Výstavy v Poľsku

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Výstavy psov v Poľsku

Poslaťod krissty » Štv 05.03.2009 12:51

tak nas je v triede 14 :vykricnik: :oo:
no neviem ako nas do kruhu popchaju :heh:
krissty
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 93
Bydlisko: Smižany

Re: Výstavy psov v Poľsku

Poslaťod ivana1 » Štv 05.03.2009 17:22

Náš kruh je na klzisku! :ua: Ja taký zimomravec! Ešte že upozornili, že sa tam treba teplejšie nachystať... :aaa: :sos: :james:

Zuzka, aké sú tam ceny? Vôbec neviem, koľko euráčov (na parkovanie a grilované špeciality, psie vecičky,...) mám zameniť. :oo:
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Výstavy psov v Poľsku

Poslaťod aksniteb » Sob 07.03.2009 21:30

Ivka to klzisko je úplne v pohode :no:
ceny sú - teda boli - prijateľné, parkovné tak do 10 ZL - ak chceš platiť v euro prerátajú ti to neskutočným kurzom :lol:
takže odporúčam určite zmeniť nejaké zloté
aksniteb
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 209
Bydlisko: Žilina

Re: Výstavy psov v Poľsku

Poslaťod ALMUR » Pon 09.03.2009 0:40

krissty píše:tak nas je v triede 14 :vykricnik: :oo:
no neviem ako nas do kruhu popchaju :heh:

Ešte mi neprišla potvrdenka z Krakowa..Vám už áno?? No ale v zozname sme uverejnené.Ako cestujete,myslím trasa do Katowic.. kde je najlepšia cesta,máte skúsenosti,.. dík za správičku :ahoj:
ALMUR
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 264

Re: Výstavy psov v Poľsku

Poslaťod aksniteb » Pon 09.03.2009 15:30

Nám došiel vstupák práve dnes ....
a trieskam si tu práve hlavu, bo to bola posledná výstava, kde som mohla dať fenku do strednej a kukám že som ju prihlásila do otvorenej ... je ich tam osem v triede :pac:
(v strednej iba dve)
aksniteb
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 209
Bydlisko: Žilina

Re: Výstavy psov v Poľsku

Poslaťod Fraga » Pon 09.03.2009 15:40

a jeee je :ua: :ua: tak ale jak poteší až budeš držať CAC :lol: budeme držať palce :ahoj:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Výstavy psov v Poľsku

Poslaťod dedo » Pon 09.03.2009 16:17

ivana1 píše:Náš kruh je na klzisku! :ua: Ja taký zimomravec! Ešte že upozornili, že sa tam treba teplejšie nachystať... :aaa: :sos: :james:

Zuzka, aké sú tam ceny? Vôbec neviem, koľko euráčov (na parkovanie a grilované špeciality, psie vecičky,...) mám zameniť. :oo:



:DEDO: ODKAZ--
Zmen si € na Zlotky doma...lebo klamu pri prepocte ... :fizel:

:winner: nech sa podari
dedo
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 101

Re: Výstavy psov v Poľsku

Poslaťod Sara » Pon 09.03.2009 18:06

ivana1 píše:Náš kruh je na klzisku! :ua: Ja taký zimomravec! Ešte že upozornili, že sa tam treba teplejšie nachystať... :aaa: :sos: :james:

Zuzka, aké sú tam ceny? Vôbec neviem, koľko euráčov (na parkovanie a grilované špeciality, psie vecičky,...) mám zameniť. :oo:


Já jezdím do Polska pravidelné na výstavy, jsou to moje oblíbené. V každém případě je třeba ale změnit eura za zloté!!!!!! My máme vždycky sebou minimálně 150 Zl! Výborná kuchyně na výstavištích!!! Manžel je vždycky nadšený! :hi:
A v současné době si měníme zloté ješte navíc, abychom tam koupili naftu!!!! Neskutečně levná nafta!!! :lol: :lol:
V Katowicích je hodně stánku s potřebami pro pejsky, takže i na to je třeba vyměnit zloté!!! :jop:
Čím viac poznám ľudí, tým viac milujem svojho psa!
Sara
Snoopy
 
Príspevky: 198
Bydlisko: Liptov

Re: Výstavy psov v Poľsku

Poslaťod Sara » Pon 09.03.2009 18:10

ALMUR píše:
krissty píše:tak nas je v triede 14 :vykricnik: :oo:
no neviem ako nas do kruhu popchaju :heh:

Ešte mi neprišla potvrdenka z Krakowa..Vám už áno?? No ale v zozname sme uverejnené.Ako cestujete,myslím trasa do Katowic.. kde je najlepšia cesta,máte skúsenosti,.. dík za správičku :ahoj:

Ahoj Alenko!
Nejlepší cesta je podle mě, když pojedeš přes Zilinu na Český Těšín, tam vjedeš do Polska a z Č.T. je to cca 80 km. Protože kdyby jsi jela přes Oravu na Krakow a z Krakowa do Katowic, tak pozor tam je jediná placená dálnice v Polsku!!! A navic už asi 1 rok rozkopaná, takže zaplatíš v Krakowe, zaplatíš pred výjezdem z Katowic a jedeš skoro pořád 60km/h, protože je rozkopaná!
Takže doporučuju trasu: B.B. - Žilina - Č.T. - Katowice. V Těšíně jsou už ukazatele na Katowice!!! Přeju šťastnou cestu! :ahoj: :ahoj: :ahoj: A ať vyhrajete!!!!!
Čím viac poznám ľudí, tým viac milujem svojho psa!
Sara
Snoopy
 
Príspevky: 198
Bydlisko: Liptov

Re: Výstavy psov v Poľsku

Poslaťod ivana1 » Uto 10.03.2009 11:25

Ďakujem za rady ohľadom zlotých, aj o tej ceste - dobre vedieť, my by sme asi vošli z SK rovno do PL...
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Výstavy psov v Poľsku

Poslaťod Ema 012 » Uto 10.03.2009 11:48

aksniteb píše:Nám došiel vstupák práve dnes ....
a trieskam si tu práve hlavu, bo to bola posledná výstava, kde som mohla dať fenku do strednej a kukám že som ju prihlásila do otvorenej ... je ich tam osem v triede :pac:
(v strednej iba dve)


Tak to je vážne škoda :ua: Ale držím palčeky nech sa vám darí, máš naozaj krásnych chlpáčov :poklona:
Ivanka jasné že aj vám držíme pacinky, snažte saaaa :aplause: :winner:
Obrázok
Ema 012
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 942
Bydlisko: Kajal

Re: Výstavy psov v Poľsku

Poslaťod petka1 » Uto 10.03.2009 22:31

Ema ďakujemeeee :dancing:
Včera aj nám prišiel vstupák... :yes:

:ahoj:
petka1
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 137

Re: Výstavy psov v Poľsku

Poslaťod Lucifer » Str 11.03.2009 7:50

aksniteb píše:Nám došiel vstupák práve dnes ....
a trieskam si tu práve hlavu, bo to bola posledná výstava, kde som mohla dať fenku do strednej a kukám že som ju prihlásila do otvorenej ... je ich tam osem v triede :pac:
(v strednej iba dve)

Ja to nechapem... :nwm: :no: Nie je Ti jedno, ci si toho CACa prinesies zo str. alebo otvorenej triedy? :lol: O to viac Ta bude tesit, ze ste si ho vybojovali v takej konkurencii :winner: :aplause: :winner:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Výstavy psov v Poľsku

Poslaťod ivana1 » Sob 14.03.2009 18:47

http://www.zkwp-krakow.pl/

- vypísaný Krakow :lol: :oo: :aaa:
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Výstavy psov v Poľsku

Poslaťod aksniteb » Sob 14.03.2009 19:07

ďakujem za povzbudenie, sme rozhodnuté o CAC zabojovať :lol:

Ivanka, berieš to Polsko akosi šupom, či sa mi to len zdá ?
My plánujeme okrem Katowíc ešte Opole - idete aj tam?
aksniteb
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 209
Bydlisko: Žilina

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy