Switch to full style
Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.

Pravidlá fóra

Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.
Odoslať odpoveď

Re: [F] Filmové novinky

Str 30.05.2018 18:52

ano 8 som kukala tak preto sa pytam. aj tak mi tam chyba nejaka medzo cast, ako ten chlapec dospel a nejake info leia a han

Re: [F] Filmové novinky

Str 01.08.2018 12:38

Na toto sa tak teším :aaa: skoro ma rozplakal už len trailer, takže určite budem v kine revať jak malé decko

Re: [F] Filmové novinky

Str 01.08.2018 12:48

Akurát sme včera pozerali trailer. Vyzerá to byť dobre spracované. Ja síce nie som fanúšik, ale ako je to kus hudobnej histórie, pozriem aj ja. :yes:

Re: [F] Filmové novinky

Str 01.08.2018 15:26

ja som dostala tip na tento horor, som zvedava ci budem srat magi v kockach :joint:
https://www.csfd.cz/film/581507-desive- ... i/prehled/

Re: [F] Filmové novinky

Str 01.08.2018 18:36

Na toto sa tak teším :aaa: skoro ma rozplakal už len trailer, takže určite budem v kine revať jak malé decko
milujem hudobne počiny. :aaa: :aaa: a milujem Fredyho. Ale asi mi bude vadit herec. :joint:

Re: [F] Filmové novinky

Štv 01.11.2018 9:10

pisem aj sem

viewtopic.php?f=31&t=25365

Re: [F] Filmové novinky

Ned 04.11.2018 11:53

Mňa to trochu sklamalo. Slzička vypadla, to hej. Ale aj tak. Som čakala trochu viac ukázané z búrlivého života, ale nič. :nwm:

Re: [F] Filmové novinky

Ned 16.12.2018 13:56

Pozreli sme aj my konečne The Isle of Dogs. Krásny film ozaj. A je o mnohých iných veciach ako len o psoch. Odporúčam aj ja a vďaka clupko, že napísala.
Wesa Andersena som predtým len letmo zachytila, skúsim pozrieť aj iné jeho filmy.

Pozreli sme aj Venoma, no, asi nie som cieľovka. :lol:

Re: [F] Filmové novinky

Ned 16.12.2018 15:15

Tiez sme boli, len preto, ze kazdy odporucal. A ja teda nie som fanusik Queenu. Mnoho z tych pesniciek som ani nevedela, ze su od nich, ale pocula som ich uz.
A film fakt perfektny, malo to atmosferu a veru aj mne slza vypadla. Pekne spracovane a doteraz mam ten film v hlavne. A je to jeden z mala filmov, co by som si pozrela zas

Re: [F] Filmové novinky

Sob 12.01.2019 4:12

Pozrela som aj ja Bohemian Rapsody, ale až tak, že slza? Kde? :nwm: :lol:
Pekne spracované, neviem, či sedia fakty, ale pre nefanúšika super, treba pozrieť. :yes:

Re: [F] Filmové novinky

Štv 24.01.2019 21:41

moschino, na Trhline si už bola? :heh: Ja dnes a páčilo sa mi to, hlavne zvuk ozaj super, odporúčam to kuknúť v kine práve kvôli zvuku :yes:

Re: [F] Filmové novinky

Štv 24.01.2019 22:47

Lindchen píše:Pozrela som aj ja Bohemian Rapsody, ale až tak, že slza? Kde? :nwm: :lol:
Pekne spracované, neviem, či sedia fakty, ale pre nefanúšika super, treba pozrieť. :yes:

pre fanusika uz menej super. :lol: Akurat ostatní clenovia skupiny, uplne mega podoba a aj zahrane. :jop:

a vcera som si kukla Lady Gaga, to ma tiez nejak neohurilo, ze sladak, co si chvalia aj chlapy. Co ja viem. Ja som asi nejaka divna.

Re: [F] Filmové novinky

Pia 15.02.2019 19:32

Včera sme boli ná Trhline,Miro Tam zaspal,ako ten zaciatok dlho sa nič nedialo a celkovo mna to neuchvatilo a Po vyjdeni Z kina som aj zabudla,ze som v nom bola,inak kino úplne že plne, len v prvom rade boli nejaké voľne sedadlá
Téma zaujimava ale to sfilmovanie...

Re: [F] Filmové novinky

Pia 15.02.2019 20:46

Ja som nevidela este, ale pocula som doost zle recenzie na to.

Re: [F] Filmové novinky

Pia 15.02.2019 21:09

Pozri si a uvidis,ako vo mne to nezanechalo ziaden dojem
Ten zaciatok mi prisiel odveci S tou autogramiadou a aj ten promovany Inzinier poslany na absolventsku prax....byt to americania taky film z tpho spravia,ze Este polhodinu pozeram titulky
Odoslať odpoveď