Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne výstav.
Odoslať odpoveď

Re: Výstavné obojky a vodítka / Predvádzačky

Uto 04.09.2012 9:51

My máme výstavné vodítko čierno zlaté. Mala som ho trochu problém kúpiť, asi som bola v nesprávnom obchode :pac: Ja osobne odporúčam radšej hrubšie, tie sa lepšie držia :yes:

Re: Výstavné obojky a vodítka / Predvádzačky

Uto 04.09.2012 16:35

Niekto tu pisal, ze molosy sa vystavuju na normalnom voditku a obojku, no ja teda moje bordo dogy vystavujem na v.retiazke a kratuckom voditku a bez problemov mi to urdzi aj 60 kiloveho psa aj ked je nas viac v triede. Podla mna ked ide niekto s obycajnym obojkom do kruhu vyzera to uplne otrasne ... a rozhodne, ked ma hruby obojok mu tak nevynikne hlava krk atd... proste vyzera to jak na nejakej prechadzke na luke...

Re: Výstavné obojky a vodítka / Predvádzačky

Pia 21.12.2012 10:48

Chcem sa spýtať aké vodidlo sa hodí pre tmavo zlatého psa? ja si myslím že béžové. Vaše názory na môj výber alebo máte iný lepší nápad? :otaznik:

Re: Výstavné obojky a vodítka / Predvádzačky

Pia 21.12.2012 19:37

výstavné vodítko čo splýva so srsťou psa, ak také nenoženieš, môže byť trochu bledšie alebo tmavšie. Alebo výstavná retiazka :no:

Inak, mala by som na predaj pár úplne nových výstavných vodítiek. Chcel by niekto??
-zlaté luxusné výstavné vodítko na malého psa,
-čierne obyčajné tenké výstavné vodítko,
- biele hrubšie obyčajné výstavné vodítko.

Bližšie info, fotky cez SS alebo e-mail veronika.olesovska@gmail.com :ahoj:

Re: Výstavné obojky a vodítka / Predvádzačky

Pia 09.05.2014 12:27

Rozmýšľam aké výstavné vodidlo je vhodné pre RR? ďakujem vštekým za odpovede.

Re: Výstavné obojky a vodítka / Predvádzačky

Pia 09.05.2014 12:45

Výstavné vodítko vo farbe srsti RR alebo pozlátené kovové.

Re: Výstavné obojky a vodítka / Predvádzačky

Pia 09.05.2014 18:32

výstavné vodítko pre RR by mohlo byť vo farbe srsti (čiže hnedé) alebo nejaké čierne alebo ak máš napr. červené oblečenie tak červené, ale určite by so odporúčila retiazku :no: :smile:

Re: Výstavné obojky a vodítka / Predvádzačky

Pia 09.05.2014 18:57

U plemena s takou krátkou srsťou vidím retiazku ako ideálne, veľmi elegantné riešenie.

Re: Výstavné obojky a vodítka / Predvádzačky

Str 14.05.2014 8:12

Veľmi pekne Vám ďakujem. Porozhliadnem sa teda po tej retiazke. Výstava je 30. Mala by som si pohnúť. :smile: :ach:

Re: Výstavné obojky a vodítka / Predvádzačky

Štv 21.04.2016 15:31

Dobry den, chcem sa opytat, kde na internete kupim idealne vystavne voditko pre shibu. Nasla som totiz rozne druhy a velkosti a kedze sme este na vystave neboli, neviem, ake je najvhodnejsie. Nylonove, kozene? Aka hrubka a dlzka?
Dakujem velmi pekne!

Re: Výstavné obojky a vodítka / Predvádzačky

Štv 18.08.2016 9:47

tu by ti perfektne pomohol chovatel :)
Odoslať odpoveď