Finty na rozhodcov

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod katka » Pia 08.02.2008 19:11

Bibiana píše:Janis, to je veľmi dobrá pripomienka.. Je vhodné rozlišovať okolnosti pri poveloch.. Napríklad my máme pri postoji povel POSTOOOOOOOJ a pri predvádzaní POME!.. Kedysi sme mali bežkaj, ale to sa u nás časom nejako splietlo s "voľno".. :pac:


:heh: my máme na postoj tiež...POSTOJ...a na beh...KRUH POME :heh: ....naposledy v Trenčíne som na postoj skúšala aj CICA, lebo Bakovi sa nechcelo a točil za psami mimo kruhu...nepomohlo
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod Eva K. » Pon 11.02.2008 11:30

raky píše:
Eva K. píše:Rada by som, ale je to len kúsok, pár minút. Ja som, ale taký počítačový nevzdelanec, že si neviem ani fotku dať k mojim príspevkom a nie to ešte video. :hi:
Možno ak mi niekto poradí, ale ako pre blbečka ako na to, tak skúsim.


Dajte vedieť ako ste dopadli! Držíme palce!

Dopadli sme výborne, máme CACa :jop: Mali sme veľmi dobrú náladu, lebo bolo dosť priestoru okolo kruhu,
tento raz weimari boli sami v kruhu, tak sme si mohli okolo skúšať aj behať a išlo to celkom dobre.
Som šťastná, lebo posudzoval predseda klubu weimarov v Čechách a dostali sme výborný posudok.
Veľký tešiš :aaa:
Chcela by som byť svojim psom.
Eva K.
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Bratislava

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod Fraga » Pon 11.02.2008 12:19

Tak preto sme vás nestihli...som došla a už bolo po...inokedy o tom čase je v najlepšom :plac:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod Tasha » Sob 23.02.2008 9:50

Mimochod sa vyžaduje u československých vlčiakov. A hanbím sa, ale ešte som nejak nemala čas a ani som nemyslela na to, že by som si mala odsledovať ako tá moja vlčica chodí :plac: . Takže dnes...
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1920
Bydlisko: Galanta

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod Kača » Ned 02.03.2008 9:18

Ja používam na postoj "POSTOJ!" a na klusačku "IDEME!"
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod Amaguk » Ned 02.03.2008 16:05

darley píše:Mimochod sa vyžaduje u československých vlčiakov. A hanbím sa, ale ešte som nejak nemala čas a ani som nemyslela na to, že by som si mala odsledovať ako tá moja vlčica chodí :plac: . Takže dnes...


vyzaduje sa?

inac, nas dezko stale chodi mimochodom (hovorim tomu, ze chodi ako debilek :no: )
minule som sa niekde docitala, ze mimochodom chodia vlci, ked idu na velke vzdialenosti, je to sposob setrenia energie
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 02.03.2008 17:23

Ja tomu vravím, že krepčí :heh: :pac:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod Amaguk » Ned 02.03.2008 17:24

:lol:
vrti ritou ako baletka
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 02.03.2008 17:31

a prednými prepletá jak islandký poník :smile:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod Amaguk » Ned 02.03.2008 17:51

ti su krasni, takeho by som brala :smile:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod Tasha » Pon 03.03.2008 8:41

Amaguk píše:
darley píše:Mimochod sa vyžaduje u československých vlčiakov. A hanbím sa, ale ešte som nejak nemala čas a ani som nemyslela na to, že by som si mala odsledovať ako tá moja vlčica chodí :plac: . Takže dnes...


vyzaduje sa?

inac, nas dezko stale chodi mimochodom (hovorim tomu, ze chodi ako debilek :no: )
minule som sa niekde docitala, ze mimochodom chodia vlci, ked idu na velke vzdialenosti, je to sposob setrenia energie

áno. Aj v štandarde majú písané, že v kroku chodí mimochodom a na výstavách to sledujú. Ale aj naša tak chodí. Pri nej som si to nejak nevšimla. Ale pri mojom rotvíkovi hneď, lebo vtedy vyzerá ako teliatko... :haha:
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1920
Bydlisko: Galanta

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod Kača » Sob 08.03.2008 11:05

:haha:
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod Nia » Ned 13.04.2008 13:32

ja mam jeden ohromny problem, ktory neviem ako odstranit :plac: , ja som uz skusala vselico ale nikdy mojho bafkaca nemozem odnaucit od toho, by zuzlal vystavne voditko...jak drbnuty...v kruhu bezi pekne pokial nezisti, ze ma to inkriminovane voditko...aj som ho natstriekala vonavkou, aby muý to smrdelo a on akoby zadrzi dych a zacne to zuzlat a takto chvilu v kruhu bezime bezime, zrazu si mlady zmysli a zacne ho zut a potom si viete predstavit ako to vyzeraaa...som zufala, bo v maji idem na vystavu a neviem aku strategiu na neho pouzit aby to voditko nechal napokoji.pomoze mi niekto????????pllss dikeess :nwm:
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod Kača » Ned 13.04.2008 14:03

Ja by som do neho dala čosi, čo je pre psov hnusné na chuť, ale neublíži to.. a keby zakusol, tak by zistil :jop:
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod Lindchen » Pon 14.04.2008 11:27

ano, s tou hnusnou chutou je to dobry napad. moj krpec da vystavnemu voditku pokoj, ale ked bol maly, tak mu zachutilo bezne voditko, ale dostal taku po zadocku, ze viac sa ho nedotkol :smile: Inak je dobre, davat predvadzacku psovi vyslovene len pri treningu, mozno si urobila taku chybu, ze tvoj hafan ju mal na sebe mimo treningu a zacal sa s nou proste hrajkat... Skus to s tym sprejom proti okusovaniu a uvidis.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy