"Papiere" na výstave

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod krissty » Pon 21.03.2011 9:39

No tak ja napisem z vlastnej skusenosti...mam malu 4 mesacnu goldenku tiez import z Ciech a uz sme boli na 2 vystavach chovatelka mi okopirovala jej papiere este pred tym ako poziadala o export takze vsade k prihlaskam pripajam tuto kopiu a vystavujem v podstate ako zahranicny vystavovatel pretoze este nemame zaregistrovane SPKP nooo a pri starsej sa mi podarilo papiere stratit a to ked sme chodili na vystavy tak som vsade na prihlasky pisala ze vzhladom k strate PP ich nepripajam a ze na nove PP stale cakam, ze vec sa jednoducho vybavuje a kedze to trvalo straaaasne dlho lebo ze to musi prejst nejakym umorovacim obdobim oni niekde napisu ze stratili sa PP a cakaju ci sa nenajdu a ked nie tak az vtedy vydaju nove...takze my sme obehli vela vystav uuuuplne bez PP a pohoda :smile:
krissty
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 93
Bydlisko: Smižany

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod pssimon » Pia 24.06.2011 22:51

Ja mám psíka z Poľska. Od chovateľky som dostala len kópiu žiadosti o vystavenie exportného PP. S tým sme bez problémov absolvovali výstavy v triede šteniat a dorastu. Do ďalších tried už vraj bez zápisu do SKJ ísť nemôžeš /už tu bola táto téma na fóre/. Ešte by som Ti odporučila, aby si si pri vybavovaní zápisu do SKJ vybavila hneď aj prílohu k PP, pretože na exportnom PP nie je miesto na zápis výsledkov. Takže zúčastniť sa so šteniatkom môžeš, len výsledky si nebudeš mať kde zapísať.
pssimon
Okoloidúci
 
Príspevky: 8

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod Monika & Parsonky » Sob 25.06.2011 1:14

Ja mám tiež fenu z Čiech a teda miesto na zapisovanie známok z výstav tam je! Viem, že čo som bola na jednej akcii a tiež mali import z Poľska, tak tam miesto nebolo žiadne, no na tých z Čiech miesto je. Záleží na tom, či sa bude zapisovať každý jeden výsledok. Keďže to záleží len a len na majiteľovi. :no:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod bubka » Sob 25.06.2011 7:24

tiez mam psa z Ciech a ma tam dost miesta na zapisovanie vystav a ma este aj prilohu k PP... :smile:
Obrázok
bubka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1704
Bydlisko: Košice

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod Margita » Sob 25.06.2011 15:02

mam otazku ked je 1osoba=1pes ked chce jedna osoba vystavit napr.troch psov tak to ako?to musia ist traja ludia ?tomu nerozumiem :nwm:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod Kača » Sob 25.06.2011 15:32

1 osoba=1pes

Kde to mas a co myslis?
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod Lorima » Sob 25.06.2011 16:10

Kača píše:
1 osoba=1pes

Kde to mas a co myslis?


Asi vstupák myslí... či?
AMSTAFF is not only a breed, it is LIFE STYLE !!!
Once an amstaff = always an amstaff :)
Lorima
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 536
Bydlisko: Bratislava,Karlova Ves

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod bubka » Sob 25.06.2011 16:13

Ak vsetci psy nastupuju do jednej triedy - cize naraz, tak zrejme potrebujes niekoho, kto ti ich vystavi :smile:
Obrázok
bubka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1704
Bydlisko: Košice

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod Kača » Sob 25.06.2011 16:15

Na vystavenie v kruhu nemas nic take napisane. A ak myslis vstupak, tak ide o to, ze na jedneho prihlaseneho psa moze ist "zadarmo" (cize ma vstupne v cene) 1 clovek.
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod Margita » Sob 25.06.2011 21:36

Bibiana píše: Neviem či vieš, ale na výstavisko má voľný vstup jedna osoba na jedného psa (takého, čo sa ide vystavovať). Zbytok si kúpi lístok :lol: :

mala som na mysli toto,ked pojde napr jedna osoba a bude mat viac psov?a vystavi si ich sama,to jeden ma vstup zadarmo a ostatnym sa vstup zaplati?mam v tom gulas :joint:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod Margita » Sob 25.06.2011 21:38

Kača píše:Na vystavenie v kruhu nemas nic take napisane. A ak myslis vstupak, tak ide o to, ze na jedneho prihlaseneho psa moze ist "zadarmo" (cize ma vstupne v cene) 1 clovek.

ahaaa cize vezmem troch psov a dve kamosky a mame zadara,hej? :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod aylin » Uto 12.07.2011 13:36

Potrebujem radu.... :ua: brala by som malú do triedy šteniat,má všetky očkovania,ale besnotu dostane až 8,8, a výstava je
20-21,8 ,takže nebude mat tých 21 dní dodržaných...pustia nás tam vôbec??? ďakujem za rady... :ahoj:
aylin
Snoopy
 
Príspevky: 129
Bydlisko: DS

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod Dana D » Uto 12.07.2011 14:28

Margita píše:ahaaa cize vezmem troch psov a dve kamosky a mame zadara,hej? :lol:

presne tak
Dana D
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Stupava

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod Miška a Foxľe » Str 02.11.2011 10:40

aylin píše:Potrebujem radu.... :ua: brala by som malú do triedy šteniat,má všetky očkovania,ale besnotu dostane až 8,8, a výstava je
20-21,8 ,takže nebude mat tých 21 dní dodržaných...pustia nás tam vôbec??? ďakujem za rady... :ahoj:

ahoj ja mám taký istý problém dnes ideme k vetovy tak sa ho musim spitat :D
..Pes je to čo potrebujem :)
http://polovnikovsen.wix.com/foxs
Miška a Foxľe
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 410
Bydlisko: Trnava

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod katkariinka » Str 02.11.2011 10:43

Tak my sme zaockovali besnotu minuly piatok, aby sme 21 dni mali :joint:
Ale stenata do 6 mesiacov vraj pustia aj bez ockovania, ja som to ale radsej nechcela riskovat.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy