Správanie sa na výstavách

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Správanie na výstavách

Poslaťod AlicaGGG » Str 13.01.2010 23:23

viktora: :ua: tak to som na tom este dobre (moja sa len uhne a caka kedy ju dochytaju + niekedy aj cvakne ked da dotycny ruku prec, ale v poslednej dobe uz cvaka len po debiloch)
aj ked toto:
on to ani necaka a schmatnu ho za gule a potom uz sa nastartuje a ide rovno po nich

je dost vtipne - teda vtipne napisane :heh:

viem ze toto ti asi moc nepomoze a asi aj vies - zacni ho postupne ucit na dotyk cudzich...a aj za priblizenie cloveka k nemu bez salenia ho treba pochvalit...viem ze je to tazke, moja tiez uhyba pred cudzimi, hlavne ked nevedia ako na psa - zohybaju sa nad nu a hned prve coho sa jej chytia je hlava :ach: , ale asi ina rada neni
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Správanie na výstavách

Poslaťod viktora » Str 13.01.2010 23:40

neva dik aj zataku.... no je to taske a malo ktori cudzi sa odvazi ho chytit :lol: a ale tak minule videl kamaraku pri krat vrcal nanu som mu povedala ze nesie a potom sa jej dal aj pohladkat ...a presne to oni ho chcu hladkat z hora to pre neho znamena ze ako keby si ho chcu podriadit malo kto ide knemu zdola a necha sa mu najprv ocuchat...a na tych vystavach sa nestraju bar de ho chitia prudkym pohibom...ale tak mi sme este v phode na poslednej vystave par skruhu skoro rozhodcovi odrizli havu...postavli sa na zaden a to sa knim len priblizil
viktora
Okoloidúci
 
Príspevky: 17

Re: Správanie na výstavách

Poslaťod AlicaGGG » Str 13.01.2010 23:53

ale tak mi sme este v phode na poslednej vystave par skruhu skoro rozhodcovi odrizli havu

:ha: niekedy sa pojdem asi kuknut ku kruhu s aziatmi :heh: (predpokladam ze to myslim jeho, nie yorka :lol: )
a na tych vystavach sa nestraju bar de ho chitia prudkym pohibom

to je to ze psy na vystavach nemaju byt agresivni, cize rozhodca rata s tym ze psovi bude jedno so s nim robi :ua:
treba len skusat a stretavat sa vela s ludmi...budem drzat palce
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Správanie na výstavách

Poslaťod viktora » Štv 14.01.2010 0:01

no chod ja som sa dost pobavila :lol: no hej to mas pravdu na vystavach maju byt taky psy ale tak to su aziati co ine mozu cakat od nich :lol: proste niektorim takymto plemenam by mohli byt aj ohladuplnejsi na poslednej vystave plno krasnych psou povyhadzovali a ostali tam taky nic moc
viktora
Okoloidúci
 
Príspevky: 17

Re: Správanie na výstavách

Poslaťod ALMUR » Str 21.04.2010 23:54

Jack píše:Trvá to už od začiatku čo chodíme na výstavy, prvý krát bol keď mal okolo 4-5 mesiacov, jeho prvá výstava bola v hale ( DuoDanube v Auguste ). Jack na každej výstave nejak zblbne. Najhoršie je to v halách. Napr. na Nitracanis v hale je uplne taký ako by bol každý deň týraný, hlava sklonená chvost vystretý rovno. Hneď ako vyjdeme z Haly je ako nový. Chvost dá hore hlavu tiež a už si cupká ako pán sveta. Myslel som že ho to prejde no rovnaký bol aj na výstave v BB, ktorá sa koná vonku. Doma pred výstavou behá ako majster sveta že som celý šťastný no hneď ako prídeme na výstavu tak sa vlečie za mnou. Ako by sa bál všetkých psov na svete. Pričom keď stretneme nejakého psa v meste tak úplne v pohode zavrtí chvostom a ide ho očuchať no tu je iný. Fakt už neviem čo sním mám robiť myslel som že si za ten čas zvykne no opak je pravdou, prečo sa nespráva tak ako doma. :otaznik: Doma je šialený iba by skákal a všetko jedol, no na výstave nechce ani odmenu. Včera v BB som zobral vzorky granúl pred vystavovaním som mu ich skúšal dávať no ovoňal a ďalej sa nezaujímal, oto je horšie v kruhu keďže behá lebo musí a aj keď mu v kruhu dám granulu tak ju vypľuje. Prišli sme domov a na tie granule sa vrhol a naraz zjedol celý vzorkový balíček. Neviete čím to je ? Má stres alebo čo ?

:angel: no skús,ako sa bude predvádzať ak by ho viedol niekdo iný a Ty sa len pohybuj medzi "divákmi",aby mal snahu hľadať ,kde má milovaného pánečka..za skúšku nič nedáš. :ahoj:
ALMUR
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 264

Re: Správanie na výstavách

Poslaťod lucik » Štv 22.04.2010 8:54

Almur, reaguješ po roku od jeho príspevku :lol:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Správanie na výstavách

Poslaťod lavyrle » Štv 22.04.2010 9:45

Inak výborná téma - aspon mi odpadol stres z toho, že jediný náš Akim bude nejak mimo :ha:
Apropo - píšete neprenášať stres.Tak mna teda zaujíma ako u seba dokázať nestresovať? Nie som zrovna nejaký exhibicionistický typ, takže ak bude pozerať kopa ľudí, proste budem stresovať :pac:
Pes má jediný životný cieľ. Venovať ti svoje srdce
lavyrle
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1430
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Správanie na výstavách

Poslaťod Nyssa » Štv 22.04.2010 9:46

ak máš nad 18, odporúčam fernet citrus :joint:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Správanie na výstavách

Poslaťod lavyrle » Štv 22.04.2010 9:51

Mám, vzhľadom na vek si už môžem dať aj dva :joint: len, aby sa nakoniec pes nehanbil za mňa :haha:
Pes má jediný životný cieľ. Venovať ti svoje srdce
lavyrle
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1430
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Správanie na výstavách

Poslaťod woolf » Štv 22.04.2010 11:19

My si dáme obaja po jednom svetlom :pivko: a hneď sa lepšie krúži. :heh:
woolf
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 32

Re: Správanie na výstavách

Poslaťod Siss@ » Štv 22.04.2010 14:13

Gweny sa odzaciatku sprava na vystavach uplne skvele :smile:
jej je jedno ze okolo nej (ako ona ked je v boxe) chodia ludia, psy, hrmoce sa tam s klietkami, psy stekaju atd... Gwenula neriesi, vyvali sa na chrbat a spi v prepravke :ha: :smile:
dalej, v kruhu... na vychazke co ju mam na voditku taha na vsetky svetove strany ako dementik :lol: v kruhu chodi krasne pri nohe :smile: asi vie ze teraz jej o nieco ide :smile:
rozhodcu necha aby ju "obchytkaval" :ha: :ha: :heh: (sorry, iny vyraz ma nenapadol :joint: :lol: :haha: ) a kludne jej moze pozret aj zuby...
nema rada iba ked na JH za nou ide vacsi pes... vtedy si chce kryt chrbat :smile:
http://pdgf.pitapata.com/5MzKp2.png
www.devilinsoul.weebly.com

Devil in Soul - Fox Terrier (Smooth & Wire) kennel + handling
F-Terriers team: agility, dog dancing, dog handling...
Siss@
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 883
Bydlisko: The Hague, NL

Re: Správanie na výstavách

Poslaťod bubonic » Pia 23.04.2010 23:21

Nyssa píše:ak máš nad 18, odporúčam fernet citrus :joint:


fajn a čo my šoféri? :plac:
Mať psa a lásku mu nedať je ako pri studni stáť a smädom umierať.
bubonic
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 524
Bydlisko: Bratislava Petržalka

Re: Správanie na výstavách

Poslaťod lavyrle » Pia 23.04.2010 23:22

Ozaj, ved aj ja som šofér :pac:
Pes má jediný životný cieľ. Venovať ti svoje srdce
lavyrle
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1430
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Správanie na výstavách

Poslaťod Nyssa » Sob 24.04.2010 7:21

nájdite si náhradného šoféra alebo choďte vlakom :heh:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Správanie na výstavách

Poslaťod lusy » Sob 24.04.2010 12:54

bubonic píše:
Nyssa píše:ak máš nad 18, odporúčam fernet citrus :joint:


fajn a čo my šoféri? :plac:


ved ked si das jeden rano, tak to do poobedia vyprcha. :heh:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy