Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne výstav.
Odoslať odpoveď

Re: Výstavy v ČR

Štv 24.11.2011 13:40

http://www.cmku.cz/soubory/vystava_cmku ... pozice.pdf

Re: Výstavy v ČR

Ned 01.01.2012 22:54

Ahojte.Chcem sa informovat ako je to s vystavami v CR.Ci sa zvyknu predlzovat uzavierky,a ci uverejnuju predbezny zoznam majitelov a obsadenie tried?Jedna sa mi o CACIB BRNO druhu uzavierku maju 9.1. a stale nieje na stranke nic zverejnene.Dakujem

Re: Výstavy v ČR

Pon 02.01.2012 1:08

My sme boli len na jednej min. rok vo februári a uzávierku tuším nepredlžovali a veru ani neviem, že by bol min. rok predbežný zoznam vyhodený.

Čo sa týka platby, tak my sme posielali peniaze cez poštu. Bol tam poplatok tuším 3 eurá, príde im to v českých korunách a platili sme eurami, kurzom v daný deň. :no:

Re: Výstavy v ČR

Str 04.01.2012 10:22

Najbližšie idem do ČR na výstavu NVP Brno ktorá bude teraz 7.1. :smile: s kým sa tam uvidím? Ja tam budem vystavovať beauceronov čiže budem pri tom kruhu.

Re: Výstavy v ČR

Str 04.01.2012 18:45

MIRBULLO píše:Ahojte.Chcem sa informovat ako je to s vystavami v CR.Ci sa zvyknu predlzovat uzavierky,a ci uverejnuju predbezny zoznam majitelov a obsadenie tried?Jedna sa mi o CACIB BRNO druhu uzavierku maju 9.1. a stale nieje na stranke nic zverejnene.Dakujem


Ahoj
nezaregistrovala som, ze by cesi predlzovali uzavierky. Zverejnuju aj zoznam majitelov a konkretne MVP Brno februar aj obsadenie tried.
http://www.cmku.cz/vystava-cmku/index_cz.php
propozicie a prihlaska je uz dlhsie na webe :)
vysledky su z minuleho roka.
:ahoj:

Re: Výstavy v ČR

Str 13.06.2012 16:26

Mne dnes prišla návratka na Junior Handling na výstavu v Brne. Bola som prekvapená kedže na Slovenských výstavách návratky za JH nechodia :smile: S kým sa tam vidím? Idem tam sobotu.

Re: Výstavy v ČR

Ned 02.09.2012 9:31

Ahoj přikládám pár fotek ze včerejší výstavy v Karlových Varech :)

:no:

Re: Výstavy v ČR

Uto 12.02.2013 17:27

Prosím o radu.
Pri platení výstavy v CZ chcem použit internet banking.Mám platit cez:EUR do EHP,alebo zahraničná platba?
Nikdy som to nerobile,nevyznám sa.Dakujem za radu.

Re: Výstavy v ČR

Pia 11.04.2014 7:33

Nejdete náhodou niekto zajtra do Ostravy na národnú výstavu? :ahoj:

Re: Výstavy v ČR

Str 25.02.2015 8:48

POZOR! Sprava od ČMKU - zmena vo výstavnom poriadku:

Změna do VŘ čl. 14 vystavovatel má tyto povinnosti, bod l) Hlasité povzbuzování psů zpoza kruhu (tzv. double -handling) je zakázáno. Je také zakázáno poutání pozornosti psů zpoza kruhu jakýmkoliv jiným způsobem (například používání píšťalek, hraček, krmiva, volání na psa apod.) a podávání pamlsků psovi ve výstavním kruhu. Porušení tohoto zákazu může mít za následek vyloučení psa z posuzování

Re: Výstavy v ČR

Pon 02.03.2015 18:16

ale toto je ešte len v pripomienkovaní!!! nie je to uzavreté a ani prijaté

Re: Výstavy v ČR

Štv 07.01.2021 8:27

OZNAM OD ČMKU:
Výjimka z řádu pro získání titulů Českého šampiona, Šampiona ČMKU a Junioršampiona

Z důvodu omezení mimořádnými protikoronavirovými předpisy P ČMKU 10.12.2020 projednalo a schválilo prodloužení výjimky z řádu pro Českého šampiona, Šampiona ČMKU a Junioršampiona. P ČMKU prodlužuje již schválené výjimky pro udělení těchto titulů do 31.3.2021:
Český šampion, Šampion ČMKU: pro udělení titulu je možné použít pouze 1 CAC z mezinárodní výstavy namísto předepsaných dvou. Výjimka platí pro žádosti podané do 31.3.2021. Ostatní podmínky (počet CAC, rozhodčích a výstavních sezon) musí být dodrženy. Výjimka neplatí pro plemeno italský corso pes, který má podmínky Českého šampiona stanovené valnou hromadou ČMKU.
Junior šampion: pro udělení titulu lze použít 1 CAC získaný do 30 měsíců věku jedince při splnění této podmínky do 31.3.2021.

Autor: předsednictvo ČMKU

Re: Výstavy v ČR

Uto 02.02.2021 12:19

a ze Brno se rusi vite?
Prílohy
brno.JPG

Re: Výstavy v ČR

Uto 02.02.2021 12:42

Som sa zľakla už se WDS. Ale aj to je vo hviezdach :ach:

Re: Výstavy v ČR

Štv 27.01.2022 12:58

Bude niekto na DUOCACIBe v Brne budúci víkend? My zas vytiahneme aj Dona, tak sa tam budeme zas klasicky premávať :ha:
Odoslať odpoveď