Výstavy v Rakúsku

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Výstavy v Rakúsku

Poslaťod eváčik » Uto 22.07.2014 19:06

:ahoj: Prosím, kto mi čonajskôr pomôže, mám problém. Prihlásila som môjho havuša prvýkrát na výstavu do Rakúska (Innsbruck), mám to už zaplatené. Pôvodná II. uzávierka bola 19.7.2014, ale ju predĺžili do 27.7. Prihlášku + všetko ostatné som posielala doporučene poštou 10.7. Na stránke majú pravdepodobne priebežné obsadenie tr. ale môj tam určite nie je, lebo v tr. šampiónov je 0. Viem, že to ešte budú dopĺňať, ale chcela som pre istotu vedieť, či im prišla prihláška. Napísala som s pomocou kamarátky email a vrátil sa mi, že adresát neznámy alebo tak nejak. Mali uvedený email: ansstellungen@oekv.at
Vie niekto, akým spôsobom posielajú návratku, mávajú zverejnený aj zoznam vystavovateľov? Ako by som sa včas dozvedela, či som prihlásená, aby som prípadne stihla ešte online prihlásenie. Už som aj to skúšala, ale ku prihláške som sa nedopracovala. Stále mi vyhadzuje, že nemám správny email. nechápem to. :ach: :ahoj: Píšu, že treba dokončiť registráciu, ale neviem ako ďalej.
eváčik
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 22
Bydlisko: Bratislava

Re: Výstavy v Rakúsku

Poslaťod eváčik » Str 23.07.2014 9:23

ahojte, nakoniec sa mi predsa len podarilo nájsť tú správnu email. adresu: pre príp. záujemcov-hundeausstellungen@oekv.at a získala som aj prístup na online prihlásenie, len tam mi ešte ukazuje, že treba zaplatiť, ale platila som cez banku, tak neviem, potvrdenie mám, či to prejde....
eváčik
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 22
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na Výstavy