze dostaneme tie pohare, kokardy,... pretoze je to pamiatka. skor mi vadi diplom, kde zapisovatel aj tak neskutocne spatne napise hodnotneie a meno psa, ze cely diplom vypada na hovno a rovno ho zakladam do zlozky psa...
rozne sampionaty - viete, u niektorych plemien je tolko konkurencie, ze ocenit aj to stenulko, ze obstalo je fakt pekne. ano, pes sa moze menit, ale zrejme preto sa nepise puppy champion do pp, kedze to vypovednu hodnotu nema...
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy