EURO a výstavy , vysoké poplatky

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Bojkot slovenským výstavám

Poslaťod bar.anka » Pia 14.05.2010 11:16

Všetkým prajem pekný deň, podarilo sa mi objaviť toto psíčkové forum :smile: a tiež chcem napísať
môj pocit ohľadom kvality výstav na Slovensku. Momentálne nechovám psíkov aj keď niekoľko rokov
dozadu som pravidelne navštevovala so svojim psíkom výstavy bola to moja a vlastne aj je záľuba,
hoci teraz chodím na výstavy už len ako divák. Stotožnujem sa s tými, ktorí tvrdia, že úroveň výstav
klesla. Nejdem rozoberať teraz výšku poplatkov. Čo mňa najviac mrzí je udeľovanie titulov CAC a následne
tým spojená kvalita exteriéru psikov, ktorí pred menom nosia titul CH SR. Bola som priam v šoku na bystrickej
výstave, keď v plemene bíglov v triede šampiónov nastúpila sučka, ktorej chýbal koniec chvosta. Túto
sučku som si všimla už dávnejšie a to preto lebo ešte ako u mladej sučky ma zarazil zalomený chvost
a preto som v BB nevychádzala z udivu, ked som ju zbadala v tr. sampionov. Chvost musel byť chirurgicky
zoperovaný a tym zakrytá genetická vada. Fakt, že takýto psík dosiahne na titul šampióna SR musí byť
pre samotných chovateľov a vystavovateľov demotivujúci. To mi následne poukazuje na nízku úroveň posudzovateľov
ruka v ruke s tým súvisí kvalita výstav a následne nezáujem chovateľov o vystavovanie.
bar.anka
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Bojkot slovenským výstavám

Poslaťod ZdenulkaM » Pon 17.05.2010 18:24

prosím Vas mam vas taku otazku :hi: ked nejaky psik vyhra na sutazi nejaku cenu tak ci dostane majitel nejake peniazky :hi: ja len tak dakujem :ahoj:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Bojkot slovenským výstavám

Poslaťod Nia » Pon 17.05.2010 18:51

Zdenulka, prepac ale :haha: :haha: to by potom kazdy vystavoval. Nie, nedostane nic, akurat tak medailu, popripade pohar a dobry pocit :lol:
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Bojkot slovenským výstavám

Poslaťod ZdenulkaM » Pon 17.05.2010 20:13

ja som nevedela :nwm:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Bojkot slovenským výstavám

Poslaťod Emily » Pon 17.05.2010 21:30

Zdenulka jasne v pohodicke. Nia len reagovala ako vacsina vystavovatelov. Teda aj ja. Ono vies, to je fakt o dobrom pocite. Lebo najlepsi jedinec dostava medialu a vitaz plemena zvycajne pohar. Ani pes co vyhra celu vystavu nedostava peniaze. Mozno tak 20kg krmiva a vacsi pohar. Vela ludi si mysli, ze sa dostavaju peniaze. Ale Ti ludia co prihlasia psika, platia poplatok okolo 35-40 eur, za to,ze ho rozhodca posudi. Takze tak.
Obrázok
Emily
Junior
 
Príspevky: 452
Bydlisko: Hlohovec

Re: Bojkot slovenským výstavám

Poslaťod ZdenulkaM » Pon 17.05.2010 21:42

no aj ja budem od jesene vystavovat :dancing: budem mat psika :dancing: :dancing: no tie poplatky su dost vysoke ale raz za cas to hadam zvladne moja penazenka :no:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Bojkot slovenským výstavám

Poslaťod Nia » Uto 18.05.2010 8:02

inak Zdenulka, nie si prva, co sa ma toto spytala. Nasi susedia klebetia, ze no zase sme vyhrali, isto sme dostali nejake peniaze :heh: Naozaj uz som to pocula. Ved minule ked sme prisli z vystavy, samozrejme suseda sliedila a hned sa spytala a po tom, co sa dozvedela, ze sme vyhrali, ze fuha, to ste museli dostat vela. Hovorim hej, vela dobreho pocitu a stastia. Asi tolko.
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Bojkot slovenským výstavám

Poslaťod Nyssa » Uto 18.05.2010 8:05

mňa sa to pýtajú všetci v práci :pac: tak som im povedala, že oni keď chodia lyžovať, tiež im vlekári za to neplatia, ale oni si musia kúpiť lístok aj výstroj a tiež to nie je lacná položka. proste, každé hobby niečo stojí
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Bojkot slovenským výstavám

Poslaťod Fraga » Uto 18.05.2010 9:08

:oo: to som ešte nikdy od nikoho nepočula, že by sa pýtal, či za výhru sú peniaze a veru ma to ani v živote nenapadlo, že by za to mali peniaze byť :heh: ale ako píše Nia vystavovateľ má dobrý pocit ak jeho psík vyhrá :ahoj:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Bojkot slovenským výstavám

Poslaťod Nyssa » Uto 18.05.2010 9:09

presne a to je na nezaplatenie :winner:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Bojkot slovenským výstavám

Poslaťod ZdenulkaM » Uto 18.05.2010 9:16

ja som to myslela tak ako napr. lyziari vyhraju sutaze tak dostane nejaku financnu odmenu plus pohar :pac: uz budem vediet
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Bojkot slovenským výstavám

Poslaťod meraja » Str 19.05.2010 23:37

toto je čo :oo: :pac:
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Bojkot slovenským výstavám

Poslaťod starr » Str 19.05.2010 23:45

Normálna otázka, skoro každý začiatočník, ktorý sa vo výstavách nevyzná, sa na to pýta, takmer každého napadne, či sa nevyhrávajú peniaze, asi sa im to asociuje so športom.
Kto je proti nám, keď On je s nami? Keď máme Krista, tak nikdy neprehráme.
starr
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3770
Bydlisko: behind the field

Re: Bojkot slovenským výstavám

Poslaťod meraja » Štv 20.05.2010 0:04

starr nemyslela som príspevok od zdenulky,ale ten za ňou,už je odstránený
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Bojkot slovenským výstavám

Poslaťod starr » Štv 20.05.2010 9:46

Jaaaj, prepáč, ten som tam nevidela, už asi zmizol medzi tým ako som to napísala :nwm:.
Kto je proti nám, keď On je s nami? Keď máme Krista, tak nikdy neprehráme.
starr
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3770
Bydlisko: behind the field

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy