Výstava a odev vystavovateľa

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: výstava a odev vystavovateľa

Poslaťod lusy » Štv 13.03.2008 21:35

no tak ja nabehnem v minisukni, nejakom tricku s vystrihom a cizmy na 10 cm opatku :heh:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: výstava a odev vystavovateľa

Poslaťod Tatiana » Štv 13.03.2008 22:10

tak ja si obliekam nieco pohodlne a podla toho kedy a kde sa kona vystava a aka,nikdy nie rifle ,uz vobec nie topanky s opatkom,skor sportovo,pre pripad postupu :ach: cierne nohavice a bluzka :no:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: výstava a odev vystavovateľa

Poslaťod lucik » Štv 13.03.2008 22:12

lusy píše:no tak ja nabehnem v minisukni, nejakom tricku s vystrihom a cizmy na 10 cm opatku :heh:


ANOOOOOOOOOOOO :aplause: :winner:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: výstava a odev vystavovateľa

Poslaťod Silwuska » Štv 13.03.2008 22:16

lusy s tvojou figurou mozes aj v mechu :ach:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: výstava a odev vystavovateľa

Poslaťod lusy » Štv 13.03.2008 22:52

lucik píše:
lusy píše:no tak ja nabehnem v minisukni, nejakom tricku s vystrihom a cizmy na 10 cm opatku :heh:


ANOOOOOOOOOOOO :aplause: :winner:


no skoda, ze posudzovat bude zena :heh: :heh: :heh:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: výstava a odev vystavovateľa

Poslaťod Silwuska » Štv 13.03.2008 23:18

no tak to sa radsi oblec do hnusnych spinavych teplakov...aby ti este nachodu nezavidela :yes:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: výstava a odev vystavovateľa

Poslaťod lusy » Štv 13.03.2008 23:19

no tak to sa radsi oblec do hnusnych spinavych teplakov...

a potom sa tam ku mne nik ani neprizna :heh:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: výstava a odev vystavovateľa

Poslaťod Silwuska » Štv 13.03.2008 23:25

No ja v mojom krasnom cervenom oleceni urcite nie :nie:
OT check chat :no:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: výstava a odev vystavovateľa

Poslaťod Van » Pia 14.03.2008 0:19

Silwuska píše:Mi ked pojdeme vyhrat teda tu vystavu /uz nevim presne ktora to bola, ale najskor setkyyy :lol: / tak si obleciem nieco cervene..prvak tu farbu lubim a druhak sa to hodi ako kontrast ciernej :smile:
cervena je oblubena aj u flatikov, akurat par dni dozadu ma kamoska provokovala, ze si objednala cerveny nohavicovy kostym...to sa niekomu objednava, ked mu vsetko sedi...ja si musim obchody obehat a to sa mi teda nechce...plan mam zaobstarat cosi slusne, jemne kontrastne k ciernej, asi v khaki farbe, ale akosi mi to na nitru nevychadza, takze ak sa nenatlacim do jednych gati, zrejme budem v blbej farbe, v ciernej...budem sa musiet sikovne postavit k hafanovi, aby sme nesplyvali...ale este mam nejaky tyzden, tak mozno cosi vymyslim :D
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: výstava a odev vystavovateľa

Poslaťod Silwuska » Pia 14.03.2008 8:25

Preco by si si nemohla objednat van?? :ach: teda ak aj mas nekonfekcnu velkost (co mam aj ja :lol: ) tak je aj vela katalogov co aj take ponukaju...abo usit na mieru...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: výstava a odev vystavovateľa

Poslaťod Poca » Pia 14.03.2008 11:28

Keď som bola vystavovat jazvecika, bola som v maskacoch (ako vzdy) a ked som bola s nemeckymi ovciakmi, tak neviem presne co som mala, len viem, ze ked sme behali v kruhu a bolo strasne blato, tak mi botaska uviazla tam, nastastie som ju dako koncom palca vytiahla a za behu som sa obuvala, aby ma neudupal dalsi NO, tak so neviem predstavit, ze by tam bol niekto slusne odety a hlavne aby tam bola pani v lodickach..
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: výstava a odev vystavovateľa

Poslaťod aksniteb » Pia 14.03.2008 20:39

Ku každému plemenu sa hodí iné oblečenie a tiež je samozrejme rozdiel, či je výstava v hale alebo vonku.
Ťažko si predstavím v kostýme alebo obleku ktoréhokoľvek handlera na našej špeciálke koncom októbra vonku na lúke :haha:
Ale určite je každá výstava spoločenská udalosť a podľa toho by malo vyzerať aj oblečenie vystavovateľov.
Najdôležitejšie je, aby sa predvádzajúci cítil v pohode a zbytočne neprenášal nervozitu na psa.

Aj medzi malamutiarmi je povestná pani v šušťakovej súprave - rovnakej už niekoľko rokov :ua:
aksniteb
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 209
Bydlisko: Žilina

Re: výstava a odev vystavovateľa

Poslaťod Kača » Pia 14.03.2008 21:01

Ja si dám do Nitri také hnedé (jemne) kárované nohavice (hnedo-sivá, a ešte cez totaké tenulinké červené pásiky,) A ktomu asi nejaké červené tričko... A topky neviem aké :nwm:
Mama vymyslí :heh:
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: výstava a odev vystavovateľa

Poslaťod bubonic » Pia 14.03.2008 21:43

zuzanko, aspoň demonštruje aký finančne náročný je chov malamutíkov :), kdežto ten dotyčný vystavované psy nevlastní, len vystavuje :ua: . ale komu niet rady, tomu niet pomoci. aj medzi akitami a eurasiermi je pani, ktorá má výstavný kostým červeno-čierny a v tom ju vidím už 4 roky. :heh:
no ale napríklad problémom u akít (ako napr. u nás) bolo, že som vystavovala v slušných čiernych nohaviciach a tesne pred vstupom do kruhu som sa kefovala viac ako Falinko, nakoľko som vyzerala desne chlpato :ach:
a uznávam, že blbo sa behá s väčším psom v úzkom kostýmčeku a lodičkách. ale bohužiaľ pravda je taká, že aj tie 9-ročné deti na JH sa vedia niekedy lepšie (a hlavne vhodnejšie) obliecť ako niektorý dospelý handleri.
Skrátka si myslím, že rifle, monterky, šuštiaky a pod na výstavu psov nepatria, ospravedlňuje len zlé počasie a výstava vonku.
Mať psa a lásku mu nedať je ako pri studni stáť a smädom umierať.
bubonic
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 524
Bydlisko: Bratislava Petržalka

Re: výstava a odev vystavovateľa

Poslaťod Bibiana » Pia 14.03.2008 22:02

Bubonic ani nehovor o tých chlpoch.. Ja som minule stála pri kruhu AD a pozorovala som dianie v kruhu, keď ku mne niekto pristúpil a že: Slečna ako vidím aj vy máte argentínu, môžem sa niečo spýtať? Ja pozerám, že hm.. Ako to myslel.. A keďže som mala hnedý svetrík a v ňom napichané samé biele chlpy (až sveter vyzeral, že je biely a trčia mi hnedé nitky :lol: )asi mu to bolo jasné :heh:
Už teraz viem, aký melír budú mať moje čierne nohavice.. A najhoršie je to, že tieto chlpočky sa zapichnú a človek musí po jednom vyťahovať.. :pac: Otras..
A zas v tom JH, vzhľadom na to, že tam ide viac o handlera ako o psa, tak by bolo zvláštne keby tam niekto došiel síce pohodlne, ale v šuštiakoch.. :nwm:
No, ale čo si myslím, keď je k riflám nejaký slušivý top, tak je to oukey..
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy