Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Výstavy v Poľsku

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Výstavy v Poľsku

Poslaťod MartaK » Str 08.01.2014 13:36

Aké skupiny sa vystavujú v nedeľu? Či sú to dve jednodňové výstavy?
MartaK
Nováčik

Barfer.sk

Poslaťod akuk » Str 08.01.2014 13:57

wendy1 píše:Idete niekto 16.2. v nedelu do Rzesowa? Budem mat asi 1 volne miesto v aute aj s 1 psom. Este ale nie som plne rozhodnutá.

mas prosim nejaky link na stranku vystavy? :no: dik
trava su jej vlasy, vodne toky su jej zily, skaly su jej kosti..
akuk
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Breer » Str 08.01.2014 18:38

no zatiaľ sa i ja chystám do Rzeszowa, kedže to mám za rohom http://www.zkwp.rzeszow.pl/new/, rozhodcovia a rozdelenie skupín http://www.zkwp.rzeszow.pl/new/pl/node/78 :smile:
Breer
Okoloidúci

Poslaťod JCD » Sob 11.01.2014 13:24

Breer píše:no zatiaľ sa i ja chystám do Rzeszowa, kedže to mám za rohom http://www.zkwp.rzeszow.pl/new/, rozhodcovia a rozdelenie skupín http://www.zkwp.rzeszow.pl/new/pl/node/78 :smile:

Diky za linky,pokial som to dobre pochopila,tak neuznane plemena budu v sobotu Skupina 2 ? :nwm: A budu len v sobotu...Mam biewrikov,tak so, z toho trochu zmetena :pac: :heh:
JCD
Nováčik
Obrázok užívateľa

Poslaťod wendy1 » Sob 08.02.2014 23:35

wendy1 píše:Idete niekto 16.2. v nedelu do Rzesowa? Budem mat asi 1 volne miesto v aute aj s 1 psom. Este ale nie som plne rozhodnutá.

Neaktualne. Zrusene.
Ak chceš strážneho psa, nevyber si labradora.
Labrador len zahlási: "Človeče, to nevyzerá na zábavu - počkaj, ukážem ti trezor, a ak dovolíš, podržím ti dvere, kým nenaložíš všetko do auta."

Linda MACFARLANEOVÁ, nar. 1953
wendy1
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lenka_T » Str 12.02.2014 3:33

Nechystá sa niekto v nedeľu do Rzeszowa a ma jedno voľné miesto v aute ?
Lenka_T
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod wendy1 » Ned 09.03.2014 21:47

Neviete dat link na polske vystavy, ale aj propozicie, rozhodcovia,...? Dakujem.
Ak chceš strážneho psa, nevyber si labradora.
Labrador len zahlási: "Človeče, to nevyzerá na zábavu - počkaj, ukážem ti trezor, a ak dovolíš, podržím ti dvere, kým nenaložíš všetko do auta."

Linda MACFARLANEOVÁ, nar. 1953
wendy1
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ania*** » Uto 25.03.2014 19:02

http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=wys_lis2014
Termín Miesto Výstava (CAC, CACIB, club) Informácie (INFO)
Ania***
Nováčik

Poslaťod agilazi » Pia 02.05.2014 8:08

Ahojte !!!
Chystáme sa na výstavu do Poľska. Online prihlášku som našla ale s platením je ešte stále tak, že sa platí na mieste?
agilazi
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod majja » Uto 03.06.2014 10:04

Ahojte. Chystá sa niekto na výstavu 17.08 Nowy Sącz?
Na ich stránke som nenašla nič o tejto výstave a to už je dosť vysoký dátum na to aby sa na ňu dalo prihlásiť.
Ešte som v Poľsku nebola tak neviem ako to je u nich s prihláškami. Poradí mi niekto?
majja
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod eváčik » Pon 30.06.2014 15:28

Ahojte, Chystám sa prvýkrát do Poľska( do Zakopaneho) na výstavu(2.8.) Potrebovala by som radu ohľadne platby. Neviem, či som dobre rozumela, podľa informácií, netreba poslať potvrdenie o zaplatení? Doteraz som vždy posielala buď poštou, alebo do online prihlasovania oskenované. Neviem teda ako to je u nich. Kto má skúsenosť, nech mi prosím odpovie, či o tom pošlú správu, že platba je v poriadku atď. Zatiaľ mi zaregistrovali len prihlášku (v online systéme). Rada by som vedela, či sa tam niekto prihlasuje. (aj s inou rasou). :ahoj: prajem všetkým veľa úspechov :smile:
eváčik
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Poslaťod agilazi » Pon 14.07.2014 8:10

Ahoj Eváčik !!!
My tiež ideme s kamarátkou na výstavu do Zakopaného 3.8.2014. Nevedela som ani ja čo a ako, tak som im napísala. Odpísali mi, že sa dá zaplatiť aj vopred alebo aj na mieste. Ja som to uhradila vopred a potvrdenie z banky zoberiem so sebou.
agilazi
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod eváčik » Uto 15.07.2014 16:33

Ďakujem agilazi za informáciu. Tiež som zaplatila v banke, potvrdenie mám, snáď nebude problém. :smile: :ahoj:
eváčik
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Poslaťod eváčik » Uto 05.08.2014 6:12

Ahojte, chcela by som vedieť, či existuje nejaká stránka, na ktorej sú výsledky z výstav, myslím také,kde je zverejnené, aké ocenenie, tituly získali psy/suky z jednotlivých plemien. Z našich výstav sa to dá nájsť, kto čo dostal. Z určitého dôvodu by ma to zaujímalo. :ahoj:
eváčik
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Výstavy