[F] Alice in Wonderland (2010)

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: [F] Alice in wonderland (2010)

Poslaťod KatuSh_3 » Pia 03.09.2010 20:00

Takže píšem trošku oneskorene , ale mne sa film tiež veľmi páčil . Nedá sa povedať že by som sa tam nudila Johnny Depp ako klobúčnik bol úplne super :ok: a strašne sa mi páčil ešte aj ten kocúr nemôžem si pomôcť :lol:
Obrázok
KatuSh_3
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502
Bydlisko: Piešťany

Re: [F] Alice in wonderland (2010)

Poslaťod hruska » Pia 17.09.2010 11:42

Ja som si donedavna myslela, ze kombinacia Burton+Depp (+Bonham Carter & Rickman) by ma nemohla nebavit, ale stalo sa, tusim som to ani do konca nedopozerala. Najlepsie na tom vsetkom je song A Very Good Advice od Roberta Smith, aj to vo filme Ani nezaznie.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: [F] Alice in wonderland (2010)

Poslaťod AlicaGGG » Štv 23.09.2010 13:12

predvcerom som si ten film pozrela, a je super - ako napisala Katush - neni tam nudnej casti, a super spracovany :klobuk:
ved samozrejme - Burton :smile:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: [F] Alice in wonderland (2010)

Poslaťod weron » Sob 20.07.2013 21:36

hruska píše:Ja som si donedavna myslela, ze kombinacia Burton+Depp (+Bonham Carter & Rickman) by ma nemohla nebavit, ale stalo sa, tusim som to ani do konca nedopozerala. Najlepsie na tom vsetkom je song A Very Good Advice od Roberta Smith, aj to vo filme Ani nezaznie.


alice in wonderland je moja srdcovka najvacsia, ale animovana verzia spred vyse polstorocia
Obrázok ... toto co spravil burton bolo uplne strasneeeee :nwm: a to ja burtona velice silno mozem :yes: ... ale alicu mal asi nehat napokoji :ach:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Alice in Wonderland (2010)

Poslaťod Vikiki22 » Str 16.10.2013 17:20

Konečne som si ho pozrela aj ja. Zvláštny film (však Burton), zaujímavý príbeh, herci No.1... Jediné, čo mi na tom vadilo, že som sa pri tom bála. Tie postavy boli veľmi strašidelné. :hi:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: [F] Alice in Wonderland (2010)

Poslaťod weron » Str 16.10.2013 17:36

pre mna v tom burton zabil totalne vsetko krasne a rozpravkove. Obrázok
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Alice in Wonderland (2010)

Poslaťod CraObs » Str 16.10.2013 17:57

tak od Burtona čakať roztomilú romantickú rozprávku? :lol:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Alice in Wonderland (2010)

Poslaťod weron » Str 16.10.2013 17:59

tak preco mu to dali vobec robit ??? totalne zakazkovy film :prd: zvucne meno nezarucuje vzdy uspech ... krasny priklad :ua:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Predchádzajúci

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou