[F] Harry Potter a polovičný princ

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Aris » Štv 30.07.2009 21:16

Offtopic: To ja pravidelne o čom čítam o tom sa mi sníva. Raz som náhanala Voldemorta, potkla sa o Nagini, zachytila som Voldemortovu nohu, on spadol a rozbil si hlavu o kameň a umrel. Alebo som bola upír :heh:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Patuska » Štv 30.07.2009 21:18

:heh: aké živé sny :heh:
"There are all sorts of cute puppy dogs, but it doesn't stop people from going out and buying Dobermans." -Angus Young
Patuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 352
Bydlisko: Bratislava

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod monika.o » Štv 30.07.2009 21:29

Offtopic: som zvedavá,čo sa mi ešte bude snívať :ach: Aris,mňa bežne Voldy naháňa,hlavne po tej ich stanici a okolo Rokfortského expresu :ach: som sa mu skrývala poza stlpy..a kamoške sa snívalo,že bola Harry,Voldy ju chytil a ja som s ním vyjednávala či čo...alebo som ju ja predala Voldymu? už neviem :nwm: :joint:
všeobecne o HP:to aj vy zvyknete raz za čas ,,oprášiť vedomosti o HP" a začnete čítať-alebo pozerať-všetky časti od začiatku,či to len ja toto robím? :joint:
len HP6:neviete,kedy zhruba by sa tento film mohol začať predávať na DVD? :angel:
avatar : by Diandra ,
http://www.moncanes.weebly.com
monika.o
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1487

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Sabča » Štv 30.07.2009 22:29

monika.o píše:Offtopic: som zvedavá,čo sa mi ešte bude snívať :ach: Aris,mňa bežne Voldy naháňa,hlavne po tej ich stanici a okolo Rokfortského expresu :ach: som sa mu skrývala poza stlpy..a kamoške sa snívalo,že bola Harry,Voldy ju chytil a ja som s ním vyjednávala či čo...alebo som ju ja predala Voldymu? už neviem :nwm: :joint:
všeobecne o HP:to aj vy zvyknete raz za čas ,,oprášiť vedomosti o HP" a začnete čítať-alebo pozerať-všetky časti od začiatku,či to len ja toto robím? :joint:
len HP6:neviete,kedy zhruba by sa tento film mohol začať predávať na DVD? :angel:


jasne,potom daj vediet,co sa ti snivalo :lol:
nie,jedina urcite nie si :yes: akurat asi zacnem zase od jednotky to citat,kym je cas cez prazdniny .... celu seriu som si precitala asi tak pred polrokom a teraz idem znova :angel: a vzdy si tam vsimnem nieco nove,nieco beriem inak...a tak celkovo mavam z niektorych scen ine pocity/zazitky :smile:
vacsinou DVDcka predavaju cca polroka od premiery,ale presne neviem :nwm:
Sabča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 779
Bydlisko: Bratislava

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Dodkaa » Pia 31.07.2009 8:34

ja na to idem dnes tak uz sa neviem dockat :jupi:
Dodkaa
Nováčik
 
Príspevky: 47

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Dodkaa » Pia 31.07.2009 20:01

tak vraciam sa domov doslova znechutena, ako som za toto mohla vysolit 4 € :pac: :ach: . Podla mna uplne najhorsia potterovka. Nemala som pri nej ziadny strach a to je uz moc ked ja nemam, lebo ja zvycajne po kine HP sa vzdy este tyzden "bojim" :lol: . Podla mna to moze brat ako dobry film niekto, kto necital knihu a HP ani nepozna. Ta Dumbledorova smrt podla mna uplne zhorsila film, koniec totalne skrateny, a naozaj vela tej romantiky, aspon ron tam rozosmieval :yes: . Aj to ako hladali ten horcrux, jednoducho na zaciatku ok ale koniec akoby to uz len chceli ukoncit. A moja "vytuzena" bitka sa vobec neuskutocnila - predsa na rokforte mali vsetci bojovat proti smrtozrutom, chodby mali byt rozbite a takto to vyzeralo tak, ze nik nevedel, ze smrtozruti na rokforte vobec su. Takze, viem, ze asi posobim nejak narocne, ale film vobec nesplnil moje ocakavania. Ale zato ogrcane topanky boli dobre :lol: :ahoj:
Dodkaa
Nováčik
 
Príspevky: 47

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Liana » Pia 31.07.2009 20:08

presne si to vystihla :jop: ogrcané topánky boli naj :lol:
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Mackie » Pia 31.07.2009 23:42

a mne sa zase prave tie ogrcane topanky zdali ako uplne mimo

co ma zaraza, ze vsetko to teta Rowlingova schvalila :nwm:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Dodkaa » Sob 01.08.2009 8:33

Mackie píše:co ma zaraza, ze vsetko to teta Rowlingova schvalila

Ja tomu tiez nerozumiem, kniha uzasna, ale tolko veci pomenenych ze hroza. Aj napr. tie miesta kde sa jednotlive veci mali odohravat - no fest sa Harry s Dumbledorom premiestnili k tej krcme, sli niekde dolu do rokfortu, no ja, co som citala knihu som koniec absolutne nechapala. Alebo ta scena s tymi snurkami - to mala byt akoze romantika? ved to bolo trapne, my sme sa na tom tak smiali :haha: . Alebo Ginny ako povedala "musis sa jej zbavit, zavri oci, daj mi ruku" a postoj ako pravitko :lol: . No, neviem, proste podla mna ten film doslova v niektorych scenach zhovadili. Ale to len moj nazor :ahoj:
Dodkaa
Nováčik
 
Príspevky: 47

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Aris » Sob 01.08.2009 14:36

Počkajte tam akože vôbec nieje scéna kde je Bill dokúsaný od Greybacka a Molly s Fleur sa potom obímajú?
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Liana » Sob 01.08.2009 14:49

kokos vidíš? :oo: ma ani nenapadlo. fleur a bill vo filme nie sú vôbec. ani v jednej scéne. ani sa tam nespomína svatba.
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod monika.o » Sob 01.08.2009 15:09

fú,tak na Billa som celkom zabudla...no ale skúsia nedať do sedmičky svadbu :hmm:
ináč,vy si uvedomujete,že my by sme nemohli byť režiséri HP? šak náš film by mal 5 hodín,lebo by sme nedokázali nič vynechať :joint:
avatar : by Diandra ,
http://www.moncanes.weebly.com
monika.o
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1487

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Dodkaa » Sob 01.08.2009 16:24

monika.o píše:fú,tak na Billa som celkom zabudla...no ale skúsia nedať do sedmičky svadbu :hmm:
ináč,vy si uvedomujete,že my by sme nemohli byť režiséri HP? šak náš film by mal 5 hodín,lebo by sme nedokázali nič vynechať :joint:

z extremu do extremu :lol: tak zas nie 5 hodin, ale urcite by som tam namiesto zaväzovania snuriek dala tu poslednu bitku :no:
Dodkaa
Nováčik
 
Príspevky: 47

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Liana » Sob 01.08.2009 16:36

asi tak. a ked do sedmicky nedaju svatbu tak akoze to co bude? sak tam sa stala maximalne dolezita vec. hm, ja mam niekedy pocit ako keby ten reziser pre to vobec nemal cit. podla mna by mal byt zaroven aj fanusikom, ale z jeho prace ten pocit nemam.
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Harry Potter a polovičný princ

Poslaťod Sabča » Sob 01.08.2009 18:40

podla mna mi by sme boli reziseri najlepsi :lol:
rozumne by sme sa dohodli co vynechat,nedavali by sme tam hovadiny a film by mal monzo o polhodku viac a bol by super :no:
a spindali by sme hercov (niektorych niekedy :aaa: ) :hi:


:joint:

PS : ale ved o par roko (10-20 :lol: ) mozme urobit noveho HP ... a od jednicky :jupi:
Sabča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 779
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou