[F] Harry Potter a polovičný princ

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod catherine » Str 05.08.2009 12:23

Tak bola som na tom v kine. Nemám slov. Podľa mňa to bolo strašne slabé, ako najslabšia časť zo všetkých. Tie romantické scény mi liezli na nervy, v celom filme boli dobré len 3 scény: to ako bol Ron zamilovaný, ta časť keď Harry vypil felix felicis a scéna s ohňom na jazere. Inac slabučké a strašne sladké. No a Ginny absolutne nemusim. A tá scéna ešte v Brlohu ako sa Harry, Ron a Hermiona smeju tak ta bola otrasná, vôbec to nevedeli zahrať. No keď sa na to teraz pozerám, načo som na to ja vôbec išla... :lol: Ale scéna s ohňom nemala chybu :jop:
catherine
Nováčik
 
Príspevky: 47

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Mackie » Str 05.08.2009 12:47

ta scena ako sa ti traja smeju vraj nebola v scenari, ale sa rozrehotali a to tam nechali, ze to pasuje :lol:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Sabča » Str 05.08.2009 14:05

:heh: no na to, ze to nebolo v scenari tak aj podla mna to vyzeralo dost silene a umelo :ach: ...hm.
Sabča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 779
Bydlisko: Bratislava

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod martinkaaa4 » Štv 06.08.2009 8:57

presne aj mne ten smiech prišiel strašne umelý :pac: a ešte nechápem prečo tak ospevujú Ginny podľa mňa vôbec nie je taká pekná ako každý hovorí :no:
Neexistuje zlý pes, zlý môže byť iba jeho majiteľ
martinkaaa4
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod monika.o » Štv 06.08.2009 9:19

martinkaaa4:ani mne tá Bonnie vôbec nepasuje do roly Ginny :ua: a ešte keď ste si všimli,ona je vyššia od Radcliffa,takže to fakt nejak dobre nevyzerá :nie:
avatar : by Diandra ,
http://www.moncanes.weebly.com
monika.o
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1487

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Liana » Štv 06.08.2009 10:25

ked ju v prvom filme obsadili do tej ulohy nevedeli ze nakoniec skonci s harrym...
ale teda podla knihy by mala byt krajsia :nwm: a radcliff vyssi :ha:
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod monika.o » Štv 06.08.2009 10:46

no kašľať už na to...je tam,mne až neviem ako nevadí a pri čítaní mi fantázia pracuje naplno,takže no problem :joint:
avatar : by Diandra ,
http://www.moncanes.weebly.com
monika.o
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1487

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod martinkaaa4 » Štv 06.08.2009 11:19

mne ten Radcliff príde ako nejaký nedonosený mumák :pac: :haha: v prvých dvoch častiach bol podľa mňa dobrý aj v štvorke vyzeral byt schopnejší ale teraz :pac:
Neexistuje zlý pes, zlý môže byť iba jeho majiteľ
martinkaaa4
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Patuska » Štv 06.08.2009 11:52

:heh: :heh: :heh: :heh:
Tak toto bolo pravdivo dobré vyjadrenie :haha:
"There are all sorts of cute puppy dogs, but it doesn't stop people from going out and buying Dobermans." -Angus Young
Patuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 352
Bydlisko: Bratislava

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Sabča » Štv 06.08.2009 12:17

Presne,kto mal vediet ze Z Harryho vyrastie /skor nevyrastie/ trpaslik? :pac:
A podla mna je Bonnie v pohode, ale v knizke bola za krajsiu,pravda ... le zas Hemiona bola v knihe za skaredsia a ahaho,je ze nej modelka :lol: ... Proste to je nevyhoda obsadzovania eti do celozivotnych roli :jazyk:

EDIT : Na premiere Half-Blood Prince ... na tomto som sa doma dlho zabavala :heh: - radcliffe tam vyzera jak uplny k...kretenko :lol:
Obrázok
Sabča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 779
Bydlisko: Bratislava

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod monika.o » Štv 06.08.2009 12:27

no čo dodať :pac: :oo: aspoň keby si tie vlasy tak neulízal :ach:
avatar : by Diandra ,
http://www.moncanes.weebly.com
monika.o
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1487

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Patuska » Štv 06.08.2009 12:33

fúúúúj :heh:
A to keď som mala 9 sa mi páčil :haha:
"There are all sorts of cute puppy dogs, but it doesn't stop people from going out and buying Dobermans." -Angus Young
Patuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 352
Bydlisko: Bratislava

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Liana » Štv 06.08.2009 13:22

Rupert sa nejako nemení. ale Emma teda vyzerá super :oo: no...hm...Daniel...ako dieťa bol krajší..ale zase, ani Harryho v knihe nemám rada :ha: keby nebolo všetkých naokolo, zomrel by asi skôr než by sa dostal na Rokfort :pac:
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod martinkaaa4 » Štv 06.08.2009 13:29

no keď pozerám na tú foto tak ešte viac som sa utvrdila že vyzerá ako nedonosený mumák :haha: nechápem ako môžu na neho baby letieť :ach: zato Emma je fakt kočka :jop: :yes: a Rupert sa mi páči tiež ako dieťa bol tiež taký mumák ale náhodou vyzerá celkom schopne narozdiel od Daniela :pac:
Neexistuje zlý pes, zlý môže byť iba jeho majiteľ
martinkaaa4
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Sabča » Štv 06.08.2009 13:36

I completly agree with you :lol:
Daniel je mumak :haha: , nema ho moc rada,ale nebudem sudit,nepoznam ...neviem.Ale harryho totalne ze neavidim.Kretenko.
Emma je mi strasne sympaticka a este aj super vyzera,no do dodat :jop: Moc ju mam rada.
Na tejto fotke /zase premierova :P/ vyzera super...a tie saty.och,aj ja take chcem :lol:
Offtopic: Kuknite na tie namalovae baby v pozadi - to ako chrabromilske farby? :oo:
Obrázok

A rupert? On mi rpide cely taky vtipny ako Ron :hi: A rona mam strasne rada v knizke.Ale bohuzial nema na Freda a Georga.Ti su bezkonkurecniii :poklona:
Sabča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 779
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou