[F] Filmové novinky

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod weron » Štv 03.05.2018 5:32

ja sa s tym neserem, precitala som si clanok nafullovany spoilermi a je mi to jedno :haha: :haha: :haha:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod Kulunuru » Pia 18.05.2018 0:02

Downsizing sme videli, docela sranda, ale cista jednohubka. Nic pamatne. Will Hunting nevyrazny, zachranil to Dušan. :lol:


Jumanji fajn oddychofka, nie je to moj zaner ale pochechtaval som sa a bavilo ma to. Cakal som ze to bude horsi film, potesilo. Zvuk respawnu (ozivenia po smrti) sa mi dost pacil. :ha:




Inak tie superhero / supergroup / superwhatever filmy, vsetky tie leagues a - w, v, x, y, z - mani a neviem aki thorovia a pantheri. Ked som bol sopliak, bavilo ma to. Zral som batmanov, spidermanov ale tieto filmy mi pridu strasne ploche a detinske, tie pointy a pribehy, taka pseudo digital drama. :D Taka provplanofka na efekty, verim ze keby som cital scenar na papieri, bez hudby, strihu, renderov, atd. tak je to cista pomocna skola. :lol: Jednoduche efektne filmy do kina natocene tak, aby to pochopili deti chrumajuce popkorn. A pritom Nolan s Batmamni ukazal ze sa to da spravit aj s atmoskou. A to mam infantilne veci rad, len musia byt spravne podane. :ha: Asi uz starnem a som narocny. :heh: Ale inak to nesudim, ja sam mam rad jednoduche veci, z casu na cas. Kritizujem to pre to, ze som postupne sklamany z toho ze sa toto paradne komix univerzum pobera k strasnej jednoduchosti ... :smile:



Billboardy za Ebbingom boli super. Ked uz som chcel zahlasit ze dej je predvidatelny, prekvapil ma zvrat. Sakra, mal som to predvidat! :lol: Dobry filmik, odlozili sme do zbierky. Sam Rockwell si vzdy vie vybrat dobru rolu. :fizel:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod Haleth » Sob 19.05.2018 8:36

Deadpool 2 :love:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod weron » Sob 19.05.2018 9:01

pozerali sme avengerov ... nejaky pripeceny kinorip s titulkami asi z google translatora :haha:

ale akoze :aaa: :aaa: :aaa:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod Slausa » Sob 19.05.2018 9:23

Však :aaa:
Ja som naozaj zvedavá, čo vytiahnu v dvojke
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod weron » Sob 19.05.2018 12:30

soul stone a Ant-mana :joint:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod Slausa » Sob 19.05.2018 12:48

Ant man musí byť :ha:
Ale padajú teórie, že tam bol, ale stále zmenšený.

Ja som najviac zvedavá na Lokiho. Ale nechcem spoilovať
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod weron » Sob 19.05.2018 15:38

ten uz hadam nebude, to co by uz bolo :nwm: flash/arrow 2 :pac:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod Nyssa » Ned 20.05.2018 20:25

Deadpool nesklamal :joint:

Offtopic: a strasne mi vadia v kine ti ... co sa hned dvihnu a trepu sa von hlava nehlava :hmm: to fakt nevedia, ze pride este bonus? Asi ked 3/4 kina sedi, ma to nejaky vyznam :nwm:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod CraObs » Pon 21.05.2018 9:44

aj kino samotné vždy naznačuje či bude alebo nebude potitulková scéna :ha: osvetlením.. (aspoň tie väčšie kiná, také to dedinské s jednou lampou neviem :haha: )
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod bibika » Ned 27.05.2018 21:31

včera Deadpool. V živote som sa toľko v kine nesmiala, to bolo neskutočné. :heh:
nyssa hej, presne toto štvalo aj mňa. Ja pritom nie som úplne že mega fanúšik marvelu (veľa marveloviek som nevidela vôbec), ale je mi hneď na začiatku jasné , že keď vybehne ich logo tak na konci ešte potitulková scéna isto bude. A teda ten kto odišiel o veľa prišiel :lol:
Offtopic: mame som robila zhrnutie filmu: mami, veľa krvi, odseknutých končatín a pod. Nič pre teba, ale v živote som viac nebavila v kine. Strašne divne na mňa pozerala. :heh:
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 746
Bydlisko: Banff, AB

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod clupko » Pon 28.05.2018 8:04

v sobotu sme videli Psi ostrov (Isle of dogs - mate tiez tak radi slovne hracky ako ja? :ha: )
bolo to naaadherne. uz podla traileru som myslela, ze sa mi to bude pacit, ale ze az takto. pridavam medzi svoje oblubene filmy!
mam rada styl Wesa Andersona, bola tam super hudba, a krasny pribeh. pol filmu som mala slzy v ociach, ale vobec to nebolo take nasilu-na-city-hrajuce ako Dog's purpose. aj priatelovi sa to velmi pacilo, a to on velmi emotivne filmy nemusi :lol:
ak mate moznost, urcite si to chodte pozriet.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod Lindchen » Pon 28.05.2018 8:20

clupko, vďaka za tip, pozrieme.

Deadpol som začala pozerať, po 10 minútach som to vypla, čakala som niečo iné asi...
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod kellee » Uto 29.05.2018 20:44

nie tak novinka, ale neviete niekto hviezdne vojny budu pokracovat este, neznasam tie neuzavrete konce :hmm:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod CraObs » Str 30.05.2018 7:36

veď ešte len VIII bola nie? ešte minimálne IX by mala byť čo sa týka hlavnej časti.. a pak trilión solo filmov a vraj aj dajaký seriál sa chystá..
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou