[F] Nech vojde ten pravý

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Nech vojde ten pravý

Poslaťod Darcia » Pia 09.07.2010 13:47

No mne to v tom kratkom zabere prislo ako dievca pred pubertou, kde nic tu nic a nezamyslala som sa dalej :heh:
Wherever you go, there you are.
Darcia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1105

Re: [F] Nech vojde ten pravý

Poslaťod Samantha » Pia 04.11.2011 20:03

Tak tak...vo filme toho veľa dôležitého "zabudli" ...a pre tých ktorý knihu nečítali to potom nedávalo zmysel. Eli bola chlapec, v knihe Oskara dostala do minulosti kde si mohol prežiť to čo si prežila ona keď ju povedzme teda kastrovali...
Vo filme tiež zabili Hakana pričom v knihe mu väzy nezlomila, len padol z okna a tým pádom už ako nakazený prežil... a snažil sa ju neskôr zabiť....ani tam nebolo vysvetlené ako sa k nemu vlastne dostala čo bolo tiež dosť podstatné.
Kniha bola určite lepšia ako film, ja som videla najprv film, knihu som si prečítala až neskôr a hneď mi to do seba všetko viac zapadalo :smile:
Inak je aj americká verzia tohto filmu ale tá je hrozná...polovicu vecí tam zmenili vrátane mien, herci sa do toho filmu tiež vôbec nehodia. Volá sa Let me in.
Obrázok
Samantha
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 300
Bydlisko: BA

Predchádzajúci

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou