Rozhodcovia

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Rozhodcovia

Poslaťod majaz » Uto 07.01.2014 12:18

R. Kanas - prisny rozhodca aj na JH aj v kruhu, otazka je, nakolko spravodlivy. Hlavne ked sa blbo vyspi alebo nieco riesi. K nemu nikdy viac, mne znechutil vystavovanie maximalne. :nie:
majaz
Snoopy
 
Príspevky: 187

Re: Rozhodcovia

Poslaťod kajka18 » Štv 09.01.2014 18:32

ďakujem za odpovede. Mám ešte jednu otázku :ha: Dáva ťažké otázky? Ďakujem za odpovede :no:
kajka18
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 121

Re: Rozhodcovia

Poslaťod nami » Pon 13.01.2014 19:31

Dobry den chcel by som sa spitat na pana rozhodcu Weron Grzegorz, PL chceme ist teraz v marci na vystavu do Nitry ci ho niekto pozna alebo mame ist na druhy den pani Janek Jana, SK dakujem za info
nami
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 48
Bydlisko: nitra-jarok

Re: Rozhodcovia

Poslaťod Kala Kajča » Str 22.01.2014 17:08

Ahoj ,aké skúsenosti s Jančíkom Leošom ? čítala som aj staršie príspevky ale chcem sa spýtať pretože rozmýšľam že pôjdem do Nity no bude to naša prvá výstava a podľa toho čo som čítala som si nie celkom istá či to je dobrý nápad ... :ua:
Zazrel som v psích očiach prchavý výraz pobaveného pohŕdania a som presvedčený, že psi si v podstate myslia, že ľudia sú blázni.
http://crazylucky.weebly.com/ http://www.mkatatry.estranky.sk/
Kala Kajča
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 420

Re: Rozhodcovia

Poslaťod lucik » Štv 23.01.2014 11:50

nami, s Poliakom skúsenosti nemám, ale Jana Janek v pohodke.. páči sa jej pekný pohyb psa a teda nám vychválila hlavu a chvost (že krásne drží chvost v postoji aj v pohybe - rovno, žiadne zdvíhanie nad chrbát a má ho typicky vydrí)..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Rozhodcovia

Poslaťod misulka22 » Štv 23.01.2014 16:02

Ahojte, neviete niečo o Goncharuk Olga (UA) Nič som o nej nenašla
misulka22
Nováčik
 
Príspevky: 30

Re: Rozhodcovia

Poslaťod Leila Tobrok » Uto 04.02.2014 18:33

Kala Kajča píše:Ahoj ,aké skúsenosti s Jančíkom Leošom ? čítala som aj staršie príspevky ale chcem sa spýtať pretože rozmýšľam že pôjdem do Nity no bude to naša prvá výstava a podľa toho čo som čítala som si nie celkom istá či to je dobrý nápad ... :ua:


Jáááj, on je super, taký blázen :) má rád pekné predvedenie, hlavne v pohybe a popozerá si zuby dobre :) Ale hlavne to predvedenie, poradí, pomôže. Za mňa super rozhodca :)
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Rozhodcovia

Poslaťod drymarchon » Str 05.02.2014 23:21

poznate niekto Agabeyli Zaur, AZ ?
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: Rozhodcovia

Poslaťod miso1926 » Sob 08.02.2014 18:42

nami píše:Dobry den chcel by som sa spitat na pana rozhodcu Weron Grzegorz, PL chceme ist teraz v marci na vystavu do Nitry ci ho niekto pozna alebo mame ist na druhy den pani Janek Jana, SK dakujem za info


Nami u Werona sme boli už dvakrát, je veľmi milý ku psom ale posudzovanie je na môj vkus až príliš rýchle a krátky, nevýstižný posudok :ua: teda posudok je pravdivý ale všíma si podľa mňa nepodstatnejšie veci :ua: U mojej suky mu napríklad vadili širšie postavené uši ale keď zapískal na pískatku tak ich mala v pozore a aj naďalej si ich tak držala no aj tak to máme vytknuté v posudku. Na druhej strane fena ktorá bola raz s nami v kruhu dostala mala desivo prehnutý a voľný chrbát a aj v pohybe sme boli lepší ale dal nám res. CAC :lol: a mesiac predtým nám dal za pohyb res. CACIB :lol:
ale ak idete na prvú výstavu tak sa niet čoho obávať a myslím si, že ako prvá voľba je vhodným kandidátom :jop:
potom napíš ako ste dopadli :no:
Obrázok
miso1926
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 92

Re: Rozhodcovia

Poslaťod drymarchon » Ned 23.02.2014 10:20

Poznáte niekto LEVENTE MIKLÓS, HU a EUGENE YERUSALIMSKY, RU ??
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: Rozhodcovia

Poslaťod kajka18 » Str 05.03.2014 20:37

Ahojte :lol: má niekto skúsenosti s Janu Kurišovou? Bude v nedeľu na jh v nitre :lol:
kajka18
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 121

Re: Rozhodcovia

Poslaťod kasei666 » Pia 21.03.2014 9:37

Ludia otazocka Dusan Kuris na AOU v sobotu pozna ho niekto? mate s nim skusenosti?
diiiik
kasei666
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 188
Bydlisko: Palarikovo - Velka Mana

Re: Rozhodcovia

Poslaťod enemy » Sob 29.03.2014 18:30

Anatoli Zhuk (BL) - velmi mily rozhodca, psovi sa vzdy najskor prihovori, poskrabka ho, kukne zuby len tak zbezne (a ak psik cuva, necha to v pohode na majitela), posudok nadiktuje rychlo, viackrat posudzuje pohyb. Po urceni miest vysvetli, co bolo na ktorom psovi dobre a co nie, co by sa dalo zlepsit. Titulmi nesetri, naozaj pozera len na psa, nie na vystavovatela a pokial sa mu pes velmi paci, neriesi ani zle predvedenie. Zdalo sa mi, ze ani bojazlivost moc neriesi, sice nejake extremy to neboli, ale naopak jeden pes na neho zavrcal a chnapol mu po ruke, tak posudok sice dokoncil, ale nedal uz samozrejme vybornu. Urcite by sme na neho este isli :yes:
enemy
Okoloidúci
 
Príspevky: 24

Re: Rozhodcovia

Poslaťod Vikiki22 » Sob 29.03.2014 20:38

Török János, HU
Veľmi príjemný rozhodca, aj keď možno pôsobí občas mrzuto. Posudzuje trošku svojsky. Pohyb posudzuje len v skupine do kruhu, individuálne vôbec. No každému jednému psovi chcel vidieť zuby zo všetkých strán. Zhryz, zuby z oboch bokov a s úplne roztvorenou papuľou. A bolo jedno, ako sa s tým majiteľ trápil, musel mu ich každý ukázať. Inak iné nič zvláštneho.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Rozhodcovia

Poslaťod Nyssa » Pon 31.03.2014 6:25

Härnman Anders, S
tak na tohto rozhodcu kedykoľvek opäť :jop: síce mu posudzovanie dosť trvalo, ale pracoval veľmi precízne, každého psa si poriadne ohmatal. Nemal problém zadať aj D, ak sa pes nechcel predviesť, bol poriadne trpezlivý, ale ak videl, že to jednoducho nepôjde, poslal ho preč.
Švédi sú proste Švédi :winner: :hi:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy