Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne výstav.
Odoslať odpoveď

Re: "Papiere" na výstave

Štv 15.05.2014 11:59

Dikes za dopoveď. Veď aj tak mi tam furt len vet hodil pečiatku a na psa ani nekukol :smile:

Re: "Papiere" na výstave

Ned 16.08.2015 9:38

Potrebujem prílohu k PP na zapisovanbie ďalších výsledkov z výstav, požiadam predpokladám na SPZ (mám poľovné plemeno). To mi pošlú poštou či mám prísť vyzdvihnúť? Či môžem tam napochodovať aj osobne a dajú mi to? Treba to "objednať" dopredu?

Re: "Papiere" na výstave

Štv 20.08.2015 9:19

mne poslali postou za par dni bez problemov. inak doma mam dve knizky prazdne z polovneho ak chces :D

Re: "Papiere" na výstave

Štv 20.08.2015 9:24

Pošli :lol: . Alebo nejdeš na výstavu v sobotu nedeľu? Budem tam robiť v kruhu.

Re: "Papiere" na výstave

Štv 20.08.2015 9:44

no ved prave ze idem :) poznacim si a prinesiem. v ktorom kruhu budes? ja som v 4ke ale idem za pani Janek, tusim 16tka ci ktory kruh. takze bludit budem isto kade tade

Re: "Papiere" na výstave

Štv 20.08.2015 9:55

Ani neviem, kde budem, ja to nejako neviem nikdy dopredu. Ale však opýtam sa v technickej, že kde si a zabehnem za tebou ešte pred posudzovaním. A ďakujem :poklona: .

Re: "Papiere" na výstave

Uto 27.02.2024 7:41

Tak som zistila, že Taro má v papieroch posledné voľné políčko na zapísanie z výstavy. Tak, že aj keď som hovorila, že sme skončili s výstavami, neviem, či len tak by sme ešte niekedy na jednu nešli. A teda, že si vybavím prílohu k PP a ma prekvapilo, že to trvá 3 mesiace :oo: To ako fakt? Ja sa síce v dohľadnú dobu nikam nechystám, len ma prekvapilo, že to tak dlho trvá.

Re: "Papiere" na výstave

Uto 27.02.2024 21:13

tam je ten dátum asi "pre istotu", aby si sa nemohla sťažovať keď to bude obratom :nwm: myslím že mi žiadne dokumenty nechodili nikdy tak dlho (ani skj, ani ukk, zšk, špz)

Re: "Papiere" na výstave

Str 28.02.2024 9:23

ok, ďakujem :jop:

Re: "Papiere" na výstave

Štv 29.02.2024 19:53

AndreaT píše:Tak som zistila, že Taro má v papieroch posledné voľné políčko na zapísanie z výstavy. Tak, že aj keď som hovorila, že sme skončili s výstavami, neviem, či len tak by sme ešte niekedy na jednu nešli. A teda, že si vybavím prílohu k PP a ma prekvapilo, že to trvá 3 mesiace :oo: To ako fakt? Ja sa síce v dohľadnú dobu nikam nechystám, len ma prekvapilo, že to tak dlho trvá.


Mne prišla príloha asi do 2 týždňov :smile: Nie je ale úplne nutné si tam nechať zapisovať všetky výsledky, nie je to povinnosť a vpodstate ti to k ničomu nie je :lol: Svojho času som nechávala zapisovať všetko, teraz skôr len sporadicky. Vyzdvihnem si pohár za BOB a idem preč :heh:

Re: "Papiere" na výstave

Pia 01.03.2024 9:10

Netrvá to obvykle tak dlho, mne to prišlo cca do týždňa, max. dvoch.

Re: "Papiere" na výstave

Pon 04.03.2024 10:56

:yes: príloha došla. Super, tak rýchlo som to nečakala zase. Ešte som pozerala, keď mi poštárka hovorí, že mám aj dobierku. Ja som zatiaľ dala zapísať všetko ( aj VD3 kvôli zle upravenej srsti :au: ) lebo zase na toľkých výstavách sme neboli a už ani nepôjdeme. Šampión je, možno by sme dokončili ešte toho Granda.
Odoslať odpoveď