Výstavy v Chorvátsku

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Výstavy psov v Chorvátsku

Poslaťod Nyssa » Pon 15.06.2009 20:20

lin píše:Výstavy v Splite môžem vrelo doporučiť z organizačného hľadiska a tiež pre prostredie. Pozor však na to, ak chcete ľahké tituly, ako je to na niektorých iných výstavách v Chorvátsku, nie je to tam také jednoduché, pretože sa tam vo veľkom počte zídu napr. aj Škandinávci, Belgičania, Holanďania, atď. Každopádne náš tím berie tento rok 12 psov na všetky štyri dni, ideme troma autami a už sa nemôžeme dočkať! O tituly nám nejde, lebo máme pospĺňané, ideme si to naozaj naplno užiť. Rada sa tam s vami stretnem, dogforáci, sme modrý stan pri kruhu amerických kokrov :-)

lin toto mi nerob :plac: ja asi fakt dám výpoveď v práci, aby som tam mohla ísť :ha: strašne by som takéto niečo chcela zažiť, ja dúfam, že mi vyjde aspoň november :ach:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Výstavy psov v Chorvátsku

Poslaťod aksniteb » Uto 16.06.2009 10:09

Nájde sa tu niekto milý a ochotný, kto má z minulého roku katalógy a vypísal by mi prihlásené malamuty?
Ďakujem :ahoj:
aksniteb
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 209
Bydlisko: Žilina

Re: Výstavy psov v Chorvátsku

Poslaťod lin » Uto 16.06.2009 11:45

nyssa, november je Zagreb, tiež fajn výstavy, ale neporovnateľná atmosféra s tou v Splite, to je niečo unikátne tým, že je to v noci, dýchame morský vzduch, všetci sú kľudní, lebo to majú aj ako dovolenku a nielen výstavu, mne sa tam neuveriteľne páčilo a nemôžem sa dočkať, až tento rok vyrazíme znova ....
lin
Nováčik
 
Príspevky: 48

Re: Výstavy psov v Chorvátsku

Poslaťod Nyssa » Uto 16.06.2009 12:16

veď práve kvôli tej atmosfére som to chcela zažiť :no: aj ten Zagreb som vymyslela len kvôli tomu, lebo Megúšik ešte v Chorvátsku nebol (no dobre, ani ja :ha: )
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Výstavy psov v Chorvátsku

Poslaťod Bibiana » Uto 16.06.2009 13:18

OO takže Nyssa ide do Zagrebu?? Hmmmmm :angel:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Výstavy psov v Chorvátsku

Poslaťod Nyssa » Uto 16.06.2009 13:20

Bibiana píše:OO takže Nyssa ide do Zagrebu?? Hmmmmm :angel:

noo nyssa ešte len uvažuje nad Zagrebom :ha: buď zdedím alebo vyhrám veeľa veľa peňazí, aby som si mohla kúpiť auto a tým pádom sa tam odviezť sama alebo prehovorím mamu (varianta jedna je pravdepodobnejšia :heh: )
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Výstavy psov v Chorvátsku

Poslaťod Sara » Uto 16.06.2009 13:26

Nyssa píše:
Bibiana píše:OO takže Nyssa ide do Zagrebu?? Hmmmmm :angel:

noo nyssa ešte len uvažuje nad Zagrebom :ha: buď zdedím alebo vyhrám veeľa veľa peňazí, aby som si mohla kúpiť auto a tým pádom sa tam odviezť sama alebo prehovorím mamu (varianta jedna je pravdepodobnejšia :heh: )



Tak doufám, že aspoň sportkuješ, abys teda mohla vyhrát. :heh:
Jinak Zagrebská výstava - podzimní je fajn. Moc se nám tam líbilo. Měli jsme i bezva ubytko, skvělá restaurace v penzionu, hodně srandy, bezva parta, vystavovatelé, výborná atmosféra. Možná že se tam i uvidíme, protože bych znovu chtela jet! :smile:
Čím viac poznám ľudí, tým viac milujem svojho psa!
Sara
Snoopy
 
Príspevky: 198
Bydlisko: Liptov

Re: Výstavy psov v Chorvátsku

Poslaťod Nyssa » Uto 16.06.2009 13:29

Offtopic: budem hrať teraz kooomplet všetky súťaže :heh:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Výstavy psov v Chorvátsku

Poslaťod Sara » Uto 16.06.2009 13:43

Nyssa píše:Offtopic: budem hrať teraz kooomplet všetky súťaže :heh:


:jop: :jop: :jop: no ale moja, aby jsi pak měla aspoň na jídlo, když začneš hrát všechno!!! :haha: :haha:
Nebylo by lepší, raději trochu pošetřit a taky už ted se začít lísat (tak jak kočka) okolo maminy??? :no: Máš čas do novembra!!! :lol:
Čím viac poznám ľudí, tým viac milujem svojho psa!
Sara
Snoopy
 
Príspevky: 198
Bydlisko: Liptov

Re: Výstavy psov v Chorvátsku

Poslaťod Nyssa » Uto 16.06.2009 15:33

Offtopic: snáď mi dá najesť aspoň mama :haha: úprimne, najradšej by som šla sama, neviazaná na nikoho :no:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Výstavy psov v Chorvátsku

Poslaťod schnauzee » Uto 16.06.2009 19:57

Nyssa píše:
Bibiana píše:OO takže Nyssa ide do Zagrebu?? Hmmmmm :angel:

noo nyssa ešte len uvažuje nad Zagrebom :ha: buď zdedím alebo vyhrám veeľa veľa peňazí, aby som si mohla kúpiť auto a tým pádom sa tam odviezť sama alebo prehovorím mamu (varianta jedna je pravdepodobnejšia :heh: )


Noooo, este je tu jedna moznost...mozes skusit prehovorit mna :lol: :lol: :lol: to nezvykne byt tazke :lol:
schnauzee
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 414
Bydlisko: Košice

Re: Výstavy psov v Chorvátsku

Poslaťod Nyssa » Str 17.06.2009 7:22

:heh: schnauzee, díky za tip, nechám si ho v zálohe :jop:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Výstavy psov v Chorvátsku

Poslaťod Khyi-Mi » Pon 13.07.2009 20:24

Kuknite do mailov, už poslali vstupné listy a sľubujú aj štatistiku :smile: Budeme možno informovanejší o konkurencii ešte pred odjazdom...
Bhoomi *26. 4. 2006
Bod-ja *1. 4. 2010
http://www.khyimi.eu
Khyi-Mi
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65
Bydlisko: Bratislava

Re: Výstavy psov v Chorvátsku

Poslaťod schnauzee » Pon 13.07.2009 20:32

ja som prihlasovala cez internet a platila platobnou kartou a uz davnejsie mi prisiel mail od Canitalia, ktory prevadzkovali elektronicke prihlasovanie. Mam si ten mail vytlacit a preukazat sa nim. Ale nic v nom v podstate nie je, ziadne info o kruhu ci cislu, nic, len ze si to mam vytlacit a preukazat sa :nwm:
schnauzee
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 414
Bydlisko: Košice

Re: Výstavy psov v Chorvátsku

Poslaťod aksniteb » Pon 13.07.2009 22:09

Khyi-Mi píše:Kuknite do mailov, už poslali vstupné listy a sľubujú aj štatistiku :smile: Budeme možno informovanejší o konkurencii ešte pred odjazdom...


Tiež ma potešili maily s potvrdením na každý deň :no:
a na webke už zverejnili rozpisy plemien !!!
aksniteb
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 209
Bydlisko: Žilina

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy