[F] Sherlock Holmes

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

[F] Sherlock Holmes

Poslaťod Federika » Ned 10.01.2010 18:58

Novy film rezisera Guya Ritchieho. V hlavnych ulohach Robert Downey Jr. a Jude Law.
Podla mna super film, myslela som si, ze aspon nieco mu budem moct vytknut, ale bol naozaj vyborny. Krasny Londyn, kostymy. Urcite sa oplati ho vidiet, lebo patri medzi filmy, ktore si aspon ja osobne pozriem aj viackrat. Ked budete mat moznost, pozrite si ho. Vazne som bola milo prekvapena.
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: Sherlock Holmes

Poslaťod obsidian » Ned 10.01.2010 19:10

Super, vdaka za tip :jop:. Idem precitat info na nete. Inak, pacili sa mi tie stare anglicke serialove casti co chodili na STV.
Rebelova homepage: http://www.obsidian.sk
obsidian
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1626
Bydlisko: Košice

Re: Sherlock Holmes

Poslaťod bibika » Ned 10.01.2010 19:13

Frederika, takže sa ho oplatí vidieť? Ja som videla trailer a celkom ma tento film zaujal a rozmýšľam nad tým či si ho mám ísť pozrieť.
Tuto je oficiálna stránka http://sherlock-holmes-movie.warnerbros.com/
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 746
Bydlisko: Banff, AB

Re: Sherlock Holmes

Poslaťod Federika » Ned 10.01.2010 19:33

Jasne, pozrite si, mne sa to veelmi pacilo a urcite sa oplati ist na to. Nebudete sklamane. A naozaj, to obdobie ked sa to odohrava je super na kostymy a vsetko je pekne vypracovane. Toto je trochu ine ako serial, ale fakt, klobuk dole.
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: Sherlock Holmes

Poslaťod krista » Štv 14.01.2010 21:28

Ja si to tiež určite pozriem :jop: J Brett ho zahral excelentne a neopakovateľne http://www.google.sk/imgres?imgurl=http ... CCIQ9QEwBQ
vďaka za tip :king: seriál som žrala :ok:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1867

Re: Sherlock Holmes

Poslaťod obsidian » Ned 24.01.2010 1:13

Fakt dobry film, prave som ho dopozeral. Velmi sa mi pacila atmoska podporovana hudbou (najma tym hlavnym motivom) a akymsi, na prvy pohlad mysterioznym nadychom (ktory mal vsak realne pozadie). Sherlockove dedukcie sice neboli hlavnym taziskom (aspon tak sa mi to javilo), bolo to ponate skor ako akcia. Buduci tyzden naklusavam do antikvariatu po Doylove knihy so Sherlockom :heh:.
Rebelova homepage: http://www.obsidian.sk
obsidian
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1626
Bydlisko: Košice

Re: Sherlock Holmes

Poslaťod krista » Pon 25.01.2010 21:34

Správna voľba :lol:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1867

Re: Sherlock Holmes

Poslaťod Keta » Pia 29.01.2010 19:34

Pôvodne som na tento film nechcela ísť,ale som rada,že som sa nechala prehovoriť,stálo to za to a určite si ho doma pozriem ešte raz :smile:
Keta
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 180

Re: Sherlock Holmes

Poslaťod Federika » Ned 31.01.2010 18:04

Presne, ta atmoska je uzasna. Ja mam knihy precitane, ale zdalo sa mi, ze tento pripad nikde nebol. No neviem. Uz teraz mam zase chut si to pozriet. Nemohla som, ako skusal na tom buldogovi tie latky, co mu povedali ze zase zavrazdil toho psa, neviemktorykrat. A potom ako sa akoze obesil.... Super. :lol:
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: [F] Sherlock Holmes

Poslaťod Adel » Pon 12.03.2012 19:34

A ktore knihy ste citali? Ja som ich citala dost, teda tie co boli v kniznici :lol: :
Modry drahokam
Nebezpecne dedicstvo
Podpis styroch (nasla som to aj pod inymi nazvami :ach: )
Prazdny dom
Udolie hrozy
Zahadne zmiznutie
Co by ste este odporucili? Mam zalusk na Dobrodruzstva Sherlocka Holmesa a este niektore... Ak sa podari zohnat :ua:
Film som este nevidela, ale ked pisete ze je dobry tak pozrem :smile: .
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior
 
Príspevky: 404
Bydlisko: Nitra

Re: [F] Sherlock Holmes

Poslaťod Domca » Sob 19.05.2012 18:35

Co hovorite na Sherlocka 2-ku? :)) Game of shadows? :smile:
Ja som to videla 2x, prva krat ma to az tak nebralo ako jednotka ale po druhom pozreti som to uz totalne zrala a myslim ze sa mi to viac pacilo ako prvy diel :lol: Robert je proste skvely herec, myslim ze nikto by Holmesa nestvarnil lepsie... :heh: tie jeho ulety, hlasky...ta jazda na ponikovi no som mrela... :haha: ale a Jude Law bol super, ten co hral Moriartiho nic moc no... :ua: Podla mojho nazoru, taky Hopkins by ho zahral lepsie... :yes:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: [F] Sherlock Holmes

Poslaťod blueberry » Sob 19.05.2012 19:14

Sherlocka mám rada, či už film, seriál alebo knihu :yes: Ako Robert mi sedí najlepšie. No a Watson ako Jude Law :love: Perfektná dvojka do perfektného filmu :winner:
A Domca, ja som sa na tom poníkovi neskutočne šúľala :haha:
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220


Späť na Nesúvisiace so psou tematikou