Profesionálne foto na výstavách

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Profesionálne foto na výstavách

Poslaťod Evel!n » Pia 07.11.2008 21:35

Fotky sa daju spravit na kazdej vystave....tam su take male "studia"...normalne ako mas stanky, tak tam potom normalne ako foto studio :heh: ...na slovensku byvaju skoro stale take "modre prostredie"...

Najlepsie prostredia su na svetovkach a europkach, a sampion sampionov...dokonca niekedy, ti, ktory dostali BOBa maju tieto fotecky zadara!

Toto je jedno zo studii...madarske ( :ach: )
http://www.dogstar.hu/

a par foteciek:
http://www.dogstar.hu/chweb/pages/image/imagepage4.html (tu su z sampion sampionov madarska :no: )

tak dufam, ze som trosken pomohla :smile:
Evel!n
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 510
Bydlisko: Levice

Re: Profesionálne foto na výstavách

Poslaťod Bibiana » Pon 27.04.2009 16:23

Prosím, pozrite sem: viewtopic.php?f=16&t=5497 :ahoj: :ahoj:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Profesionálne foto na výstavách

Poslaťod Evel!n » Pon 27.04.2009 17:14

Inaac...je pravda, ze tie fotky, ktore su fotene na tom modrom pozadi (to, ktoré býva na slovenských výstavách, to "štúdio"), stoja 5 E ??? Koľko tých fotiek tam je? Dajú mi ich tam na mieste tie fotky? Budú skorigované?
ďakujem :smile:
Evel!n
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 510
Bydlisko: Levice

Re: Profesionálne foto na výstavách

Poslaťod shishi » Pia 18.09.2009 17:35

hehe, neviem, ci nebudem vylucena z rodiny za to, ale moj brat ma dost slusnu vybavu a fotografiu studuje na Vysokej skole vytvarnych umeni v BA a robi velmi pekne fotky. Nemam tusenie co by nieco take u nho stalo (urcite nie 350,- :lol: ) ani ci by to chcel robit... ale ak mate konkretnu predstavu co by ste chceli, poslite SS a ja skusim zistit...
fotil nase steniatka... par foto tu:
http://danadara.rajce.idnes.cz/Agent_a_ ... 009/#album
http://picasaweb.google.sk/tomas.kondor/3Tyzdne12409#

Pracu robi ozaj pedantne. Vsetci boli s jeho pracou velmi spokojni...
Je to váš přítel, váš společník, váš obránce, váš pes. Vy jste jeho život, jeho láska, jeho vůdce. Bude váš, věrný a oddaný, do posledního úderu srdce. Jste mu povinován zasloužit si takovou oddanost. N.N.

www.buonacasa.sk
shishi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 507
Bydlisko: Kosice okolie

Re: Profesionálne foto na výstavách

Poslaťod Tweety » Ned 20.09.2009 19:16

shishi - pochváľ brášku, fotečky sú krásne, šteníci na nich nádherne vynikli, veľmi, veľmi pekné...odkiaľ že ste? :no:
Don´t worry, be happy!
Tweety
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178
Bydlisko: Brezno/Košice

Re: Profesionálne foto na výstavách

Poslaťod shishi » Str 23.09.2009 10:07

tweety: dakujem, odkazem :smile: no brat pendluje BA-KE :ahoj:
Je to váš přítel, váš společník, váš obránce, váš pes. Vy jste jeho život, jeho láska, jeho vůdce. Bude váš, věrný a oddaný, do posledního úderu srdce. Jste mu povinován zasloužit si takovou oddanost. N.N.

www.buonacasa.sk
shishi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 507
Bydlisko: Kosice okolie

Re: Profesionálne foto na výstavách

Poslaťod Shel-chan » Pia 06.11.2009 23:29

shishi: tie fotky mi pripominaju reklamy na ProPlan a Eukanubu :haha: ale inak ja tiež pendlujem Ba-Ke, dalo by sa dakedy dohodnúť? :lol:

Btw, ja profesionálne foto vždy odniekadiaľ vysockujem na USB-čko. Na svetovke pri tom miništúdiu Šeimimu urobili ostré (kvalitné? :ua: ) MAXIfotky:

Obrázok Obrázok

...a zadarmo, keďže sme nechceli tlač ani CD :lol:

A ešte dávnejšie, keď sme sa boli s priateľkou fotiť na indexy vo fotoštúdiu, mali sme aj Šeimiho a nakoniec som si na USB odniesla niekoľko podarených fotiek zadarmo a za príplatok mi dve aj vytlačili :smile: Takže skúste vo Foto MEGA v Dome služieb na M. Sch. Trnavského v Dúbravke v Bratislave :no: (...na Slovensku, lol. To je jaká adresa! XD )

Obrázok
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5363
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Profesionálne foto na výstavách

Poslaťod Evel!n » Sob 07.11.2009 14:38

Ja už dlhšie zháňam fotografov, ktorí by robili kvalitné pekné fotky, ale nič som nenašla zatim :ua: ...
Keď je niekto fotografom, alebo niekoho pozná, kto fotí, tak mi prosííím napíšte SS!
Ďakujem :ahoj:
Evel!n
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 510
Bydlisko: Levice

Re: Profesionálne foto na výstavách

Poslaťod ShiShinQa » Štv 02.09.2010 18:36

Ahojte :smile:
Ponúkam fotografovanie vašich psíkov v slušnej cene za foto aj s úpravou, možná aj veľkoformátna tlač.
Aby ste mali predstavu, tu je zopár ukážok :lol: http://magyar-vizsla.rajce.idnes.cz/ (Pridané nové foto- aj s výstavy v BA :no: ) Viac info na mail: simi.jurkovicova@gmail.com ,alebo SS
Teším sa na vás a vašich chlpáčikov :no:
They are not just dogs, they are pearls, sense of my life.
ShiShinQa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2072
Bydlisko: Bratislava

Re: Profesionálne foto na výstavách

Poslaťod LiENKA » Štv 02.09.2010 18:59

ShiShi fakt krasne fotky :)
skoda, ze si moju neodfotila na vystave viac :lol:
LiENKA
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2771
Bydlisko: Trondheim

Re: Profesionálne foto na výstavách

Poslaťod ShiShinQa » Štv 02.09.2010 19:53

Prepáč :lol: Ja som ani nevedela, že si to ty, ak by som ťa spoznala, už máš fotiek habadej :lol:
They are not just dogs, they are pearls, sense of my life.
ShiShinQa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2072
Bydlisko: Bratislava

Re: Profesionálne foto na výstavách

Poslaťod LiENKA » Štv 02.09.2010 19:56

kam ides na najblizsiu vystavu? :D
LiENKA
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2771
Bydlisko: Trondheim

Re: Profesionálne foto na výstavách

Poslaťod ShiShinQa » Štv 02.09.2010 20:15

Ja mám bezpapieráčku, takže ja chodím len v blave, keď je, len tak kuk :heh: , ale nie je problém sa dohodnúť a prídem, niekam tu okolo BA, lebo nešoférujem, takže by sa mi ďaleko neoplatilo :ua: , alebo pofotiť len tak niekde na Kolibe, ako zvyknem :no:
They are not just dogs, they are pearls, sense of my life.
ShiShinQa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2072
Bydlisko: Bratislava

Re: Profesionálne foto na výstavách

Poslaťod Vikiki22 » Str 13.10.2010 15:27

Hm... Môžem sa spýtať? Keby som chcela aj ja fotiť nejaké profesionálnejšie fotky napr. na výstavách, akciách, stačí mi k tomu dobrý foťák, notebook, CD-čka na napálenie...? Rozmýšľala som, že by som to vyskúšala fotiť niekde vonku v prírode, nie v ateliéri. Mohlo by sa mi to ujať? Ďakujem. :smile:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Profesionálne foto na výstavách

Poslaťod Van » Pia 15.10.2010 0:41

Vikki, profesionalne fotografovanie je preto profesionalne, lebo ho robi profesional, teda clovek, ktory fotografiu studoval a / alebo ma dostatocnu profesijnu prax, teda sa fotenim zivy a na uz iste meno zalozene na kvalite.
Dnes sice foti kazdy, ale nie kazdy moze ponukat profesionalne sluzby...a prave preto, ze si to mnohi neuvedomuju a robia to, sa degraduje praca profesionalnych fotografou...a to ma vobec netesi...
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy