Rozhodcovia

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Rozhodcovia

Poslaťod clupko » Pon 31.03.2014 8:24

Petr Řehánek - velmi mily, sympaticky pan, po posudeni kazdemu povedal, aku znamku zada a vysvetlil aj preco. psa si prehmatal, pozrel zuby, prislo mi, ze najviac hodnotil psa v pohybe - ako kladie koncatiny, ako nesie chvost a pod. posudok je dost podrobny.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1915
Bydlisko: za horami

Re: Rozhodcovia

Poslaťod lenli » Pon 31.03.2014 8:55

Petr Rehanek

Mily pan rozhodca, dosledny aj ohmatal a nebal sa dat aj horsiu znamku. Co sa mi fakt pacilo, ze kazdemu vystvovatelovi aj vysvetlil preco zadal znamku ako dal a kde ma pes slabiny. Vysledky hlasil aj nahlas, aby aj divaci vedeli ako kto skoncil. Kludne odporucam.
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

Re: Rozhodcovia

Poslaťod Nyssa » Uto 01.04.2014 6:48

ja by som ešte dodala z pohľadu vystavovateľa k p. Török János, HU
na tohto pána sa už určite neprihlásim (nie kvôli nášmu výsledku, nakoľko posudok máme skvelý), ale tak okaté, ako si prišiel maďarský vystavovateľ pre BOBa, to som už dávno nevidela. :ua: žiaľ, v našom plemene suka, ktorá vyhrala BOBa mala výhodu len v tom, že bola v majetku Maďara (ten samozrejme v sobotu nevystavoval :ach: ). Absolútne na neho nemala, jednoznačne mal vyhrať pes. Nehovoriac o úprave, ale to rozhodcu očividne ani nezaujímalo.
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Rozhodcovia

Poslaťod Lindchen » Uto 01.04.2014 19:30

Váci-Balogh Zsuzsanna, H: milá pani, chová maďarské vizsle.
Posudzuje tak všeobecne, pozerá zuby, problémy s chrupom dáva zapisovať, tiež zlomené zuby, ale nepenalizuje. Nie je veľmi prísna, dáva V a VD vtedy, ak má pes aj 5-6 chýb, a také, za ktoré by som už dala ja D, občas bol pri niektorých problém určiť, či je to pes daného plemena, takému VD proste nepatrí. Rada si však "necháva" kartičky, tituly často nezadala, alebo nedala CACIBa alebo BOBa. Prísna je najmä na farbu, na voľné viečka, na hornú líniu. Potrpí si na pohlavný výraz a eleganciu. Pes, ktorému vytkla málo elegancie, odchádzal so zníženou známkou. V pracovnej triede je zhovievavá. Dosť jej vadí neprávne nasadený chvost, okrúhle oči, široká lebka + úzka papuľa ju fakt že nasrdí :prd: , tiež ak máte čo i len trošku plaché zviera, nechoďte. Ak spolupracuje, posúdi ho, ale V nedá. Voči vystavovateľom je milá, slušná, čo sa správania týka, nedá sa nič vytknúť.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Rozhodcovia

Poslaťod kajka18 » Str 23.04.2014 21:18

Ahojte :ahoj: chcem sa spýtať na váš názor na rozhodcov- Lenka Fairaislová,CZ a Róbert Kotlár,HU ... budú v Nitre na junior handlingu :lol:
kajka18
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 121

Re: Rozhodcovia

Poslaťod leuska » Štv 24.04.2014 12:32

Ahojte,posudzoval niekoho Skrzynski Aleksander?
ObrázokObrázokObrázokObrázok
leuska
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1374
Bydlisko: humenne

Re: Rozhodcovia

Poslaťod wembley » Ned 27.04.2014 12:54

Prosím vás p.rozhodca Milan Benkovský? máte skúsenosti? načo si dávať pozor? bude nám posudzovať BO . Neviete či uprednosťnuje exterieráky či pracantov? ďakujem :jop:
Wembley Anubis the Second ... Malinois of Slovakia
wembley
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54

Re: Rozhodcovia

Poslaťod kajík » Ned 27.04.2014 14:51

pán rozhodca Norbert Vass SK...máte s ním niekto skúsenosti? ako posudzuje? budeme ho mať v Nitre pri SBT
kajík
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 42
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Rozhodcovia

Poslaťod drymarchon » Sob 03.05.2014 13:22

HALAS MALGORZATA, PL ?? čítala som o nej len samé príšerné veci, tak neviem :nwm:
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: Rozhodcovia

Poslaťod Vikiki22 » Pia 23.05.2014 17:11

Neviem, či poznáte túto stránku: http://www.dogjudges.info/profiles Je prehľadná a sú tam všetky informácie o zahraničných rozhodcoch. :smile:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11057
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Rozhodcovia

Poslaťod misha.421 » Pon 16.06.2014 19:21

ahoj , postrehy na Lobakin Victor /AZ???
:poklona: dakujem :hi:
misha.421
Snoopy
 
Príspevky: 122

Re: Rozhodcovia

Poslaťod drymarchon » Sob 28.06.2014 23:24

poznáte niekto Hindse Jørgen, DK ??
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: Rozhodcovia

Poslaťod Leila Tobrok » Str 06.08.2014 14:07

nejaké nové zhodnotenie Javorčíka? alebo je stále korektný, normálny?
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Rozhodcovia

Poslaťod kajík » Sob 09.08.2014 18:51

Má niekto skúsenosť s Pavolom Semanom...aký je?
A tiež s Vierou Staviarskou? Bude na JH v Lučenci...je prísna alebo v pohode? Bude to môj prvý JH v živote :hi:
kajík
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 42
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Rozhodcovia

Poslaťod Leila Tobrok » Sob 09.08.2014 18:53

kajík píše:Má niekto skúsenosť s Pavolom Semanom...aký je?
A tiež s Vierou Staviarskou? Bude na JH v Lučenci...je prísna alebo v pohode? Bude to môj prvý JH v živote :hi:


je v pohode ale veľmi spravodlivá, kontroluje vystavovateľa ako vystavuje a myslím, že je fajn :jop:
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy