(Ne)písanie posudkov na výstavách

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: (Ne)písanie posudkov na výstavách

Poslaťod pigie » Pon 11.05.2015 17:40

Offtopic: Kokso, pre mna su to prave zbytocnosti. Mne by stacilo mat vysledok mat napisany v PP alebo len ten papierik, nech si to vyhladam, keby bolo treba, ze kedy co :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: (Ne)písanie posudkov na výstavách

Poslaťod Leila Tobrok » Pon 11.05.2015 17:41

nie je BOB a BOS je oposite. čiže najlepší z opačného pohlavia je podľa mňa tiež dobrý výsledok a na obyčajnej krajskej výstave v ČR dostanú ešte aj v šteňatách za VN1 pohárik.
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: (Ne)písanie posudkov na výstavách

Poslaťod Leila Tobrok » Pon 11.05.2015 17:42

pigie píše:Offtopic: Kokso, pre mna su to prave zbytocnosti. Mne by stacilo mat vysledok mat napisany v PP alebo len ten papierik, nech si to vyhladam, keby bolo treba, ze kedy co :heh:


neviem, či narážaš na "ceny" ale ak hej, tak napíšem takto - za víkend dám na výstave 62€ za štartovné, plus parkovné,... zdá sa to málo za to, keď dostaneme BOS aby sme dostali aspoň trápnu kokardu? za toľké peniaze?
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: (Ne)písanie posudkov na výstavách

Poslaťod pigie » Pon 11.05.2015 17:48

Jasne, niekto chce, niekto nie. Ja tieto vyhry proste nazyvam lapacmi prachu :hi: Za tie prachy si skor predstavujem skvely servis. Dostatok miesta pri kruhu, kratke cakacie lehoty, dobrych rozhodcov atd... Proste radsej by som ozelela nieco z toho, co sa da odniest za nieco, co mi to tam sprijemni a nebudem sa musiet stazovat na to ci ono. Ine to je, ak je servis stale horsi a este potom ani tie trofeje nedaju :au: To cloveka nasiera uz len ten princip, ze kam idu tie peniaze... To chapem.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: (Ne)písanie posudkov na výstavách

Poslaťod Lindchen » Uto 12.05.2015 6:44

pigie píše:Jasne, niekto chce, niekto nie. Ja tieto vyhry proste nazyvam lapacmi prachu :hi: Za tie prachy si skor predstavujem skvely servis. Dostatok miesta pri kruhu, kratke cakacie lehoty, dobrych rozhodcov atd...

Súhlasím :yes: . Akurát ten "artefakt" je stelesnením spomienky na ten deň, pre väčšinu ľudí to má hodnotu. Čo ja viem, ako proste materiálna časť toho zážitku, úspechu, celého dňa... Tiež mi na dva poháre sadá prach a 2x do týždňa ich musím zložiť a celé poutierať, ale tak proste :hi: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: (Ne)písanie posudkov na výstavách

Poslaťod wewerica » Uto 12.05.2015 6:56

áno, stalo sa na výstave pravidlom a dokonca aj na stránkach výstav to zvyknú písať, že keď je v kruhu viac ako 70 či 80 psov tak sa posudky nepíšu. Tak isto to je aj v zahraničí...druhá vec je už to že naozaj keď rozhodcovi nahádžu na posúdenie 120 psov za deň tak to je fakt dosť...a teraz v Lučenci to nebola výnimka, mali by volať radšej viacej rozhodcov a rozdeliť im psov do kruhov, ale to by ich samozrejme stálo viacej :money:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: (Ne)písanie posudkov na výstavách

Poslaťod pigie » Uto 12.05.2015 7:02

Lindchen píše:
pigie píše:Jasne, niekto chce, niekto nie. Ja tieto vyhry proste nazyvam lapacmi prachu :hi: Za tie prachy si skor predstavujem skvely servis. Dostatok miesta pri kruhu, kratke cakacie lehoty, dobrych rozhodcov atd...

Súhlasím :yes: . Akurát ten "artefakt" je stelesnením spomienky na ten deň, pre väčšinu ľudí to má hodnotu. Čo ja viem, ako proste materiálna časť toho zážitku, úspechu, celého dňa... Tiež mi na dva poháre sadá prach a 2x do týždňa ich musím zložiť a celé poutierať, ale tak proste :hi: .

Ved ano, ja to chapem, len pre mna to je inak no a radsej by som za tie peniaze proste videla nieco ine - ale netvrdim, ze nic nedavat je spravne :nie: Ja sa priznam, ze Hugove netusim, kde su a to ze naozaj. Na byte som vedela v ktorej polici v skrini aspon su, tu nemam ani sajn, kdesi skoncili v krabici - nevybalene :hi: Nemam k tomu vztah proste :nwm: Mne by prave viac vadil ten posudok nenapisany, pretoze po rokoch by som sa k tomu vratila, co mu bolo vytknute a kedy a u koho atd. A mne velmi vyhovuje hlasne komentovanie, aj preto, ze vstupne platia aj divaci a ti, ked niekto len sususu zapisovatelke, maju z toho uplne :kak: Platia jak za zoo, akurat ani popisne tabulky nie su, zeby si clovek mohol precitat, co je v kruhu. Teda su, ale za dalsie prachy za katalog. Chapete ma, ze? :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: (Ne)písanie posudkov na výstavách

Poslaťod Leila Tobrok » Uto 12.05.2015 7:06

áno, sú to lapače prachu (a to nehovorím o tých priateľových, prikladám foto - tie hebedá, TO sú lapače, to neutrieš len tak :DDD), avšak ako bolo písané, ide o tú pripomienku na deň, kedy sa zadarilo. áno, sú ľudia, ktorí kam prídu, vyhrajú a majú milión pohárov a necenia si to tak, ale napr. my sme prvý krát v mojom živote vyhrali BOS a pamiatka? nič sme nedostali :/// svoje najcennejšie mám v obývačke, ostatné v pracovni a na tento deň len spomínam.
Prílohy
41879361_720.jpg
41879361_720.jpg (31.65 KiB) Zobrazené 5194 krát
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Predchádzajúci

Späť na Výstavy