Rozhodcovia

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Rozhodcovia a recenzie na nich

Poslaťod MisheliQ » Štv 06.03.2008 12:59

Heeeh keďže niekedy v blízkej budúcnosti /t.j. o 3-4 roky/ sa budem chcieť venovať chovu westhighlandského bieleho teriéra /+ iné plemeno, ale to ešte nemám vybraté/, tak by som chcela vedieť aký je Váš názor na toho či oného rozhodcu, s ktorými máte dobre skúsenosti a s ktorými nie?
Vedeli by ste mi niečo povedať o p. Monike Uhlíkovej, SK, ktorá bude hodnotiť
Bedlington Terrier (9), Irish Soft Coated Wheaten Terrier (40), Kerry Blue Terrier (3), Scottish Terrier (73), West Highland White Terrier (85) na Nitrinaskej výstave Slovenská kynologická jednota CELOŠTÁTNA výstava psov...ďakujem
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Rozhodcovia

Poslaťod Kača » Sob 08.03.2008 10:02

Hmmm...Mišel: dobrá téma: možem sa pridať???

Veľmi by som chcela vedieŤ niečo o Rozhodcovi: Vácvalík Miroslav (bude v Nitre...) Šimek František (v BB)
Vďaka
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: Rozhodcovia

Poslaťod sagitta » Štv 03.04.2008 16:50

Nemate nahodou niekto info o rozhodcoch: Laurent Pichard (CH) a Viera Vítková?
sagitta
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 157
Bydlisko: Holíč

Re: Rozhodcovia

Poslaťod Van » Štv 03.04.2008 19:02

Sagitta...p. Vitkova doteraz posudzovala najma kokre, aprobaciu na retrivre ma cerstvu (minuly rok) a neviem, ci toto nebude jej prva vystava, kde bude uz oficialne posudzovat retrivre. Ma doma jedneho hnedeho flata, ale ake ma oko na zvysne plemena netusim.

p. Pichard je pre mna neznamy, zatial som nic nevypatrala (referencie), ale ak sa k nim dostanem, posuniem info...
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: Rozhodcovia

Poslaťod sagitta » Štv 03.04.2008 19:49

Dakujem, aj ja patram dalej.. ked nieco najdem, urcite to sem hodim..
sagitta
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 157
Bydlisko: Holíč

Re: Rozhodcovia

Poslaťod lucik » Pia 04.04.2008 5:37

Sagi, ja som tiez po Vitkovej patrala na jej stranke, tiez myslim, ze toto bude jej prva vystava, kde bude posudzovat retrievre.. my asi pojdeme ako pokusni kralici :lol: teoreticky, ked ma mensie plemeno, mohli by sa jej pacit chudsie psy :lol: :lol: :lol:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5961
Bydlisko: Piešťany

Re: Rozhodcovia

Poslaťod Van » Pia 04.04.2008 9:16

No lucik...asi si nevidela jej flata, ze? Je to veeeelky mohutny pes (mohutny na sirku, nie vysoky), "sved" ...Ron pri nom vyzera ako fenecka...takze my to ani skusat nebudeme .... :ahoj:
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: Rozhodcovia

Poslaťod nell » Pia 04.04.2008 13:35

Vierku Vítkovú poznám osobne ........Mám taky pocit že retrívrov bude posudzovať prvý krát..... Je to primerane prísna veľmi milá rozhodkyňa takže myslim si že sa nemáte čoho bááť pokiaľ máte psíka s dobrými kvalitami ..........Myslím si že bude klásť dôraz na pohyb ale nie som si istá....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A vy nepoznáte pana Picharda??????? Je to podľa mna celosvetovo uznávaný rozhodca s prísnym okom vyhrá fakt len ten najlepší :ach: :ach: Jeho Odchov Very Virgie Vamos a La Playa vyhral Eukanuba Wolrd Chalenge .Takže fakt klobúk dole pred tímto rozhodcom :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
nell
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 144

Re: Rozhodcovia

Poslaťod sagitta » Pia 04.04.2008 13:37

Hh, tak to by mohli.. Nasa je chuda a nie a nie pribrat :D Ked sa nebude harat, tak tiez pojdeme skusit.. Tak dufam, ze to vyjde.. nech je sranda :lol:
sagitta
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 157
Bydlisko: Holíč

Re: Rozhodcovia

Poslaťod Van » Pia 04.04.2008 13:55

nell píše:A vy nepoznáte pana Picharda??????? ....Jeho Odchov Very Virgie Vamos a La Playa
no nie...ale to bude asi tym, ze ten odchov je americky kokrik a teda ja osobne sa pohybujem viac menej medzi retrivrami ;-) Ale ak je prisny, no spravodlivy, tak je to fajn, takych ja mozem :)
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: Rozhodcovia

Poslaťod nell » Pia 04.04.2008 14:17

aha nevadí ale proste vie spravodlivo hodnotit
nell
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 144

Re: Rozhodcovia

Poslaťod MisheliQ » Pia 04.04.2008 19:09

Pridávam ďalšieho rozhodcu, respektíve rozhodkyňu, ktorá bude posudzovať v BB 4. mája, pani Katalin Radvansky, H
posudzuje tieto plemena z III. skupiny FCI
Australian terrier, Australian silky terrier, Dandie dinmont terrier ,Yorkshire Terrier, West Highland White Terrier


viete niekto aká je?
Naposledy upravil MisheliQ dňa Sob 05.04.2008 13:17, celkovo upravené 1
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Rozhodcovia

Poslaťod Amaguk » Pia 04.04.2008 19:52

- je to zena
a pocula som na nu velmi rozporuplne referencie :nwm:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Rozhodcovia

Poslaťod MisheliQ » Sob 05.04.2008 13:16

ooo pardóooon :hi: :poklona: som nechcela :nwm:
tak ďakujem za upozornenie, a tak čo také si počula, Amaguk, prosím? Jedna pani z Popradu ide s fenkou westíka, s Debrou, na výstavu do BB a potrebujú dvakrát získať šampióna krásy ešte a potom ju chcu dať uchovniť a v septembri odchovať šteniatka, a tak ani tá pani epozná túto rozhodkyňu. ďakujem za všetky príspevky :jop:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Rozhodcovia

Poslaťod Bibiana » Sob 05.04.2008 13:19

Dvakrát šampióna krásy? Asi skôr čakateľstvo (CAC) xi :lol: Že držíme palce a nech sa potom aj štendulíka vydaria :ahoj:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Ďalší

Späť na Výstavy