Junior handling

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Junior handling

Poslaťod kajík » Str 25.06.2014 15:28

kajka18 píše:ktorú stránku teraz myslíš? lebo teraz čo je tá nová tam sa na jh prihlásiť nedá :ua: iba cez PDF, online sa dá prihlásiť len na dogshow a tam triedu dávať nemusíš, tam sa to ani nedá :lol:


www.onlinedogshow.sk ...to že tam je povinný údaj trieda :ua: takže normálne papierové prihlaškz...či?

To som si aj pozerala, že na dogshow tam je en výber, že kde chceš ísť :)
kajík
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 42
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Junior handling

Poslaťod kajík » Str 25.06.2014 15:29

kajka18 píše:
kajík píše:A ešte :hi:
1) Do ktorej strany sa má začať bežať figúra 8...videla som aj v smere aj proti smere hodinových ručičiek :/
2) Čo ak sa mi začne tesne pred výstavou kde idem na JH fena hárať. Môžem si narýchlo zmeniť psa?

1) je to na tebe :jop:
2) samorejme môžeš, ja som si vymenila psa nečakane rovno pred jh :heh:


tak to som rada, lebo teraz je v období kedy sa začne asi prvý krát hárať :smile:
ďakujem :)
kajík
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 42
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Junior handling

Poslaťod kasei666 » Str 25.06.2014 19:03

Kajik a na ktoru ides? ja sa zatial chystam na pevno na Bratislavu kde mi kude kajka18 predvazdat psa v kruhu a pokial by mala nejakeho ineho na JH mozem ti toho svojho pozicat :no: je to red merle fena australaka :lol:
Prílohy
Fotografia0342.jpg
kasei666
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 188
Bydlisko: Palarikovo - Velka Mana

Re: Junior handling

Poslaťod kajka18 » Str 25.06.2014 19:40

kasei666 píše:Kajik a na ktoru ides? ja sa zatial chystam na pevno na Bratislavu kde mi kude kajka18 predvazdat psa v kruhu a pokial by mala nejakeho ineho na JH mozem ti toho svojho pozicat :no: je to red merle fena australaka :lol:

Elzinku odporucam, je tosuper fenka :no: nemusis sa bat :lol: :no:
kajka18
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 121

Re: Junior handling

Poslaťod kajík » Str 25.06.2014 19:44

kasei666 píše:Kajik a na ktoru ides? ja sa zatial chystam na pevno na Bratislavu kde mi kude kajka18 predvazdat psa v kruhu a pokial by mala nejakeho ineho na JH mozem ti toho svojho pozicat :no: je to red merle fena australaka :lol:


No ja chcem ísť, ešte musím poriadne presvedcit našich lebo je to dosť náročné s odvozom....ja by som bola veľmi rada :-) je to krásny pes a rada získam skúsenosť aj s iným plemenom :-) určite sa ozvem keď to bude doriešené...do konca tyzdna sa to vyrieši
kajík
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 42
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Junior handling

Poslaťod kasei666 » Str 25.06.2014 19:47

:lol: kajka a uz mame zvladnuty postoj, zuby a prestala drzkovat pri behu :no:
kasei666
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 188
Bydlisko: Palarikovo - Velka Mana

Re: Junior handling

Poslaťod kajík » Str 25.06.2014 19:50

No a ešte musím vyriešiť to ako sa prihlásiť len na JH :ua:
kajík
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 42
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Junior handling

Poslaťod kajka18 » Str 25.06.2014 20:21

normalne vytlac papieri, vypln, oskenuj a posli na mail :no: :lol:
kajka18
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 121

Re: Junior handling

Poslaťod kajík » Štv 26.06.2014 17:09

kajka18 píše:normalne vytlac papieri, vypln, oskenuj a posli na mail :no: :lol:



jááj :pac:
kajík
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 42
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Junior handling

Poslaťod kajík » Uto 15.07.2014 8:50

kasei666 píše:Kajik a na ktoru ides? ja sa zatial chystam na pevno na Bratislavu kde mi kude kajka18 predvazdat psa v kruhu a pokial by mala nejakeho ineho na JH mozem ti toho svojho pozicat :no: je to red merle fena australaka :lol:


Do BA nakoniec nejdem,lebo sme nestihli poslať prihlášku takže odkladá sa mi to až na Lučenec :ua:
kajík
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 42
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Junior handling

Poslaťod katakita » Ned 24.08.2014 12:45

Zdravim prosim vas chcem sa spytat ci by nebol niekto ochotny pozicat psika na junior handling. :)
Mam 17 rokov takze mam nato posledny rok Dakujem.
katakita
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Junior handling

Poslaťod kasei666 » Uto 03.02.2015 16:42

Cau, kdo sa z vas chysta a Nitru na Jh a nema este psa? Idem na cumendu a mozem opozicat ak by mal niekdo zaujem :lol:
kasei666
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 188
Bydlisko: Palarikovo - Velka Mana

Re: Junior handling

Poslaťod bastička » Ned 16.04.2017 18:51

Ahojte. :)

Tento rok budem mať 15 a veľmi rada by som skúsila junior handling, do budúcna sa chcem venovať chovu a výstavam psov. V rodine žiaden milovník psov a okrem jedného kopova od maminej sesternice ani jeden papierák v rodine. :D Amen. Neviete mi poradiť nejakú chovku v okolí Žiliny, kde by mi poradili/požičali psa?

Ďakujem. :)
bastička
Okoloidúci
 
Príspevky: 19

Re: Junior handling

Poslaťod Vikiki22 » Ned 13.05.2018 9:34

Otázočka v nezvyklej téme: chcem Freyu požičať na JH na CACIB NR, ale cez systém ma to nepustí bez toho, aby som psa riadne prihlásila na výstavu. Je to podmienka, aby bol pes prihlásený riadne na výstavu? Ja som to vedela tak, že to podmienka byť nemusí. Či jak to je teda?
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Junior handling

Poslaťod Slausa » Ned 13.05.2018 10:53

Neviem, či sa nechodí so psom priamo do kruhu predtým... Že sa aj priamo tam hlási. Ale nie sú m si istá
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy