"Papiere" na výstave

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod AlicaGGG » Str 09.09.2009 22:07

Bibi: diky :jop:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod Fraga » Str 09.09.2009 23:07

Nyssa píše:mne sa ten zošiť nepáči :hmm: a takto máš len "kartu" je to skladnejšie :heh:

Nyssa ty mas psa registrovaného pod SPZ alebo pod SKJ? lebo ja pod SPZ a tiež mi došiel ten "zošit" resp. mi dali ked som tam bola osobne.
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod urma » Štv 15.10.2009 7:59

mne prisiel zosit, alebo skorej slovnicek :heh: Predtym som mala taky A5 velky zosit, tak aspon ze je tonto mensieho formatu :no:
urma
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 452
Bydlisko: Koplotovce okr. Hlohovec

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod lusy » Str 10.03.2010 20:00

mam otazku ohladom poplatkov na vystavu. totiz jedneho psa mam zapisaneho ako talianskeho a druheho na slovensku. keby som chcela oboch naraz zobrat na vystavu, tak platila by som za druheho psa, tak ako je v propozkach, ci by som musela ako za prveho, kedze sice by to bolo pod tym istym menom, ale pod dvoma roznymi adresami. ????? :nwm:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod Nia » Str 10.03.2010 20:28

lusy, podla mna je uplne jedno, ktoru adresu napises. Neprefocuj druhu stranu PP a mozes si obe navratky dat poslat na tu adresu ktoru chces. Ked tam napises aj majitela Jozka Mrkvicku, kazdemu to bude jedno. Ja som sa s tym neraz stretla, ked pes, s inym majitelom bol napisany na uuplne ine meno. Takze s tymto by som si nerobila tazku hlavu. pekne prihlas oboch a napises jednu adresu a bude, pochybujem, ze to niekto kontroluje
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod lusy » Str 10.03.2010 21:12

no snad to vadit teda nebude. :lol:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod Ulfheiðr » Str 24.03.2010 19:48

Nenapadlo ma vhodnejšie zaradenie môjho dotazu. Aké máte skúsenosti, čo všetko kontrolujú v očkováku? Lebo nemám tam moc nálepok z odčervovania napríklad :ach: :ha: Mám si tam nejaké napeliť pred výstavou?
Aké očkovania kontrolujú. Každý môj truhlík tam má čosi iné. Viggo klasicky besnota a 5ka, a Bari besnota a hromada všeliakých iných nálepok, asi tie šteňacie veci, v tom sa nevyznám. :nwm:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod Nia » Str 24.03.2010 19:57

ja v ockovaku nemam napisane ani odcervovanie, ja to mam zaznacene v kalendari a kedze si odcervujem sama, nemam ani nalepky ani nic. Ale mozes byt kludna. Nic z toho nekontroluju...kontroluju myslim ze cisto len besnotu a niekedy( zial) ani ockovak nevytiahnem :ua: takze nemusis si teraz dodatocne zhanat nalepky :smile:
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod Ulfheiðr » Str 24.03.2010 20:01

Díky, si ma potešila :yes:

(nálepiek drontal mám až až :heh: )
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod Kača » Str 24.03.2010 20:06

Áno, pozerajú iba očkovanie.. nič iné:)
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod Millie » Ned 20.03.2011 9:37

Ahojm .)

Momentálne máme nový prírastok. tj 3 mesačné šteniatko NO dovezené s ČR. Chcela by som ho prihlásiť na medzinárodnú výstavu do triedy šteniatok. Ale mám tu 1 problém. Fenka je zaregistrovaná v českej plemennej knihe klubu chovateľov NO. A tak som sa chcela opýtať, ako to na takej medzinárodnej výstave vyzerá, či sa na nej môžem zúčastniť aj ako nečlen klubu, keď mám riadne registrovaného psa s PP, a či ju môžem vystavovať aj s českým PP, alebo je nutné vystavenie exportného preukazu a preregistrácia na SÚCHNO . :nwm: Čo je pri čakacích dobách vystavovania papierov a registrácií medzi danými stranami asi nereálne :ha: Ale aspoň neprešvihneme triedu dorastu.
http://www.blondie.wbs.cz/
Remeber that love is eternal hope.
Once while out to eat, a child saw Lola in her cape and said "Look Mommy a racing dog!"
Millie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 398
Bydlisko: LM, KE, BA

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod QuintipaNO » Ned 20.03.2011 10:05

Millie píše:Ahojm .)

Momentálne máme nový prírastok. tj 3 mesačné šteniatko NO dovezené s ČR. Chcela by som ho prihlásiť na medzinárodnú výstavu do triedy šteniatok. Ale mám tu 1 problém. Fenka je zaregistrovaná v českej plemennej knihe klubu chovateľov NO. A tak som sa chcela opýtať, ako to na takej medzinárodnej výstave vyzerá, či sa na nej môžem zúčastniť aj ako nečlen klubu, keď mám riadne registrovaného psa s PP, a či ju môžem vystavovať aj s českým PP, alebo je nutné vystavenie exportného preukazu a preregistrácia na SÚCHNO . :nwm: Čo je pri čakacích dobách vystavovania papierov a registrácií medzi danými stranami asi nereálne :ha: Ale aspoň neprešvihneme triedu dorastu.

A ty už máš PP doma? ak hej tak registruj v SUCHNO trvá to cca1/2 týždňa, je tam veľmi ochotná a šikovná pani. Ak ich doma nemáš to znamená že ani nemôžeš ísť vystavovať. A šteniatkovská je aj tak len taká pre radosť :smile:
QuintipaNO
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1440

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod Millie » Ned 20.03.2011 10:20

No veď práve :D chceli sme tam ísť preto, aby sme sa trošku okukali. Všeobecne mám psa služobného, a jej budúca náplň práce sa bude uberať iným smerom, takže nemáme výstavné ambície. II kolá uzávierok sú do začiatku apríla a ja nie som členom Súchno. Lustrujem ich stránku a akurát sa snažím prísť na to, kde sa dá stiahnuť prihláška. JJ mladá je natetovaná a PP očakávame v priebehu pár dní. Už by malo byť hotové, ale komunikácia s chovateľkou ehm ahm :ach:
http://www.blondie.wbs.cz/
Remeber that love is eternal hope.
Once while out to eat, a child saw Lola in her cape and said "Look Mommy a racing dog!"
Millie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 398
Bydlisko: LM, KE, BA

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod Lindchen » Ned 20.03.2011 13:31

Ja som často vídala v katalógu pri šteniatkach, "SPKP V PRÍPRAVE". Takže podľa mňa vystavovať môžeš, u šteňaťa je to pomerne bežné, ČMKU si dáva na čas s exportom.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: "Papiere" na výstave

Poslaťod LiENKA » Pon 21.03.2011 8:26

tak tak ako Lindchen pise, alebo ja som pisala VO VYBAVENI.. keby som mala cakat na PP, tak nasa prva vystava je az v 10tich mesiacoch.. a takto sme behali uz od 4och :lol:
LiENKA
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2771
Bydlisko: Trondheim

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy