Finty na rozhodcov

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod Nia » Pon 14.04.2008 15:02

ved praveze ja mu predvadzacku davam len pri treningu, lenze on si mylsi, ze ja sa s nim hram ci co :heh: , jaj blazon...noo skusim mu dat tak nieco co zkle chuti, bo ked som mu dala nieco, co zle vonia, tak to akoby ignoroval , hrozne s hentym psom :heh:
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod lusy » Uto 15.04.2008 3:20

mna by zaujimalo ako pes moze kusat vystavne voditko ked ho ma cisto iba pri cviceni predvadzania. :ach:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod Nia » Uto 15.04.2008 14:33

no sak prave on ho ma len ked cvicime prevadzanie,lenze on si otoci hlavu a zacne ho zut, alebo sa cely otoci a drzi ho v zuboch...ja mu ho nedavam na hranie..na hranie m ine veci a ne vystavne voditko. ja len neviem ako mam toto odstranit.
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod Kača » Uto 15.04.2008 15:58

Skúšala si už nejaký hnus? :lol:
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod Nia » Uto 15.04.2008 17:28

no planujem to skusit, len ja ho cvicim vonku na dvore a dneska prsalo a on ani za svet necel ist na tu travu, tak sme si dali oddych, ale zajtra urcite skusim nejaky hnus :heh: kamaratka mi poradila troska octom povapkat tam, kde to zuje, tak mozno skusim aj to, uvidim a ak ani to sa mi nepodari, tak uz budem vrcat :devil:
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod Kača » Uto 15.04.2008 17:31

jjj, my tiež sme zatiaľ cvičievali len na dvore:)
No musíš skúsiŤ potom aj dlažbu.. a šmykľavú.. abi ťa to neprekvapilo :lol:
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod Jannka » Uto 15.04.2008 18:51

a ak vam mozem poradit, skuste trenovat aj niekde mimo dvoru - na stanici, na namesti, na zastavke...tam kde je vela ludi /popripade psov/
a najlepsie je ist pred prvym vystavovanim so psikom na nejaku vystavu len pozriet, aby si zvykol na prostredie.
lebo vystavny ruch to je ozaj stres, to sa neda nasimulovat, ani keby si cvicila neviem kde, to sa musi jednoducho zazit. psik sa s tym vyrovna a pak uz nebude vobec nic riesit :ahoj: a drzim palceky :winner:
♥ Chovateľská stanica "YALESS BLUE" ...domov aktívnych kólií.
Tipy na turistiku so psom pre všetkých psíčkarov, odporúčané 16 z 16 labiek našich turistických kólií ;)
Jannka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3152
Bydlisko: Košice

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod Nia » Uto 15.04.2008 19:48

noo tak kebyze dojdem na stanicu a tam zacnem behat do kruhu so psom, boli by zaujimave tie pohlady :heh: . No na skusebnej vystave sme uz raz boli aaa chystam sa aj do BB olen tak pokukat aby si zvykol tak dfm, ze do BA budeme prichystani :smile:
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod sagitta » Štv 17.04.2008 13:24

Ano, to su "zvlastne" pohlady :lol: My sme trenovali na prvu vystavu pri namesti (na parkovisku), takze sa kazdy zastavoval a pozeral a nechapal :aaa: Ale psik si zvykol a na vystave sa spraval profesionalne :jop:
sagitta
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 157
Bydlisko: Holíč

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod Nina » Pon 21.04.2008 19:03

Nevedeli by ste mi poradit nejaku fintu na prehllbenie hrudníka? Pretože na každej výstave nám nič nevytknú iba toto :ach: Už som pár krát skúsila pesa natočiť tak aby mal predné nohy vyššie( napr. na kopčeku ) a zadné nižšie, ale v uzavretej hale sa vela nerovnosti nenajde...
Nina
Okoloidúci
 
Príspevky: 9
Bydlisko: Martin

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod Lenďa » Pon 21.04.2008 19:13

Ak mas kratkosrsteho psa, tak to asi neobabres. Jednoducho je to vidiet....Pri dlhosrstom, ktory sa upravuje, je mozne nieco polepsit strihom. Ale tiez ziadne prevratne zmeny. Ale ked si psa rozhodca prehmata, tak si zase nic neskryla...
Lenďa
Junior
 
Príspevky: 206

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod lucik » Pon 21.04.2008 19:38

plavanie a behat do kopca..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod Jannka » Uto 22.04.2008 7:21

suhlasim s lucik!
inak - akeho mas psa? plemeno? ono ak je tvoj pes silnejsi a pracovnejsi, tak sa da urobit aj tak,ze mu das tahat nejake zataze (postroj, na ktory zavesis napr. drevo) ...viem,ze to tak robia napr. stafordiky, NO a podobne plemena....aby sa viac osvalili na hrudi...ale nie pre kazde plemeno je to vhodne...
♥ Chovateľská stanica "YALESS BLUE" ...domov aktívnych kólií.
Tipy na turistiku so psom pre všetkých psíčkarov, odporúčané 16 z 16 labiek našich turistických kólií ;)
Jannka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3152
Bydlisko: Košice

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod katka » Uto 22.04.2008 8:20

fíííha...tak na takéto musíme nabehnúť aj my s Bakom....maco má tiež ešte slabší hrudník
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod Bibiana » Uto 22.04.2008 17:23

lucik píše:plavanie a behat do kopca..


A ešte lepšie keď sa k tomu pridá záťažový obojok alebo postroj :ahoj:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy