Výstavy v Poľsku

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Výstavy v Poľsku

Poslaťod pemi » Ned 12.09.2010 21:00

sory že sa miešam - my sme zatiaľ nikdy nežiadali o Caciba za R. Caciba a FCI to fakt posielalo automaticky - neviem, možno sa to zmenilo, ale netreba predčasne stresovať. Aj tak treba čakať na kartičky z FCI. Mne prvá prišla po vyše roku od zadania titulu :ua:
pemi
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 29

Re: Výstavy v Poľsku

Poslaťod aksniteb » Ned 12.09.2010 21:21

Mne prišiel nedávno priznaný CACIB z výstavy, kde bol môj pes R.CACIB a ani som nevedela že CACIBa dostal pes, ktorý už je ICH - o nič som nežiadala, prišiel automaticky :ahoj:
aksniteb
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 209
Bydlisko: Žilina

Re: Výstavy v Poľsku

Poslaťod Liola » Pon 13.09.2010 19:46

Dakujem za info.
Tak aby som tomu dobre rozumela, tie CACIB karty co ma pes z SK, CZ a AT vydane na vystave, tie platia alebo aj k tym este pride nieco z FCI :nwm: ? Lebo v tom pripade sa nacakame :pac: ...pes dostal prveho CACIBa v polovici maja a o poste z FCI este nechyrovat :ach: .
Liola
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 230

Re: Výstavy v Poľsku

Poslaťod Tingri » Uto 14.09.2010 9:55

Áno ku každej CACIBovej karte, ktorú dostanete (alebo aj nedostanete, tiež sme v PL nedostali) príde ešte jedna - bielo čierna a tieto sa potom posielajú so žiadosťou o priznanie titulu ICH. teraz myslím C.I.B na SKJ. Ale netreba čakať na tie čierne kartičky, ak pes splní podmienky na priznanie titulu, treba počkať tak dva mesiace aby mali v FCI už potvrdené výsledky z danej resp. poslednej potrebnej výstavy a môžete požiadať o priznanie titulu aj s kartičkami, ktoré máte doma z výstav. Medzitým možno dorazí aj nejaká tá z FCI. Keď mi chýbala kartička dala som iba kópiu posudku a poznačila že kartička sa na výstave neudeľovala a nikdy nebol žiadny problém:-))) :no:
Tingri
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 83
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: Výstavy v Poľsku

Poslaťod Liola » Uto 14.09.2010 22:06

Tingri, vdaka za potesujucu spravu. Uz som sa obavala, ze tymto tempom posielania karticiek z FCI by sa nas pes mohol toho ICH nakoniec aj nedozit :ach: .
Liola
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 230

Re: Výstavy v Poľsku

Poslaťod romik » Str 27.10.2010 12:22

Ahojte
Idem na výstavu do Polska , Kielce CACIB, chcem sa spýtať či majú predbežné informácie niekde na webe o počte psov alebo zoznam majitelov ktorí sú prihlásení na túto výstavu.... Ešte som nebola u nich na výstave :-( Tak neviem ako to tam chodí... Ďakujem
romik
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Výstavy v Poľsku

Poslaťod chimney » Str 27.10.2010 14:49

http://www.zkwpkielce.republika.pl/cacib2010.html
zatial tam statistiku este nemaju, ale inac Pocliaci to zvyknu zverejnovat, ale este je skoro - mozno tak tyzden pred vystavou
http://bliss2you.sk/ náramky proti urieknutiu KABBALAH,polodrahokamy, bižutéria, vlasové ozdoby
http://www.frompyrlandia.webnode.sk/
chimney
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 139
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Výstavy v Poľsku

Poslaťod SWEET DOGS LIFE » Uto 07.12.2010 22:20

Ahojte,mal som prihlásených dvoch psíkov na medzinárodku do Poznane 6.a 7.11,ale nebol som tam,skratka nevyšlo mi to,a dnes som dostal dva listy a žiadajú odo mna zaplatiť 2x60 eur,ešte sa mi to nestalo,neviem teda čo robiť,či to brať vážne alebo čo s tym.Pisal som im mail a ospravedlnil som sa že som sa nemohol zúčastniť výstavy,no zatial ešte neodpovedali,takže uvidím.
SWEET DOGS LIFE
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Bydlisko: Mosovce

Re: Výstavy v Poľsku

Poslaťod Nisus » Uto 07.12.2010 23:47

V pravidlách predsa máš, že ak sa vystavovateľ nezúčastní výstavy, aj tak musí zaplatiť výstavu, nie?
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Výstavy v Poľsku

Poslaťod LiENKA » Str 08.12.2010 0:14

samozrejme, ze musis zaplatit..
ak nezaplatis bude evidovany ako neplatic ;)
a na dalsiu vystavu ti nedaju papiere do kruhu pokial nevyplatis dlh...
tak to funguje predsa vsade, ci u nas alebo v cechach aj v PL..
LiENKA
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2771
Bydlisko: Trondheim

Re: Výstavy v Poľsku

Poslaťod SWEET DOGS LIFE » Str 15.12.2010 11:27

Ahojte prosím vás dá sa nahradiť CAJC v Polsku CAC-om? Chýba mi totiž jeden CAJC na JCH,dakujem Tibor.
SWEET DOGS LIFE
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Bydlisko: Mosovce

Re: Výstavy v Poľsku

Poslaťod Ania*** » Pon 20.12.2010 1:00

SWEET DOGS LIFE
Ne, musi byt 3xCAJC (1x klubova alebo miedzinarodna)
Ania***
Nováčik
 
Príspevky: 44
Bydlisko: Częstochowa, Polsko

Re: Výstavy v Poľsku

Poslaťod Ppx » Sob 19.02.2011 0:30

Obrázok
Ppx
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 122

Re: Výstavy v Poľsku

Poslaťod konrad » Štv 03.03.2011 15:55

International Dog Show in Krakow 25-26.06.2011

informácie :

http://republika.pl/taksoft/ZKwP-Krakow/SHOWS.htm

ROZHODCOVIA :

http://republika.pl/taksoft/ZKwP-Krakow ... judges.htm
konrad
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Výstavy v Poľsku

Poslaťod patko226 » Pia 04.03.2011 13:27

Rozmyslam, ze by som sa zucastnil 10.7. narodnej vystavy v Nowom Targu... mate niekto skusenosti s touto vystavou?
patko226
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 567
Bydlisko: Orava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy