Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne výstav.
Odoslať odpoveď

Na výstavu s nevýstavným psom

Pon 14.09.2015 17:57

Ahoj. Chcela by som sa opýtať, či sa môžeme ísť pozrieť na výstavu psov s našim psíkom, ktorý je ale nevýstavný. Máme RR s papiermi, ale je pet quality. A v októbri by sme sa chceli ísť pozrieť do BA na výstavu a chceli by sme Danteho zobrať so sebou. Dá sa to? A sú nejaké podmienky na to, aby sme ho zobrali so sebou? Ďakujem.

Re: Na výstavu s nevýstavným psov.

Pon 14.09.2015 18:03

Očkovací preukaz s platnými očkovaniami.

Re: Na výstavu s nevýstavným psov.

Uto 15.09.2015 6:24

Iba toto staci? Myslim, ze som to aj niekde skor citala, no teraz som sa k tomu nevedela dopatrat. Dakujem.

Re: Na výstavu s nevýstavným psov.

Uto 15.09.2015 6:30

Neviem, čo špeciálne si očakávala, že by bolo treba, ale stačí to.

Re: Na výstavu s nevýstavným psov.

Štv 17.09.2015 16:57

a mám ja takú mini otázočku... síce by som sa mohla popýtať aj niekoho v realite, ale som strašne zvedavá, čo ma to teraz napadlo. Ak ide človek so psom pozrieť na výstavu, platí vstupné predom alebo sa vstupne ako divák platí na mieste? :smile:

Re: Na výstavu s nevýstavným psov.

Štv 17.09.2015 17:01

Pri vstupnej bráne :nwm:

Re: Na výstavu s nevýstavným psom

Pia 18.09.2015 15:08

Ďakujem :smile:

Re: Na výstavu s nevýstavným psom

Štv 05.05.2016 18:01

Ak sa idem na vystavu len pozriet so psom bez PP platim pri vstupnom aj za psa?

Re: Na výstavu s nevýstavným psom

Štv 05.05.2016 18:02

Za psa sa neplatí, len treba mať očkovania v poriadku.

Re: Na výstavu s nevýstavným psom

Štv 05.05.2016 18:16

Ďakujem

Re: Na výstavu s nevýstavným psom

Uto 24.05.2016 19:46

Na výstavu možno prísť aj so psom, ktorý sa nevystavuje, stačí zaplatiť vstupné (pes je zdarma) a pri vstupe ukázať očkovací preukaz alebo pet passport. Pes nesmie byť na voľno, ak máte fenu, nesmie sa v tom čase hárať. To je všetko. Dobré je, keď zoberiete pre psíka misku a vodu a samozrejme sáčky na :kak: :smile:

Re: Na výstavu s nevýstavným psom

Ned 03.07.2016 18:37

A teraz mi vysvetlite, preco ma nechceli pustit na vystavudo Velkej Idy so psami, ked ich nevystavujem. Vsetky ockovania v poriadku. A zevraj som si mala precitat propozicie. KDE? AKE? citala som stranku dogfestival kvoli tomu rano a nic take sa tam nepise.
To sa vam stalo niekedy? :ach:

Re: Na výstavu s nevýstavným psom

Ned 03.07.2016 19:30

:ach: veru, ešte sa mi to nestalo. Či na svetovke, či národnej, medzinárodnej (myslím na SK) - pokiaľ boli očkovania v poriadku, bez problémov sme vošli. Asi by som im napísala naštvaného maila.. :pac:

Re: Na výstavu s nevýstavným psom

Ned 03.07.2016 20:39

Museli udať nejaký dôvod, prečo vás nepustili. Minimálne mail by som im napísala...

Re: Na výstavu s nevýstavným psom

Pon 04.07.2016 6:50

no vravel mi ze to maju prikazene teraz neviem od koho uz. A ja ze, kde to mate napisane? To som este nepocula.
Potom vravel, ze to je tam napisane na stranke (KDE?). Mala som si precitat.

uplne som sa prelakla, ze som sa trepala do Velkej Idy a ani sa tam nedostanem. A vnutri samozrejme ostrihane maltezaky a aj ine krizence. Takze, boli tam take psy.
Odoslať odpoveď