Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Pravidlá pre sekciu Výstavy

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Pravidlá pre sekciu Výstavy

Poslaťod Administrátor » Sob 10.05.2008 19:52

Pre lepšiu orientáciu v sekcii Výstavy dodržujte prosím nasledovné pravidlá:

1. Ak zadávate tému o konkrétnej výstave, pomenujte ju nasledovne: typ výstavy, resp. jej názov, miesto (v prípade zahraničných výstav aj krajinu), kde sa výstava koná a napokon dátum, kedy sa výstava koná.
Napríklad: MVP Spring Duodanube Bratislava, 17. a 18.05.2008

2. V prvom príspevku v danej téme uveďte hlavné info o výstave (web stránku, kde nájdu vystavovatelia potrebné informácie a uzávierky prihlášok).

3. Týždeň po uskutočnení výstavy sa téma presunie do subfóra "Výstavy v minulosti". Tu sa témy nezamykajú a teda máte možnosť aj naďalej vkladať nové príspevky.

4. Ak zakladáte tému v subfóre "Odvoz na výstavy", pomenujte ju nasledovne: skutočnosť, či odvoz hľadáte alebo ponúkate v tvare [HĽADÁM] - [PONÚKAM], typ výstavy, miesto (v prípade zahraničných výstav aj krajinu), kde sa výstava koná, konkrétny dátum, kedy sa na výstavu chystáte a napokon miesto odkiaľ odvoz hľadáte, resp. ponúkate.
Napríklad: [PONÚKAM] MVP Bratislava 17.05.2008, odchod: TN

5. V prvom príspevku v danej téme uveďte pre koľkých ľudí a psov miesto ponúkate (plus pohlavie vášho psa/psov), resp. pre koľkých ľudí a psov miesto zháňate (plus uveďte pohlavie psa/psov).

6. V subfóre "Odvoz na výstavy" sa témy mažú deň po výstave.

Ďakujeme, že pravidlá dodržiavate a tým prispievate k zlepšeniu fóra.
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 867

Barfer.sk

Späť na Výstavy