[B,F] Dan Brown

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

[B,F] Dan Brown

Poslaťod Aris » Pon 11.01.2010 21:13

Mne sa osobne kniha veľmi páčila, film mám práve doma, ale ešte som nestihla pozrieť. Sú tu dáky další fans?
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: Dan Brown-Da Vinciho kód

Poslaťod camon » Pon 11.01.2010 21:29

Kniha bola fajn, aj kde mne sa viac pacila prva cast Anjeli a demoni, Kod uz bola viac menej opakovacka, aj film sa mi viac pacili Anjeli ako Kod :) ale viac ludi pozna viac kod a zacina s tou knihou, teraz ma novu knihu Strateny symbol, zatial ma to nejak nelaka :ach:
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: Dan Brown-Da Vinciho kód

Poslaťod Iwka » Pon 11.01.2010 22:00

Knihu som čítala, ilustrované vidanie - bolo super, lebo niektoré umelecké diela, o ktorých sa tam vravelo som nepoznala a takto som ich videla :jop: Film mam napozerany, kedze islo o jedno z mojich obdobi sledovania vsetkych filmov, v ktorych hra ten isty herec(v tomto pripade Hanks) , takze som videla aj v originale, aj po cesky. Ako kniha sa mi Anjeli&Demoni pacila viac, ale film ani nie, cakala som od neho ovela viac, ale Ewan McGregor to velmi slusne zachranoval :yes: :love: A na Strateny Symbol si pockam na preklad, hadam dostanem na narodeniny, celkom sa nan tesim, lebo tie knihy s Langdonom su zazivnejsie :jop:
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Dan Brown-Da Vinciho kód

Poslaťod Mackie » Pon 11.01.2010 23:10

najprv som citala knihu (teda pocuvala audiobook) a ten koniec, ze to boli vsetko pribuzni (teta ujo bratranec, no ako v Cimrmanovi) sa mi zdal priserny, nasledne ma vo filme potesilo, ze ten koniec trocha upravili a celkovo sa mi to zdalo ako velmi dobre spracovana kniha
druhe pozretie (prehovorila som aj mamcu, ze ake super) mi prinieslo zmiesane pocity a popravde, nudila som sa, za co dost mohol aj dabing
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Dan Brown-Da Vinciho kód

Poslaťod Niki » Uto 12.01.2010 9:41

Knihu som prečítala jedným dychom. Film nič moc.
priateľstvo so psom trvá až za hrob
Niki
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1236
Bydlisko: Vysoká pri Morave

Re: Dan Brown-Da Vinciho kód

Poslaťod Bára » Uto 12.01.2010 22:05

Ja som do knihy bola neskutočne zažratá, no musím povedať, že film ma dosť sklamal... Film ešte zozačiatku celkom záživný, ale koniec sa mi akosi nepáčil... No súhlasím s Mackie, že ten koniec vo filme bol moc domotaný a moc... hmm neviem, nesadlo mi to akosi :ach: Knihu by som si ale rada ešte prečítala, je tam strašne veľa zaujímavých vecí, ktoré sa bohužiaľ do filmu nezmestili. Hold, väčšinou býva kniha lepšia ako film :no:
Teraz mám na poličke požičané Anjeli a démoni....rozčítané, som asi na desiatej kapitole, ale jaksi ma to neláka. Príde mi to rovnaké ako Kód...
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Re: Dan Brown-Da Vinciho kód

Poslaťod Federika » Štv 14.01.2010 20:40

Tiez som citala knihu, bola super, velmi pekne napisana. Az ma clovek chut uverit tomu, co tam je napisane. Film som nevidela, ale videla som Anjelov a demonov. Chcem si zohnat aj film, ale podla mojho nazoru malokedy film prekona knihu. Super je na tej knihe aj to, ze sa to nedeje roky, ale dej ma rychly spad, takze sa nenudite, a knihu som precitala rychlo.
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: Dan Brown-Da Vinciho kód

Poslaťod Sinuhet » Štv 14.01.2010 20:49

Bára píše:Ja som do knihy bola neskutočne zažratá, no musím povedať, že film ma dosť sklamal... Film ešte zozačiatku celkom záživný, ale koniec sa mi akosi nepáčil... No súhlasím s Mackie, že ten koniec vo filme bol moc domotaný a moc... hmm neviem, nesadlo mi to akosi :ach: Knihu by som si ale rada ešte prečítala, je tam strašne veľa zaujímavých vecí, ktoré sa bohužiaľ do filmu nezmestili. Hold, väčšinou býva kniha lepšia ako film :no:
Teraz mám na poličke požičané Anjeli a démoni....rozčítané, som asi na desiatej kapitole, ale jaksi ma to neláka. Príde mi to rovnaké ako Kód...

Nedokazal by som to lepsie napisat, na 100% suhlasim :jop:
Sinuhet
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 191

[B] Dan Brown: Stratený symbol

Poslaťod gabrievamfim » Pon 15.03.2010 13:24

Dan Brown: Stratený symbol

Teraz som dočítkala a môže byť :smile: . Len mi trošku vadili niektoré nelogické situácie v závere knižky.
"...to víte, s blbejma se nebavte, někdo si vás splete..." J. Werich
gabrievamfim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 709
Bydlisko: niekde medzi Levicami a Novými Zámkami

Re: Dan Brown STRATENÝ SYMBOL

Poslaťod Evika » Pon 15.03.2010 22:36

Ja prave citam, som nieco za polkou, takze zaver este posudit nemozem, ale zatial sa mi to velmi paci. Od Dana Browna som precitala vsetky knihy, len tu Digitalnu pevnost mam rozcitanu a nejak sa neviem dokopat to docitat.
Evika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502


Späť na Nesúvisiace so psou tematikou