[B] P. C. Castová a K. Castová: Škola noci

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

[B] P. C. Castová a K. Castová: Škola noci

Poslaťod 13kelly » Pon 01.03.2010 9:57

Čítali ste už niekto Škola noci-Označená???Npísala to P.C.Castová.Ja som to už čítala a celkom sa mi to páčilo. :lol:
13kelly
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11
Bydlisko: Levice

Re: Škola noci

Poslaťod Nyssa » Pon 01.03.2010 12:44

jo, čítali. prvá polovica nič moc, druhá sa celkom dala, som zvedavá na dvojku :no:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Škola noci

Poslaťod 01dieselgirl » Sob 17.04.2010 21:45

...a aj ja som citala kedze upirsku tematiku milujem :hi: a je to celkom v pohode... tretia cast by mala vyjst v maji uz sa neviem dockat :aaa: ..som tie knihy videla v pantha rei po anglicky a skoro som si jednu kupila ale nejak sa na to este necitim :heh: ...lebo moja anglictina :ach:
"Si los perros no van al cielo, cuando muera quiero ir a donde ellos van !!" :)
01dieselgirl
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 150
Bydlisko: blízko NR

Re: [B] P. C. Castová a K. Castová: Škola noci

Poslaťod Iwka » Sob 06.04.2013 13:22

ja som čítala asi prvých 6 dielov, ale prišlo mi to, akoby to stále bolo o tom istom... niekto skoro umrie, hlavná postava ho zachráni a pribudne jej super extra tetovanie cez pol tela. That ´ s all.
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha


Späť na Nesúvisiace so psou tematikou