CAC, CAJC, CACIB... Podmienky šampionátov atď..

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: CAC, CAJC, CACIB... Podmienky šampionátov atď..

Poslaťod Leila Tobrok » Pon 31.08.2015 12:04

mne sa totiž strašne páči tá septembrová, čo je Dracula dogshow, bol by to mega výlet a už by sme teda šli aj na výstavu, keď tam budeme. od šampionátu SR máme míle ďaleko, začneme ho až sa podarí až túto Bratislavu, ale musím povedať, že sa mi páči, že neznamená, že pes šampión musí byť výborný. aj teraz na našej klubovke toľko šampiónov a veru, polovici by som nedala ani VD :DDD
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: CAC, CAJC, CACIB... Podmienky šampionátov atď..

Poslaťod jokejana » Pon 31.08.2015 12:08

Leila Tobrok píše:mne sa totiž strašne páči tá septembrová, čo je Dracula dogshow, bol by to mega výlet a už by sme teda šli aj na výstavu, keď tam budeme. od šampionátu SR máme míle ďaleko, začneme ho až sa podarí až túto Bratislavu, ale musím povedať, že sa mi páči, že neznamená, že pes šampión musí byť výborný. aj teraz na našej klubovke toľko šampiónov a veru, polovici by som nedala ani VD :DDD

no na Dracula dogshow je moznost hw vidiet, u tych dalsich tazko povedat, v Albe som ziadneho nevidela :ua: Kazdopadne sa mi posudzovanie rozhodcov velmi pacilo - prekvapivo precizne, poniektori zrazali znamku za povahu :oo:, profesionalny pristup, dokonca rozhodkyna, co sme mali v Rumunsku teraz bude aj v BA :lol: Naviac Dracula dogshow je tento rok kvalifikacna na Cruft :lol:
jokejana
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 801

Re: CAC, CAJC, CACIB... Podmienky šampionátov atď..

Poslaťod Leila Tobrok » Pon 31.08.2015 14:12

u nas tento rok uz nehrozi, ale buduci snad. uvidime. viem, ze tam hovici chodia, nevyhybam sa konkurencii, skor mi ide o tu atmosferu, i ked je to husty zahul, ten vystavny maraton. kazdopadne, vyskusala som zatial len madarsko a taliansko ako zahranicie a o rumunsku som pocula kadeco. zvazujem este to satu mare, to sa mi clekom pozdava, ak nie ta dracula, tak toto by som hadam sla. a nie je to daleko...
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: CAC, CAJC, CACIB... Podmienky šampionátov atď..

Poslaťod jokejana » Pon 31.08.2015 19:14

Leila Tobrok píše:u nas tento rok uz nehrozi, ale buduci snad. uvidime. viem, ze tam hovici chodia, nevyhybam sa konkurencii, skor mi ide o tu atmosferu, i ked je to husty zahul, ten vystavny maraton. kazdopadne, vyskusala som zatial len madarsko a taliansko ako zahranicie a o rumunsku som pocula kadeco. zvazujem este to satu mare, to sa mi clekom pozdava, ak nie ta dracula, tak toto by som hadam sla. a nie je to daleko...

no aspon v Rumunsku mi pride, ze ide vystava od vystavy, obcas i v propozkach vidiet ine podmienky na sampionaty :pac: Mne sa teraz pacilo i vystava v Lipsku :lol:
jokejana
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 801

Re: CAC, CAJC, CACIB... Podmienky šampionátov atď..

Poslaťod Leila Tobrok » Str 09.09.2015 11:23

jedna praktikuš otázka: JCH Maďarska - dá sa to vybaviť šampionát na mieste výstavy? koľko to asi stojí? alebo sa dá vybaviť ako na svk na dobierku?
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: CAC, CAJC, CACIB... Podmienky šampionátov atď..

Poslaťod Rena » Str 23.12.2015 20:44

JCH vybavíš aj na mieste poslednej výstavy,vyplníš tlačivo ,potrebuješ k tomu kopiu PP,originály kartičiek a posudkov,zaplatíš 20€,dostaneš potvrdenie a pohár,certifikát ti príde poštou cca za 2-3mesiace :lol:
Rena
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5

Re: CAC, CAJC, CACIB... Podmienky šampionátov atď..

Poslaťod Leila Tobrok » Str 23.12.2015 21:21

uz davno mame :D kuk datum prispevku
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: CAC, CAJC, CACIB... Podmienky šampionátov atď..

Poslaťod Rena » Štv 24.12.2015 8:58

To som samozrejme videla,len pre informáciu keby niekto iný potreboval :yes:
Rena
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5

Re: CAC, CAJC, CACIB... Podmienky šampionátov atď..

Poslaťod Leila Tobrok » Str 24.08.2016 12:16

jedna otazka ohladom sampionatov plemien, ktore potrebuju skusku z vykonu k sampionatu. napr. pre Ceskeho smapiona je treba skuska, tak isto tusim aj Rakusko. min. skuska je SVV? alebo aka prosim? jeden cas to bolo na skj zverejnene, ale uz to tam nie je.
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: CAC, CAJC, CACIB... Podmienky šampionátov atď..

Poslaťod elfinka » Str 24.08.2016 13:29

V CR je to ZM, ZVV1/IPO1 alebo nejake 300bodove zachranarske (ale tam mi niekto vravel ze musi byt clenom brigady, toz tam neviem podrobnosti)
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: CAC, CAJC, CACIB... Podmienky šampionátov atď..

Poslaťod Elis » Str 24.08.2016 13:34

Leila Tobrok píše:jedna otazka ohladom sampionatov plemien, ktore potrebuju skusku z vykonu k sampionatu. napr. pre Ceskeho smapiona je treba skuska, tak isto tusim aj Rakusko. min. skuska je SVV? alebo aka prosim? jeden cas to bolo na skj zverejnene, ale uz to tam nie je.


Na ceskeho sampiona je to momentalne min. ZM -ale ceske. Nevim, jestli budou uznavat zkousku podle zkusebniho radu jineho statu -nemyslim si, nedavalo by to smysl....
Nebo IPO1 pak a nejake zachranarske ( ty neznam) - mezinarodni rady proste..
Seznam zkousek se dle infa z CMKU aktualizuje...
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: CAC, CAJC, CACIB... Podmienky šampionátov atď..

Poslaťod Vikiki22 » Pon 23.10.2017 16:16

Otázka, na ktorú si neviem odpovedať:
Skutočnosť: 3 x res. CAC vydá jeden riadny CAC a 4x CAC je na ChSK. Medzi prvým a posledným CACom musí uplynúť aspoň jeden rok a jeden deň.
Čo máme: 3x CAC (1x apríl KV, 2x máj CACIB LC) + 2x res.CAC (1x január CACIB NR, 1x september ŠV).
Otázka: bude mi platiť CAC z troch res.CAC, ak ho získame po januári, teda medzi prvým a posledným res.CAC uplynie vyše roka?
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: CAC, CAJC, CACIB... Podmienky šampionátov atď..

Poslaťod Leila Tobrok » Pon 23.10.2017 19:07

ak je to slovensko, tak tam neide o rok a den ale o vystavnu sezonu - teda 2017 a 2018 v tvojom pripade.
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: CAC, CAJC, CACIB... Podmienky šampionátov atď..

Poslaťod Elis » Pon 23.10.2017 19:21

jen kdyz uz se to tema ozivilo - sampionat lze v cr vyjezdit i bez prac. zkousky
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: CAC, CAJC, CACIB... Podmienky šampionátov atď..

Poslaťod Lindchen » Uto 24.10.2017 7:55

Leila Tobrok píše:ak je to slovensko, tak tam neide o rok a den ale o vystavnu sezonu - teda 2017 a 2018 v tvojom pripade.

SKJ uvádza, že výstavná sezóna = kalendárny rok.
http://www.skj.sk/phpmenu.php?s=26

Môj výklad Vikinej veci je, že rozdiel medzi prvým použitým čakateľstvom a posledným získaným čakateľstvom musí byť aspoň jedna celá výstavný sezóna. Či ide o R.CAC alebo CAC podľa mňa nehrá rolu, nakoľko je to plnohodnotné čakateľstvo, ktoré môže byť použité na udelenie CH.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy