Výstavy v Maďarsku

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Výstavy psov v Maďarsku

Poslaťod adavra » Pon 26.01.2009 14:30

No ja mám problém, že nikto so mnou nechce ísť do maďarska na výstavu. Kedže manžel Maďarsko úplne zamietol, tak som hľadala niekoho, kto by nás tam s Larou vzal. Každý má podmienku, že pôjde s nami niekto, kto vie po maďarsky :nwm: neviete, či je problém sa dohovoriť anglicky?
adavra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1156
Bydlisko: Hlohovec

Re: Výstavy psov v Maďarsku

Poslaťod Van » Pon 26.01.2009 15:02

Ja tiez nad vystavami v madarsku uvazujem...Luciferka, ze hodime o tom par slov niekde pri kave? :lol: :ahoj:
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: Výstavy psov v Maďarsku

Poslaťod Bibiana » Pon 26.01.2009 15:20

Offtopic: A hlavne nezabudnite zas na mňa vy dve potvorky kávičkové!! :ha:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Výstavy psov v Maďarsku

Poslaťod adavra » Pon 26.01.2009 15:23

Baby neprídete aj ku mne na kávičku? :heh:
adavra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1156
Bydlisko: Hlohovec

Re: Výstavy psov v Maďarsku

Poslaťod Bibiana » Pon 26.01.2009 15:27

Inak, k tej angličtine.. Bola som v Maďarsku na výstave 4x a jediný raz, čo mi anglina pomohla bolo na európskej výstave.. Na ostatných troch mi ani personál ani nikto iný nerozumel (až potom jeden láskavý ujo rukami nohami pochopil čo potrebujem a preložil im to).. Je to tam s jazykmi bieda. Dokonca ma úplne doslova šokovalo, keď sa mi pri mne zastavili 17ročné baby, niečo sa opýtali po maďarsky a ja po anglicky, že nerozumiem, či vedia po anglicky alebo nemecky.. Blbo sa usmiali a odišli.. :oo:

Lucifundi som už písala, že do Maďarska chcem tento rok aj ja, tak keby bolo místo v afte, zoberali by sme ťa Adavra.. :yes: Ja čakám kedy Lucif vyhodí svoj termínovník, podľa toho dohodnem s Fragulik a Dianou a dáme isto vedieť :ahoj:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Výstavy psov v Maďarsku

Poslaťod adavra » Pon 26.01.2009 15:37

Auto by som mala, ide len o to, aby sme mali niekoho, kto sa dorozumie. Takže ak pôjdete, nezávisle od odvozu imôžem ísť s vami. Ja vtierka :hi:
adavra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1156
Bydlisko: Hlohovec

Re: Výstavy psov v Maďarsku

Poslaťod Fraga » Pon 26.01.2009 15:41

Chcem isť určite Szombathely boli sme tam na klubovke a je krasna cesta aj mimo dialnice. Tentoraz by to mala byt 2x CACIB a je to blízo, takze neni problém sa vrátiť na otočku domov a ešte raz. No a potom určite Gyor... Figu ta vystava je len 1x CACIB :ua: :ua: neviem kam som pozerala :pac:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Výstavy psov v Maďarsku

Poslaťod Priscilla » Pon 26.01.2009 16:38

adavra píše:Auto by som mala, ide len o to, aby sme mali niekoho, kto sa dorozumie. Takže ak pôjdete, nezávisle od odvozu imôžem ísť s vami. Ja vtierka :hi:

Ja a Lindchen sme tiež plánovali tento rok dáke výstavy v Maďarsku. Akurát nemáme auto, ani inú možnosť odvozu. :ua: Ale Lindchen vie maďarsky, tak by sme sa prípadne možno mohli dohodnúť - Lindchenino tlmočníctvo + samozrejme príspevok na pohonné hmoty za odvoz? :no: Hm?
Priscilla
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1078
Bydlisko: Nová Dedinka

Re: Výstavy psov v Maďarsku

Poslaťod adavra » Pon 26.01.2009 17:00

Ako to je s tou prihláškou do MEOE? Môže niekto s tým pomôcť? Najlepšie, keby mi ju mohol niekto vyplniť :nwm: Je niekde aj online prihláška?
adavra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1156
Bydlisko: Hlohovec

Re: Výstavy psov v Maďarsku

Poslaťod Eva K. » Pon 26.01.2009 17:13

Fraga píše:Chcem isť určite Szombathely boli sme tam na klubovke a je krasna cesta aj mimo dialnice. Tentoraz by to mala byt 2x CACIB a je to blízo, takze neni problém sa vrátiť na otočku domov a ešte raz. No a potom určite Gyor... Figu ta vystava je len 1x CACIB :ua: :ua: neviem kam som pozerala :pac:

Fraguš, veľmi si sa nepomýlila. To je totiž jeden deň v Oberwarte v Rakúsku a potom sa to vystrieda a druhý deň je v Szombathely. My sme takto vyhrali v obidvoch BOBa a stali sme sa Savaria winner. Tak, že môžeš vyhrať za dva dni 2 CACIBy. Obidve mestá sú od seba vzdialené len 60 km.
Chcela by som byť svojim psom.
Eva K.
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Bratislava

Re: Výstavy psov v Maďarsku

Poslaťod dogsite » Pon 26.01.2009 17:18

adavra - kludne mi posli rodokmen a ja ti vyplnim prihlasku

my sa chystame v marci na I.HUNGARIAN SPECIAL SHOW 2009 - http://bullterrier.forumsline.com/forum ... c-t139.htm -
a v aprili na Szilvásvárad CACIB a tiez na klubovku - http://www.szilvasvaradcacib.hu/ -
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Re: Výstavy psov v Maďarsku

Poslaťod Fraga » Pon 26.01.2009 17:25

díky Evi :no: :no:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Výstavy psov v Maďarsku

Poslaťod Bibiana » Pon 26.01.2009 19:34

adavra píše:Ako to je s tou prihláškou do MEOE? Môže niekto s tým pomôcť? Najlepšie, keby mi ju mohol niekto vyplniť :nwm: Je niekde aj online prihláška?


Esticsillag, tu tu tu potrebujeme tvoju pomoc, viacerých to zaujíma :yes: :ahoj:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Výstavy psov v Maďarsku

Poslaťod Esticsillag » Pon 26.01.2009 19:50

Taaakze MEOE ma pevne stanovene ceny na kazdu vystavu. Pokial niekto je clenom MEOE, plati uvedene ceny. Ak nie ste clenom a ste zahranicny (trvale bydlisko mimo HU), platite dvojnasobok. Pokial ste clenom, a mate madarske narodne plemeno, platite 50 % z tej pevne stanovenej ceny! Clenske na rok je 12 000 Ft - pre zahranicnych.
Prihlaska na ich stranke na tento rok este nie je, ale ak ju niekto chce tak nech napise mail a poslem! :yes: V tej prihlaske musite uviest, v ktorom klube v MEOE chcete byt clenom! Napr. co ja viem chovate argentinske dogy, tak sa v madarsku prihlasite cez tu prihlasku do klubu chovatelov argentinskych dog! Zaplatite clenske, a poslete do MEOE, oni vam clenstvo schvalia a poslu clensky preukaz. Tento preukaz vam bude sluzit vlastne na preukazanie clenstva prave v pripade ak sa budete prihlasovat na HU vystavy, aby ste platili menej! Pytajte sa dalej ak nechapete!

e-mail ak niekto chce tu ziadost o clenstvo: picike777@azet.sk
Esticsillag
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 268

Re: Výstavy psov v Maďarsku

Poslaťod Lucifer » Pon 26.01.2009 22:34

Van píše:Ja tiez nad vystavami v madarsku uvazujem...Luciferka, ze hodime o tom par slov niekde pri kave? :lol: :ahoj:

Jasne cica, velmi rada :pusa:
Bibiana píše:Offtopic: A hlavne nezabudnite zas na mňa vy dve potvorky kávičkové!! :ha:

Offtopic: Bibus, vsak sa nepaprc :pusa: Tentokrat uz zoberieme urcite so sebou aj Teba, len Ta budem musiet vypytat od maminy a tatina :lol:
Dajte mi baby len prosim cas do 13ho februara s tym terminovnikom :poklona: Ja si dorobim v skole skusky a uz budem mat aj rozvh na letny semester a hned Vam dam echo - tourplan mojich planovanych vystav v HU :no: A budem velmi rada, ak sa pridate a samozrejme Vam pomozem aj s tlmocenim a doprovodom na tie vystavy :pusa:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy