Nečitateľné posudky

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Nečitateľné posudky

Poslaťod Evel!n » Uto 18.11.2008 14:12

Dúfam, źe o tomto eśte ziadna téma nie je :lol: ...

Veľmi ma hnevá to, źe si neviem prečítať posudok. Ani kamarátka. Také hieroglify by ani Egypťania neprečítali.
Ako mám ja vedieť psie chyby, klady , ak to po nich neviem vylúštiť?

Proste tam prídu daky mladici, daco nacarbu a potom to neviem vylustit. Dokonca som sa stretla aj s tym, ze v MVP Duodanube mi pisal po rumunsky, ako to diktoval, kedze sme mali rumuna...akoze to je uz o com? Neviem, ale prekladatelka bola de???
Evel!n
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 510
Bydlisko: Levice

Re: Nečitateľné posudky

Poslaťod Cathie » Uto 18.11.2008 14:47

Mozno ked sem oskenujes posudok, najde sa tu nejaky hieroglyfo-vykladac :lol:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Nečitateľné posudky

Poslaťod Nia » Uto 18.11.2008 17:12

u nas teraz na klubovke si rozhodkyna vyziadala posudok v anglictine...no anglictinu sa ucit uz nejaky ten rok ale nemala som sancu to rozlustťit...v podstate len to som zachytila co tam diktovala..nieco sa dala rozlustit, ale inak nula bodov...co sme mali v nitre na MVP,. tak velmi dobra zapisovatelka..vsetko sa krasne dalo citat
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Nečitateľné posudky

Poslaťod Evel!n » Uto 18.11.2008 17:48

No...taky problemik...nemame skener :lol:
Evel!n
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 510
Bydlisko: Levice

Re: Nečitateľné posudky

Poslaťod Cathie » Uto 18.11.2008 18:10

Tak.. odfotit? Ak mas aspon trochu lepsi fotak :lol:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Nečitateľné posudky

Poslaťod Lena » Uto 18.11.2008 19:41

noo ono aj keď nás už poslali preč z kruhu tak sme nevedeli že čo a ako. čo to znamená...tak priateľ išiel pre posudok a najbližších 20minút sme aj tak stresovali že čo a ako keďže sa to fakt ťažko čítalo :haha:
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Re: Nečitateľné posudky

Poslaťod Evel!n » Uto 18.11.2008 21:02

Catchie...dačo vymyslím :no:

Ale to je niekedy skutočne príšerné! Nikto nič z toho nevie prečítať...
Evel!n
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 510
Bydlisko: Levice

Re: Nečitateľné posudky

Poslaťod Donna » Štv 20.11.2008 10:22

jaj mam tiez zopar neprecitatelnych posudkov ale to som hned sla do kruhu a dala som si to vysvetlit...a ptooms i si zapamatala ze co tam je...

a ohladne toho ze je to pisane v jazyku posudzovatela... tak to si vedsinou aj vynutia posudzovatelia z dvovodu aby mohli kontrolovat co tam je napisane...lebo ako som si sama zazila tak obcas sa podari prekladom zmenit celu myslienku toho, co chcel rozhodca napisat... napr. nam z toho vzniklo ze prerasteny pes s melirom v bielej srsti... pricom vysku ma presne v strede standardu a je cisto biely, az na nejake tri bodky na nose... :pac:
Obrázok
Donna
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1022
Bydlisko: Bratislava

Re: Nečitateľné posudky

Poslaťod kikus » Štv 20.11.2008 10:32

Aj mna velmi hnevaju necitatelne posudky a konecne na niektorych rakuskych vystavach sme dostali na PC pisane a vytlacene. Skoda, ze v dnesnej dobe to este nie je samozrejmostou vsade. :ua:
kikus
Snoopy
 
Príspevky: 152

Re: Nečitateľné posudky

Poslaťod Lindchen » Štv 20.11.2008 11:49

V 21. storoci by bolo fakt vhodne, keby sa take nieco u nas zaviedlo. Mne sa tiez v posudku objavilo par necitatelnych slov... :ua:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Nečitateľné posudky

Poslaťod alzahra22 » Sob 22.11.2008 12:12

Ahojte ja vám to teraz predstavím z tej druhej strany teda zo strany zapisovateľov. Robia som to dva krát na našich klubových výstavách. A poviem je to ťažké zapisovať to čitateľne a tak aby ste nemuseli rozhodcu stále žiadať aby vám to opakoval keď je 60 psov a je obmedzený čas tak je to ťažké aj pre rozhodcu aby sa venoval každému psovi dostatočne a by to aj zapisovateľ stihol napísať. Verím teda že niekedy je ťažké to prečítať, ale myslím že zapisovatelia sú väčšinou ľudia ktorých psy bavia a snažia sa to napísať ako sa to najlepšie dá.
Veronika
    alzahra22
    Šteniatko
    Obrázok užívateľa
     
    Príspevky: 64
    Bydlisko: Ľubietová(25 km od BB smer na Brezno)

    Re: Nečitateľné posudky

    Poslaťod Ema 012 » Sob 22.11.2008 12:17

    Verím teda že niekedy je ťažké to prečítať, ale myslím že zapisovatelia sú väčšinou ľudia ktorých psy bavia a snažia sa to napísať ako sa to najlepšie dá.

    Prepáč ale dúfam že to nevezmeš ako kritiku, je pekné že tých ludí to baví ale keby o psíkoch aj niečo vedely a prečítali si, tak by viac rozumeli tomu čo tam píšu a vyzeralo by to často omnoho lepšie ako takto. :nwm:
    Obrázok
    Ema 012
    Hafan
    Obrázok užívateľa
     
    Príspevky: 942
    Bydlisko: Kajal

    Re: Nečitateľné posudky

    Poslaťod pigie » Sob 22.11.2008 13:52

    Aj ja som robila zapisovatelku, ale prave na klubovke a na pocitac, preto som sa neozvala... Bolo prihlasenych cca 100 psov... A jeden kruh, ja ako jedina zapisovatelka s pomocnickou, ktora mi dosepkavala slova, ked som nepostihala vsetko... A dalo sa. Rozhodcovia z USA ma po dvojdnovej vystave pochvalili, ze to neuveritelne odsypalo, prave preto, ze som stihala pisat... Takze myslim, ze to je len o tom, ako kto dokaze zohnat ludi na zapisovanie... A ake da k tomu podmienky. Keby som to mala pisat rukou, asi by som to citatelne nestihala pisat... :ua: Preto myslim, ze usporiadatel by mal vzdy zabezpecit zapisovatelov so strojopisom aj s notasmi aj za cenu vyssej place... Potom by bol koniec necitatelnym posudkom :no:
    Obrázok
    pigie
    Multišampión
    Obrázok užívateľa
     
    Príspevky: 10282
    Bydlisko: Bernolákovo

    Re: Nečitateľné posudky

    Poslaťod lusy » Sob 22.11.2008 13:57

    Verím teda že niekedy je ťažké to prečítať, ale myslím že zapisovatelia sú väčšinou ľudia ktorých psy bavia a snažia sa to napísať ako sa to najlepšie dá.


    ako pises vacsinou, nie vzdy. ja ked si za tu vystavu zaplatim, tak chcem, aby som mala aj citatelny posudok. a ked niekto nevie pekne pisat v rychlosti, tak nech to radsej nerobi.
    lusy
    Šampión
    Obrázok užívateľa
     
    Príspevky: 3706
    Bydlisko: Taliansko

    Re: Nečitateľné posudky

    Poslaťod Lili » Sob 22.11.2008 14:54

    tiez som za tie stroje, aby sa na nich pisalo, len na jednej vystave a to na NVP Brno v septembri min roka sa stalo, ze tam zapisovali na strojoch, myslim si ze to bol veeelmi dobry napad a vsetko sa dalo pekne precitat :)
    Lili
    Junior
    Obrázok užívateľa
     
    Príspevky: 235
    Bydlisko: Trenčianska Teplá

    Ďalší

    Späť na Výstavy