"Papiere" na výstave

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod bordosteniatko » Str 05.02.2014 11:26

AHojte, chcem sa opytat.
Priniesli sme steniatko z Francuzska, a idem posielat export na UKK. Na export pedigree neni ziadne miesto na zapisovanie z vystav. Kde si to mam vyziadat tu prilohu? hned u nich, alebo kde??
bordosteniatko
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 31
Bydlisko: Široké

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod dobermannafy » Str 05.02.2014 17:44

Hlavne treba mať aj toto vyplnené a potvrdené ...
http://www.unkk.sk/tlaciva/potvrdenie_totoznost_psa.doc


Vyplníš túto žiadosť a budeš mať prílohu rodokmeňa...
http://www.unkk.sk/tlaciva/ziadost_priloha_pp.doc
dobermannafy
Snoopy
 
Príspevky: 139

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod bordosteniatko » Str 05.02.2014 20:29

dobermannafy píše:Hlavne treba mať aj toto vyplnené a potvrdené ...
http://www.unkk.sk/tlaciva/potvrdenie_totoznost_psa.doc


Vyplníš túto žiadosť a budeš mať prílohu rodokmeňa...
http://www.unkk.sk/tlaciva/ziadost_priloha_pp.doc


dakujem pekne za odpoved :smile:
To prve tlacivko o totoznosti uz mam potvrdene, iba ziadost o prilohu,to som nevedela a dnes maju nestrankovy den.

Hned si to idem vytlacit a vypisat :no:
bordosteniatko
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 31
Bydlisko: Široké

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod drymarchon » Ned 30.03.2014 20:27

chcem sa pytat ako ste ziadali o tu prilohu k PP na zapisovanie vystav u SPZ (predpokladam ze to mam pytat tam, ak mam csv), mailom? pripadne co si mam pytat, aby mi to poslali spravne a este ci ste za to nieco platili?
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod katkariinka » Pon 31.03.2014 14:27

Ja som to pytala mailom na klube. Platila som za to nejakých par eur.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod Dorka 57 » Uto 06.05.2014 19:41

Ahojte,
mam 5 mesacne steniatko z ciech, dnes mi konecne prisli PP, velmi by som chcela vyskusat vystavu, no nemam vobec ziadne skusenosti a chcela by som sa opytat, ci mozem vystavovat fenku na SK, aj ked je registrovana v CR, alebo musim poziadat o prihlasenie tu na SK a ak musim, co vsetko je potrebne poslat? dakujem velmi pekne :smile:
Dorka 57
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod Vikiki22 » Uto 06.05.2014 21:17

Nie, nemusíš ho prihlásiť do Slovenskej plemennej knihy, môžeš ho vystavovať aj s českým PP.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod Dorka 57 » Str 07.05.2014 11:04

dakujem za odpoved :no:
Dorka 57
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod Margita » Str 07.05.2014 11:29

ale v tom pripade vystavujes ako zahranicny vystavovatel,cize poplatky na vystavu platis tie vyssie
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod Vikiki22 » Str 07.05.2014 12:32

To záleží na tom, na akú výstavu chce ísť. Na dnešných národných a medzinárodných výstavách sú poplatky jednotné pre tuzemských i zahraničných vystavovateľov.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod Dorka 57 » Štv 08.05.2014 10:32

aha, cize nestaci mat zaplatene poplatky len v klube, ale aj za vystavu? Viem, ze toto je mimo temy, ale mohli by ste mi napisat viac informacii ohladom poplatkov a veku psika, kedy je idealny cas na prvu vystavu, prosim? Na zaciatok by som chcela vyskusat len narodnu. Dakujem
Dorka 57
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod Lindchen » Pia 09.05.2014 8:12

Poplatok na výstave nie je závislý od členstva v klube. Ja som začala vystavovať v 5 mesiacoch, skôr výstava nebola :joint: . Čím skôr naberiete obaja skúsenosti, tým lepšie vám to pôjde. Je to len na tebe, niektorí začínajú vystavovať až v roku, niekotrí neskôr, nechcú sa im mínať peniaze "pre nič", čakajú, kým sa im pes dorobí.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod Dorka 57 » Pia 09.05.2014 17:50

Vdaka za radu :no: Moja fenka ma akurat 5 mesiacov, z toho 3 mesiace uz usilovne cvicime, snazim sa ju casto vodit aj medzi inych psikov, nech si zvykne a na vystave neni oplasena :lol: poplatok za vystavu je ok, len som vobec nevedela ako to chodi a najskor si chcem zistit co najviac informacii, nech tam potom nevyzerame ako teliatka...
Dorka 57
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod tufa » Str 14.05.2014 9:45

Ahojte,
chcela by som sa spýtať. Niekedy na výstavu bolo potrebné potvrdenie od veterinára max. 3 dni staré, že pes je O.K. Je to ešte potrebné, keďže som to v propozíciach na výstavu nenašla.
tufa
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 28
Bydlisko: Vranov

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod Vikiki22 » Str 14.05.2014 9:51

Nie, nie je to potrebné. Každý pes musí mať veterinárny preukaz s platnými očkovaniami proti besnote, psinke, parvoviróze a hepatitíde minimálne 21 dní a maximálne 1 rok pred výstavou, resp. podľa dĺžky platnosti vakcíny.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy