Rozhodcovia

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Rozhodcovia

Poslaťod Kamelia » Uto 18.09.2012 11:19

prosim vas nieco o VLADIMÍR JAVORČÍK, SK ???


..bolo to tu spomenute v roku 2009 ....ale este nej. info?

co sa tyka pudlov a papilonov???
Kamelia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1149

Re: Rozhodcovia

Poslaťod wendy1 » Uto 18.09.2012 12:55

Hovori Vam nieco tento p. rozhodca: CHRISTIAN JOUANCHICOT, F ? Uz som si zistila ze chova RR a basenji, cize asi budem preferovat chudsie jedince ci? :no:
Ak chceš strážneho psa, nevyber si labradora.
Labrador len zahlási: "Človeče, to nevyzerá na zábavu - počkaj, ukážem ti trezor, a ak dovolíš, podržím ti dvere, kým nenaložíš všetko do auta."

Linda MACFARLANEOVÁ, nar. 1953
wendy1
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031
Bydlisko: Košice

Re: Rozhodcovia

Poslaťod Vikiki22 » Uto 18.09.2012 13:11

Ja som ho mala česť stretnúť na klubovke RR ako rozhodcu. Bol celkom detailný (neraz meral dokonca aj výšku), ale rýchly. :heh:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Rozhodcovia

Poslaťod wendy1 » Uto 18.09.2012 14:49

Fajn, ze bol rychly, lebo nas tam bude podla vsetkeho dost. Co si hlavne vsima? :D Dakujem viki. :D
Ak chceš strážneho psa, nevyber si labradora.
Labrador len zahlási: "Človeče, to nevyzerá na zábavu - počkaj, ukážem ti trezor, a ak dovolíš, podržím ti dvere, kým nenaložíš všetko do auta."

Linda MACFARLANEOVÁ, nar. 1953
wendy1
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031
Bydlisko: Košice

Re: Rozhodcovia

Poslaťod Vikiki22 » Uto 18.09.2012 15:09

Konkrétne neviem, čo si všíma. Nevidela som jeho posudky, len som sledovala, ako si všetko kompletne ohmatal.
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Rozhodcovia

Poslaťod miso1926 » Uto 18.09.2012 19:58

Posudzovala už niekoho pani rozhodkyňa MALGORZATA WIEREMIEJCZYK WIERZCHOWSKA, PL :otaznik: Zaujimalo by ma čo si všíma a aké má správanie ku psom :otaznik: A tiež či má radšej vypasenejšie alebo tie atletickejšie postavy :lol: Alebo či ste sa už stretli s tým, že by viditeľne uprednostnila poľských vystavovateľov :otaznik:
Obrázok
miso1926
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 92

Re: Rozhodcovia

Poslaťod wendy1 » Uto 18.09.2012 21:18

V Presove vo februari 2011 v triede otvorenej dala polku az na 4. miesto s hodnotenim VD4 a aj to na nu trochu pokricala ze preco meska. My sme mali res. Cac a to aj napriek tomu ze povedala, ze ci nam chuti jest trochu viac, ze nie vela, ale trochu je pri sebe. Bola mila ku psom, aspon ja som s nou mala tuto skusenost, usmievala sa aj na vystavovatelov. Ja mam z nej dobry pocit.
Naposledy upravil wendy1 dňa Uto 18.09.2012 21:24, celkovo upravené 1
Ak chceš strážneho psa, nevyber si labradora.
Labrador len zahlási: "Človeče, to nevyzerá na zábavu - počkaj, ukážem ti trezor, a ak dovolíš, podržím ti dvere, kým nenaložíš všetko do auta."

Linda MACFARLANEOVÁ, nar. 1953
wendy1
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031
Bydlisko: Košice

Re: Rozhodcovia

Poslaťod Monika & Parsonky » Uto 18.09.2012 21:23

Čo som ja počula, tak tiež len samú kritiku. Neviem, neposudzovala nás, tak tu nebudem nič vravieť. Len sú mená, ktoré si dobre pamätám a viem, že tam nie.
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Rozhodcovia

Poslaťod wendy1 » Uto 18.09.2012 21:26

Monika to sa tyka Malgorzaty?
Ak chceš strážneho psa, nevyber si labradora.
Labrador len zahlási: "Človeče, to nevyzerá na zábavu - počkaj, ukážem ti trezor, a ak dovolíš, podržím ti dvere, kým nenaložíš všetko do auta."

Linda MACFARLANEOVÁ, nar. 1953
wendy1
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031
Bydlisko: Košice

Re: Rozhodcovia

Poslaťod rastos » Uto 18.09.2012 22:16

Ahojte,

Stretol sa niekto z Vas uz s rozhodcom Csaba Zsolt Lokodi?
rastos
Okoloidúci
 
Príspevky: 19

Re: Rozhodcovia

Poslaťod Pudlenka » Str 19.09.2012 19:48

Ahoj, neznáte někdo tyto 3 rozhodčí? VLADIMÍR JAVORČÍK (SK), NEMANJA JOVANOVIČ (SERB) a Effrossyni Petroula Richarad-Dumas,F?? Obvzlášť by mě zajímal pan Javorčík :)) Děkuju moc! :)
Pudlenka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 18

Re: Rozhodcovia

Poslaťod Momoo » Štv 20.09.2012 15:03

Takže neviete niekto niečo o rozhodcoch NEMANJA JOVANOVIČ (SERB) a MARTIN BASKARAN (ES) ? :smile:
Momoo
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 284
Bydlisko: Nitra

Re: Rozhodcovia

Poslaťod cukrovypampusik » Uto 25.09.2012 13:23

Pudlenka píše:Ahoj, neznáte někdo tyto 3 rozhodčí? VLADIMÍR JAVORČÍK (SK), NEMANJA JOVANOVIČ (SERB) a Effrossyni Petroula Richarad-Dumas,F?? Obvzlášť by mě zajímal pan Javorčík :)) Děkuju moc! :)


nas posudzoval p. Javorcik ako steniatko, velmi bol mily, prihovoril sa psikovi, moc ho netrapil na stole, posudok dal pekny, hodnotenie VN. velmi dobry som mala z neho pocit :smile:
cukrovypampusik
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Rozhodcovia

Poslaťod Zuzka M. » Sob 29.09.2012 19:27

Ahojte nič mi to tu nenašlo ani o tých našich rozhodcoch
sobota - PETR STUDENIK, CZ
nedela - LOTTE JORGENSEN, DK
budú posudzovať 8. skupinu
AMERICAN COCKER SPANIEL, CAO DE AQUA PORTUGUÉS, CLUMBER SPANIEL, DEUTSCHER WACHTELHUND, ENGLISH COCKER
SPANIEL, ENGLISH SPRINGER SPANIEL, KOOIKERHONDJE, LAGOTTO ROMAGNOLO, WELSH SPRINGER SPANIEL AND OTHERS

ak máte nejaké skúsenosti poprosím komentáre k ním :smile:
ĎAKUJEME :jop:
Zuzka M.
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 31

Re: Rozhodcovia

Poslaťod AlicaGGG » Sob 29.09.2012 22:54

pozna niekto ELINA HAAPANIEMI, FI?
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy